801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Kristal Toz Küçük Hacim Anti Kanser İlaçları Karboplatin Enjeksiyonu

Kristal Toz Küçük Hacim Anti Kanser İlaçları Karboplatin Enjeksiyonu

Crystalline Powder Small Volume Anti Cancer Medication Carboplatin Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg / 5ml, 100mg / 10ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Karboplatin Enjeksiyonu Belirtimi: 50mg / 5ml, 100mg / 10ml
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 şişe / kutu

Kristal Toz Küçük Hacim Anti Kanser İlaçları Karboplatin Enjeksiyonu

Ürün: Karboplatin Enjeksiyonu

Şartname: 50mg / 5ml, 100mg / 10ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

Açıklama :

Karboplatin enjeksiyonu, steril, pirojensiz, 10 mg / mL sulu bir karboplatin çözeltisi olarak sağlanır. Karboplatin platin koordinasyon bileşiğidir.

Karboplatin moleküler formülü C6H12N2O4Pt olan ve molekül ağırlığı 371.25 olan kristalin bir tozdur. Suda yaklaşık 14 mg / mL oranında çözünür ve% 1'lik solüsyonun pH değeri 5 ila 7'dir. Etanol, aseton ve dimetilasetamid'de hemen hemen çözünmez.

Karboplatin enjeksiyonunun her ml'si 10 mg karboplatin içerir.

belirti

Diğer onaylanmış kemoterapötik ajanlarla kombine halde gelişmiş yumurtalık karsinomasının ilk tedavisi için. Tespit edilen bir kombinasyon rejimi PARAPLATIN ve siklofosfamidi kapsar. Daha önce sisplatin ile tedavi edilen hastalar dahil, önceki kemoterapiden sonra tekrarlayan yumurtalık karsinomalı hastaların palyatif tedavisi için endikedir.

Farmakodinamik

Karboplatin, alkilleyici ajanlar sınıfında antineoplastiktir ve çeşitli kanser türlerini tedavi etmek için kullanılır. Alkile edici ajanlar, hücrelerde bulunan koşullar altında birçok elektronegatif gruba alkil grupları ekleme yetenekleri nedeniyle adlandırılırlar. DNA çift sarmal tellerinde guanin bazları çapraz bağlar - doğrudan DNA'ya saldırarak tümör büyümesini durdururlar. Bu, iplikçiklerin sarılmasını ve ayrılmasını engelliyor. DNA replikasyonunda bu gerekli olduğu için, hücreler artık bölünemez. Buna ek olarak, bu ilaçlar, ait olmayan moleküller üzerine metil veya başka alkil grupları ekler ve bu da, baz eşleştirmesiyle doğru kullanımını engeller ve DNA'nın yanlış kodlanmasına neden olur. Alkile edici maddeler, hücre döngüsü-nonspesifiktir. Alkillenme ajanları, hepsi aynı sonuca ulaşan üç farklı mekanizma ile çalışırlar - DNA işlevinin bozulması ve hücre ölümü.

Hareket mekanizması

Alkillenme ajanları üç farklı mekanizma ile çalışır: 1) DNA'nın DNA bazlarına bağlanması, DNA'nın alkollü bazların yerini alması, DNA sentezinin ve etkilenen DNA'dan RNA transkripsiyonunun önlenmesi için onarım enzimleri tarafından parçalanmasıyla sonuçlanır, 2) DNA DNA'nın sentez veya transkripsiyon için ayrılmasını önleyen çapraz bağların (DNA'daki atomlar arasındaki bağlar) oluşumu yoluyla hasar ve 3) mutasyonlara yol açan nükleotidlerin mispairinginin başlatılması.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)