801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Metastatik Kolorektal Kanser İçin Irinotekan Hidroklorür Enjeksiyon Tedavisi

Metastatik Kolorektal Kanser İçin Irinotekan Hidroklorür Enjeksiyon Tedavisi

Irinotecan Hydrochloride Injection Therapy For Metastatic Colorectal Cancer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 40 mg / 2ml, 100 mg / 5 mi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Başına 50,000 viyal
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Irinotekan Hidroklorür Enjeksiyonu Belirtimi: 40 mg / 2ml, 100 mg / 5 mi
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 şişe / kutu

Metastatik Kolorektal Kanser İçin Irinotekan Hidroklorür Enjeksiyonu

Ürün: Irinotekan Hidroklorür Enjeksiyonu

Şartname: 40mg / 2ml, 100mg / 5ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

Açıklama :

Irinotekan öncelikle kolorektal kanser tedavisinde kullanılan antineoplastik bir enzim inhibitörüdür. Kamptotesin, topoizomeraz I'in etkisini inhibe eden bir türevidir. Irinotekan, topoizomeraz I-DNA kompleksine bağlanarak DNA sarmalının yeniden bağlanmasını önler ve çift sarmallı DNA kırılmasına ve hücre ölümüne neden olur. Kamptotesin'in bir türevidir. Irinotecan 2015 yılının Ekim ayında ileri pankreas kanseri tedavisinde onaylandı.

Endikasyon ve Dozaj

Metastatik kolorektal kanserin tedavisi için (5-fluorourasil ve löovorin ile birlikte uygulandığında birinci basamak tedavisi). Ayrıca geniş küçük hücreli akciğer kanseri tedavisinde sisplatin ile birlikte kullanılır. Irinotecan şu anda metastatik veya rekürren servikal kanser tedavisi için araştırılıyor. Globitabine dayalı terapiyi takiben hastalığın ilerlemesinden sonra pankreasta metastatik adenokarsinomalı hastaların tedavisinde fluorourasil ve löovorin ile birlikte kullanılır.

Kolorektal kanseri tedavi etmek için: 4 hafta için her hafta 90 mg'dan 125 mg / m2 IV, ardından 2 hafta ilaçsız, daha sonra 6 hafta siklus tekrarlayın; veya her 3 haftada 90 dakika boyunca 350 mg / m2 IV

Farmakodinamik

Irinotekan öncelikle kolorektal kanser tedavisinde kullanılan antineoplastik bir enzim inhibitörüdür. Irinotecan kamptotesin'in yarı sentetik bir türevidir. Kamptotesinler, DNA topolojisini düzenleyen ve DNA replikasyonu, rekombinasyon ve onarım gibi nükleer işlemleri kolaylaştıran, hücre çekirdeğindeki bir enzim olan topoizomeraz I ile özel olarak etkileşime girer. Bu işlemler sırasında, topoizomeraz I, tekli DNA tellerinin kopmadan geçmesine izin verilerek, tersinir tek tel kopmalarını indükleyerek DNA'daki burulma gerginliğini hafifletir. Kırılmış DNA iplikçiklerindeki 3'-DNA terminusu, kırılabilir bir kompleks olarak adlandırılan bir katalitik ara madde oluşturmak üzere topoizomeraz enzimi ile kovalent olarak bağlanır. DNA yeterince rahatlatıldıktan ve iplikçik geçiş reaksiyonu tamamlandıktan sonra, DNA topoizomeraz, kopyalamanın ilerlemesine izin veren, kimyasal olarak değişmemiş topoizomerleri oluşturmak üzere kırılmış DNA iplikçiklerini yeniden birleştirir. Irinotekan ve onun aktif metaboliti SN-38, topoizomeraz I-DNA kompleksine bağlanır ve bu tek sarmal kırılmalarının birarada kalmasını önler. Mevcut araştırmalar, irinotekanın sitotoksisitesinin, replikasyon enzimleri topoizomeraz I, DNA ve Irinotecan veya SN-38 tarafından oluşturulan üçlü kompleks ile etkileşime girdiği zaman DNA sentezi sırasında üretilen çift sarmallı DNA hasarından kaynaklandığını ileri sürmektedir. Memeli hücreleri, bu çift iplikli kırıkları tamir edemezler. İnsanlarda irinotekan aktivitesine SN-38'in kesin katkısı bilinmiyor. Irinotekan hücre döngüsüne göre faza özgü (S fazı).

Hareket mekanizması

Irinotekan, topoizomeraz I'in etkisini inhibe eder. Irinotekan, topoizomeraz I-DNA kompleksine bağlanarak DNA iplikçiklerinin yeniden birleşmesini engeller. Bu üçlü kompleksin oluşumu, DNA'da çoğalma durdurma ve öldürücü çift sicim kırılmalarına yol açan hareketli çoğaltma çatlağına müdahale eder. Sonuç olarak, DNA hasarı tamir edilmez ve apoptoz (programlanmış hücre ölümü) meydana gelir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler