801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Tetrasiklin Kapsülleri 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Tetrasiklin Kapsülleri 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Tetracycline Capsules 500mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Bir milyon hap
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Tetrasiklin Kapsülleri Belirtimi: 500mg
Standart: BP, EP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Tetrasiklin Kapsülleri 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Tetrasiklin Kapsülleri

Şartname: 500mg

Standart: BP, EP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama:

Tetrasiklin, Actinobacteria'nın Streptomyces cinsi tarafından üretilen geniş spektrumlu bir poliketit antibiyotiktir. Bakteriyel 30S ribozomal altbirime ters çevrilebilir bağlanarak ve gelen aminoasil tRNA'nın ribozom alıcı bölgeye bağlanmasını bloke ederek bakteriler üzerinde bakteriostatik bir etki yapar. Ayrıca bir dereceye kadar bakteriyel 50S ribozomal altbirimine bağlanır ve hücre içi bileşenlerin bakteri hücrelerinden sızmasına neden olan sitoplazmik zarı değiştirebilir.

belirti

Rocky Mountain lekeli ateş, tifüs ateşi, kene fevers, Q humması, rickettsialpoks ve Brill-Zinsser hastalığı gibi bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Chlamydiae spp., B. burgdorferi (Lyme hastalığı) ve tipik (S. pneumoniae, H. influenzae ve M. catarrhalis) ve atipik organizmaların neden olduğu üst solunum yolu enfeksiyonlarına (C. pneumoniae, M) neden olan enfeksiyonların tedavisinde kullanılabilir Pneumoniae, L. pneumophila). Akne tedavisinde de kullanılabilir. Tetrasiklin, penisiline alerjik insanlar için alternatif bir ilaç olabilir.

Farmakodinamik

Tetrasiklin, translasyonu inhibe ederek bakteri gelişimini engelleyen kısa etkili bir antibiyotiktir. 30S ribozomal alt-birime bağlanır ve amino-asil tRNA'nın ribozomun A bölgesine bağlanmasını önler. Ayrıca bir dereceye kadar 50S ribozomal altbirime bağlanır. Bu bağlayıcı doğada tersine çevrilebilir. Buna ek olarak, tetrasiklin, hücreden nükleotidler gibi hücre içi içeriklerin sızıntısına neden olan bakterilerin sitoplazmik zarını değiştirebilir.

Hareket mekanizması

Tetrasiklin bakteri membranındaki porin kanalları boyunca pasif olarak dağılır ve tRNA'nın mRNA-ribozom kompleksine bağlanmasını önleyerek 30S ribozomal altbirime reversibl olarak bağlanır ve böylece protein sentezine müdahale eder.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)