801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Doğal Progesteron kapsülleri 100Mg 200Mg Steroid Bazlı Hormonlar

Doğal Progesteron kapsülleri 100Mg 200Mg Steroid Bazlı Hormonlar

Natural Progesterone Capsules 100Mg 200Mg Steroid Based Hormones

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg, 100mg, 200mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 kapsül
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Progesteron kapsülleri Belirtimi: 50mg, 100mg, 200mg
Standart: Ev içi Ambalaj: 10 en / blister

Doğal Progesteron kapsülleri 100Mg 200Mg Steroid Bazlı Hormonlar

Ürün: Progesteron kapsülleri

Spesifikasyon: 50mg, 100mg, 200mg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Progesteron öncelikle korpus luteum ve plasenta tarafından salgılanan büyük bir progestasyonel steroiddir. Progesteron rahim, meme bezleri ve beyni etkiler. Embriyo implantasyonu, gebelik bakımı ve süt üretimi için meme dokusunun geliştirilmesi için gereklidir. Pregnenolondan dönüştürülmüş progesteron, ayrıca gonadal steroid hormonlarının ve adrenal kortikosteroidlerin biyosentezinde bir ara madde görevi görür.

belirti

Progesteron eksikliği bulunan infertil kadınlar için ve Yardımcı Üreme Tekniği (ART) tedavisinin bir parçası olan progesteron takviyesi veya replasmanı için ve sekonder amenorenin tedavisinde. Ayrıca endometriyal hiperplazi insidansının azaltılması ve menopoz sonrası kadınlarda östrojen replasman tedavisi gören postmenopozal kadınlarda endometriyal karsinom riskinin azaltılması ve aynı zamanda miyom veya rahim kanseri gibi organik patolojilerin bulunmadığı hormonal dengesizliğe bağlı anormal uterin kanamaların tedavisinde de kullanılır .

Farmakodinamik

Progesteron, doğal olarak ortaya çıkan bir progestin veya doğal olarak ortaya çıkan dişi seks hormonunun progesteronun sentetik bir şeklidir. Bir kadının normal menstrüel siklüsünde bir yumurta olgunlaşır ve yumurtalıklardan salınır (yumurtlama). Ovaryum daha sonra progesteron üretir ve başka yumurtaların salınmasını önleyerek hamilelik olası bir hamilelik için rahmin astarlanmasını başlatır. Gebelik oluşursa, rahim astarını koruyarak vücuttaki progesteron seviyeleri yüksek kalır. Gebelik oluşmazsa, vücuttaki progesteron seviyeleri düşer ve menstrüel bir dönem ortaya çıkar. Progesteron, vücudun ovülasyonun sentetik progesteronun yüksek seviyelerini korumakla oluştuğu düşüncesiyle işlemesini sağlar. Bu yumurtalıkların yumurtalıklardan salınmasını engeller.

Hareket mekanizması

Progesteron, progestinlerin farmakolojik etkilerini paylaşır. Progesteron, progesteron ve östrojen reseptörlerine bağlanır. Hedef hücreler dişi üreme sistemi, meme bezi, hipotalamus ve hipofiz içerir. Reseptöre bağlandıktan sonra progesteron gibi progestinler, hipotalamustan gonadotropin salınım hormonunun (GnRH) salınım sıklığını yavaşlatacak ve pre-ovulatory LH (luteinizan hormon) dalgalanmalarını köreltecektir. Yeterli endojen östrojeni olan kadınlarda, progesteron proliferatif bir endometriyumu bir sekresyona çevirir. Progesteron, desidual doku gelişiminde gereklidir ve bir embriyo implantasyonu için endometriyum alıcılığını artırmak için gereklidir. Bir embriyo implante edildikten sonra, progesteron gebeliği korumak için davranır. Progesteron aynı zamanda meme alveolar dokusunun gelişimini uyarır ve uterus düz kaslarını rahatlatır. Estrojenik ve androjenik etkisi azdır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)