801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Ev İçi Ağız Kalıpları Levotiroksin 100 Mcg Tablet Tedavisinde Hipotiroidizm

Ev İçi Ağız Kalıpları Levotiroksin 100 Mcg Tablet Tedavisinde Hipotiroidizm

In - House Oral Medications Levothyroxine 100 Mcg Tablet Treat Hypothyroidism

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mcg, 100mcg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Levotiroksin Tabletleri Belirtimi: 50mcg, 100mcg
Standart: Ev içi Ambalaj: 10 en / blister

Ev İçi Ağız Kalıpları Levotiroksin 100 Mcg Tablet Tedavisinde Hipotiroidizm

Ürün: Levotiroksin tabletleri

Şartname: 50mcg, 100mcg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Levotiroksin, tiroid bezinden türetilmiş önemli bir hormondur. Tiroksin tirozinlerin iyodinasyonu (monoiodotyrosin) ve tiroglobulin içindeki iyodotirosinlerin (diiyodotirozin) birleşmesi yoluyla sentezlenir. Tiroksin proteoliz ile tiroglobülinden salınır ve kana salınır. Tiroksin, periferik olarak deiyodinasyonuyla triiodotironin oluşturur; bu, hücre metabolizması üzerinde uyarıcı etkilerin geniş bir yelpazesini uygular.

belirti

Hipotiroidi, guatr, kronik lenfositik tiroiditi, miksödem komadamı ve stuporu tedavi etmek için tek başına veya antitiroid ajanlarla kombinasyon halinde kullanımı.

Farmakodinamik

Levotiroksin (T4) tiroid bezinden salgılanan büyük hormon olan sentetik olarak hazırlanmış bir levo izomeridir. Tiroksin proteoliz ile tiroglobülinden salınır ve kana salınır. Tiroksin, periferik olarak, hücre metabolizması üzerinde uyarıcı etkilerin geniş bir yelpazesini ortaya çıkaran triyodotironin (T3) oluşturmak üzere deiyodize edilir. Tiroid hormonu vücuttaki tüm dokuların hücrelerinin metabolik hızını arttırır. Fetüs ve yenidoğanda, tiroid hormonu, kemikler ve beyin dahil olmak üzere tüm dokuların büyümesi ve gelişimi için önemlidir. Yetişkinlerde tiroid hormonu diğer etkilerin yanı sıra beyin fonksiyonunu, gıda metabolizmasını ve vücut ısısını korumaya yardımcı olur. Levotiroksin ile hafifletilen tiroid eksikliğinin belirtileri arasında konuşma yavaş, enerji eksikliği, kilo artışı, saç dökülmesi, kuru kalın ten ve olağandışı soğuk algınlığı duyarlılığı sayılabilir.

Hareket mekanizması

Levotiroksin, endojen tiroit hormonu tiroksin (T4, tetra-iyodlu tirozin türevi) gibi davranır. Karaciğer ve böbrekte T4 aktif metabolit olan T3'e dönüştürülür. Çözünürlüğü artırmak için tiroid hormonları tiroid hormon bağlayıcı proteinlere, tiroksin bağlayıcı globuline ve tiroksin bağlayıcı prealbümine (transtiretin) bağlanır. Daha sonra sitoplazmada ve çekirdekte tiroid hormon reseptörlerine nakil ve bağlanma meydana gelir. Böylece doğal tiroksin yerine geçerek, tiroksin eksikliğinin semptomları hafifletilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)