801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Önceden Dolgulu Şırınga Küçük Hacimli Parenteral Nadroparin Kalsiyum Enjeksiyonu

Önceden Dolgulu Şırınga Küçük Hacimli Parenteral Nadroparin Kalsiyum Enjeksiyonu

Pre Filled Syringe Small Volume Parenteral Nadroparin Calcium Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: PFS, 0.2 ml / 2050IU, 0.3 ml / 3075IU, 0.4 ml / 4100IU, 0.6 ml / 6150IU, 0.8 ml / 8200 IU

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000boxes
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2'nin / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 20, 000 kutu
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Nadroparin Kalsiyum Enjeksiyonu Şırınga Hazır Belirtimi: PFS, 0.2 ml / 2050IU, 0.3 ml / 3075IU, 0.4 ml / 4100IU, 0.6 ml / 6150IU, 0.8 ml / 8200 IU
Standart: Ev içi Ambalaj: 2'nin / kutu

Önceden Dolgulu Şırınga Küçük Hacimli Parenteral Nadroparin Kalsiyum Enjeksiyonu

Ürün: Nadroparin Kalsiyum Enjeksiyonu Şırınga Hazır

Spesifikasyon: PFS, 0.2 ml / 2050IU, 0.3 ml / 3075IU, 0.4 ml / 4100IU, 0.6 ml / 6150IU, 0.8 ml / 8200 IU

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 2'ler / kutu

Açıklama :

Nadroparin, antitrombin III'e (ATIII) bağlandığında faktör II ve faktör Xa'nın inaktivasyonunu hızlandıran düşük molekül ağırlıklı bir heparindir (LMWH). Nadroparin faktör Xa ile trombin aktivasyonunu (faktör IIa) inhibe ederek pıhtılaşma yolunu durdurur. Fibrin pıhtılaşma kaskadının amplifikasyonu faktörler Xa ve IIa etkisiz hale getirildiğinde durdurulur. Domuz kaynaklarından türetilir ve ortalama molekül boyutu 5000 dalton'dur. Düşük molekül ağırlıklı heparinler, fraksiyone edilmemiş heparinlere kıyasla kısa süreleri nedeniyle faktör IIa'nın inaktive edilmesinde daha az etkili olur.

Endikasyon ve dozaj

Nadroparin tromboembolik hastalıkların profilaksisinde ve ortopedik cerrahide genel ameliyatta, derin ven trombozu tedavisinde, hemodiyaliz sırasında pıhtılaşmayı önlemede ve kararsız angina ve Q dalgası olmayan miyokard enfarktüsü tedavisinde kullanılmaktadır

Kararsız Angina: Erişkinler: Doz vücut ağırlığına dayalıdır. Altı gün boyunca on iki saatte bir cilt altında enjekte edilen vücut ağırlığının kilogram başına genellikle 86 anti-faktör Xa Uluslararası Birim (IU) (39.1 anti-faktör Xa IU / pound) olur.

Venöz tromboemboli ve pulmoner embolizm:

Yetişkinler: Doz genelde 2850 anti-faktör Xa IU deri altına günde bir kez, ameliyattan iki ila dört saat önce başlayıp en az yedi gün boyunca devam ettirilir.

Farmakodinamik

Nadroparin, heterojen bir sülfatlanmış polisakkarit glikosaminoglikan zincirlerinden oluşan düşük molekül ağırlıklı bir heparindir. Ortalama moleküler ağırlık yaklaşık 4300 dalton'dur. Anti-Xa aktivitesinin anti-IIa'ya oranı 3.5: 1 iken, heparin için yaklaşık 1: 1'dir. Kreatinin klirensi 40mL / dakikadan az olan hastalarda kullanımı önlenmelidir. Bu hastalarda, fraksiyone edilmemiş heparin kullanılmalıdır. İzleme ile ilgili olarak, aktif kısmi tromboplastin zamanı (aPTT), yüksek dozlarda düşük molekül ağırlıklı heparinlerde (LMWH) artacaktır. Bu nedenle aPTT'nin izlenmesi önerilmez. Bununla birlikte, anti-Xa aktivitesi, LMWH'nin etkinliğini izlemek için ölçülebilir.

Hareket mekanizması

Nadroparin için etki mekanizması tüm diğer LMWH'lere benzer. Tüm LMWH'lerde olduğu gibi, nadroparin de ATIII'ye bağlanan ve ATIII'in etkisini güçlendiren bir pentasakarit dizisine sahiptir. Bu kompleks faktör Xa ve faktör IIa'nın inaktivasyonunu büyük ölçüde hızlandırır. Sonuç olarak, koagülasyon kaskadı inhibe edilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)