801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Oral Süspansiyon için Eritromisin Tozu, bir şişe / kutu, Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Oral Süspansiyon için Eritromisin Tozu, bir şişe / kutu, Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Erythromycin Powder for Oral Suspension one bottle/box , Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 200mg / 5ml, 60ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 50, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Oral Süspansiyon İçin Eritromisin Tozu Belirtimi: 200mg / 5ml, 60ml
Standart: BP, EP, USP Ambalaj: Bir şişe / kutu

Oral Süspansiyon için Eritromisin Tozu, bir şişe / kutu, Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Ürün: Oral süspansiyon için Eritromisin tozu

Şartname: 200mg / 5ml, 60ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama:

Eritromisin, Streptomyces erythreus tarafından üretilen bir makrolid antibiyotiktir. Bakteriyel protein sentezini bakteriyel 50S ribozomal alt ünitelerine bağlayarak inhibe eder; Bağlanma, peptidil transferaz aktivitesini inhibe eder ve proteinlerin çevrimi ve birleştirilmesi sırasında amino asitlerin translokasyonuna müdahale eder. Eritromisin organizmaya ve ilaç konsantrasyonuna bağlı olarak bakteriostatik veya bakterisidal olabilir.

belirti

Aşağıdaki hastalıklarda hassas mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanım için: Corynebacterium diphtheriae'ye bağlı enfeksiyonlarda antitoksite ilave olarak, hafiften orta dereceye kadar solunum yolu enfeksiyonları (üstten aşağıya), boğmaca (boğmaca); Corynebacterium minutissimum'a bağlı enfeksiyonların tedavisi, Entamoeba histolytica'nın neden olduğu bağırsak amebiazı, Neisseria gonorrhoeae'nin neden olduğu akut pelvik inflamatuar hastalık, Streptococcus pyogenes ve Staphylococcus aureus'un neden olduğu hafif ila orta şiddette deri ve yumuşak doku enfeksiyonları, Treponema pallidumun neden olduğu primer frengi, Chlamydia trachomatis'in sebep olduğu enfeksiyonlar, Ureaplasma urealyticum'un sebep olduğu nongoanokok üretriti ve Legionella pneumophila'nın neden olduğu Legionnaires hastalığı.

Farmakodinamik

Eritromisin Streptomyces erythraeus suşu tarafından üretilir ve antibiyotiklerin makrolid grubuna aittir. Emildikten sonra, eritromisin çoğu vücut sıvısına kolayca yayılır. Meningeal inflamasyon yokluğunda, düşük konsantrasyonlar normal olarak omurga sıvısında başarılır, ancak menenjitte ilacın kan-beyin bariyeri boyunca geçişi artar. Eritromisin anne sütü ile atılır. İlaç plasenta bariyerini fetal serum ilaç düzeyleri ile geçerek maternal serum konsantrasyonlarının% 5-20'sine ulaşır. Eritromisin peritoneal diyaliz veya hemodiyaliz ile giderilmez.

Hareket mekanizması

Eritromisin, bakteriyel hücre membranına nüfuz ederek ve bakteriyel ribozomların 50 S altbirimine veya "P" ya da verici bölgenin yakınına bağlanarak etki eder, böylece tRNA'nın (transfer RNA'sı) verici bölgeye bağlanması engellenir. Peptidlerin "A" ya da alıcı sahadan "P" ya da verici bölgeye translokasyonu engellenir ve müteakip protein sentezi engellenir. Eritromisin sadece aktif olarak bölünen organizmalara karşı etkilidir. Eritmromisin'in akne vulgaris lezyonlarını azalttığı kesin mekanizma tam olarak bilinmemekle birlikte, etki kısmen ilacın antibakteriyel aktivitesinden kaynaklanmaktadır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)