801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Kurum İçi Oral İlaçlar Levotiroksin 100 Mcg Tablet Hipotiroidizm Tedavisi

Kurum İçi Oral İlaçlar Levotiroksin 100 Mcg Tablet Hipotiroidizm Tedavisi

In - House Oral Medications Levothyroxine 100 Mcg Tablet Treat Hypothyroidism

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mcg, 100mcg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Levotiroksin Tabletleri Şartname: 50mcg, 100mcg
Standart: Kurum içi paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral medicine

,

oral treatment

Kurum İçi Oral İlaçlar Levotiroksin 100 Mcg Tablet Hipotiroidizmi Tedavi Edin

 

 

Ürün: Levotiroksin Tabletleri

Özellikler: 50mcg, 100mcg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

Levothyroxine is a major hormone derived from the thyroid gland. Levotiroksin, tiroid bezinden türetilen önemli bir hormondur. Thyroxine is synthesized via the iodination of tyrosines (monoiodotyrosine) and the coupling of iodotyrosines (diiodotyrosine) in the thyroglobulin. Tiroksin, tirozinlerin (monoiyotirozin) iyodinasyonu ve tiroglobülinde iyodotirozinlerin (diiyodotirozin) birleştirilmesi yoluyla sentezlenir. Thyroxine is released from thyroglobulin by proteolysis and secreted into the blood. Tiroksin, proteoliz ile tiroglobülinden salınır ve kan içine salgılanır. Thyroxine is peripherally deiodinated to form triiodothyronine which exerts a broad spectrum of stimulatory effects on cell metabolism. Tiroksin, hücre metabolizması üzerinde geniş bir uyarıcı etki spektrumu uygulayan triiyodotironin oluşturmak üzere periferik olarak deiodine edilir.

 

belirti

Tek başına veya hipotiroidizm, guatr, kronik lenfositik tiroidit, miksödem koma ve stupor tedavisinde antitiroid ajanlarla kombinasyon halinde kullanım içindir.

 

Farmakodinamik

Levothyroxine (T4) is a synthetically prepared levo isomer of thyroxine, the major hormone secreted from the thyroid gland. Levotiroksin (T4), tiroid bezinden salgılanan ana hormon olan tiroksinin sentetik olarak hazırlanmış bir levo izomeridir. Thyroxine is released from thyroglobulin by proteolysis and secreted into the blood. Tiroksin, proteoliz ile tiroglobülinden salınır ve kan içine salgılanır. Thyroxine is peripherally deiodinated to form triiodothyronine (T3) which exerts a broad spectrum of stimulatory effects on cell metabolism. Tiroksin, hücre metabolizması üzerinde geniş bir uyarıcı etki spektrumu uygulayan triiyodotironin (T3) oluşturmak üzere periferik olarak deiodine edilir. Thyroid hormone increases the metabolic rate of cells of all tissues in the body. Tiroid hormonu vücuttaki tüm dokuların hücrelerinin metabolik hızını arttırır. In the fetus and newborn, thyroid hormone is important for the growth and development of all tissues including bones and the brain. Fetus ve yenidoğanda tiroid hormonu, kemikler ve beyin de dahil olmak üzere tüm dokuların büyümesi ve gelişmesi için önemlidir. In adults, thyroid hormone helps to maintain brain function, food metabolism, and body temperature, among other effects. Yetişkinlerde tiroid hormonu, diğer etkilerin yanı sıra beyin fonksiyonunu, gıda metabolizmasını ve vücut sıcaklığını korumaya yardımcı olur. The symptoms of thyroid deficiency relieved by levothyroxine include slow speech, lack of energy, weight gain, hair loss, dry thick skin and unusual sensitivity to cold. Levotiroksin tarafından hafifletilen tiroid eksikliği belirtileri arasında yavaş konuşma, enerji eksikliği, kilo alımı, saç dökülmesi, kuru kalın cilt ve soğuğa karşı olağandışı hassasiyet sayılabilir.

 

Hareket mekanizması

Levothyroxine acts like the endogenous thyroid hormone thyroxine (T4, a tetra-iodinated tyrosine derivative). Levotiroksin, endojen tiroid hormonu tiroksin gibi davranır (tetra-iyotlu tirozin türevi T4). In the liver and kidney, T4 is converted to T3, the active metabolite. Karaciğer ve böbrekte T4, aktif metabolit olan T3'e dönüştürülür. In order to increase solubility, the thyroid hormones attach to thyroid hormone binding proteins, thyroxin-binding globulin, and thyroxin-binding prealbumin (transthyretin). Çözünürlüğü arttırmak için tiroid hormonları tiroid hormonu bağlayıcı proteinlere, tiroksin bağlayıcı globulin ve tiroksin bağlayıcı prealbümine (transtiretin) bağlanır. Transport and binding to thyroid hormone receptors in the cytoplasm and nucleus then takes place. Sitoplazma ve çekirdekteki tiroid hormon reseptörlerine taşıma ve bağlanma daha sonra gerçekleşir. Thus by acting as a replacement for natural thyroxine, symptoms of thyroxine deficiency are relieved. Böylece doğal tiroksinin yerine geçerek tiroksin eksikliği belirtileri hafifletilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)