801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Tetrasiklin Kapsül 500mg Oral İlaçlar

Tetrasiklin Kapsül 500mg Oral İlaçlar

Tetracycline Capsules 500mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: bir milyon hap
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Tetrasiklin Kapsülleri Şartname: 500mg
Standart: BP, EP, USP paketleme: 10 en / blister

Tetrasiklin Kapsül 500mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Tetrasiklin Kapsülleri

Özellikler: 500mg

Standart: BP, EP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama:

Tetracycline is a broad spectrum polyketide antibiotic produced by the Streptomyces genus of Actinobacteria. Tetrasiklin, Actinobacteria'nın Streptomyces cinsi tarafından üretilen geniş spektrumlu bir poliketid antibiyotiktir. It exerts a bacteriostatic effect on bacteria by binding reversible to the bacterial 30S ribosomal subunit and blocking incoming aminoacyl tRNA from binding to the ribosome acceptor site. Bakteriyel 30S ribozomal alt birimine tersinir bağlanarak ve gelen aminoasil tRNA'nın ribozom alıcı bölgesine bağlanmasını engelleyerek bakteri üzerinde bakteriyostatik bir etki yapar. It also binds to some extent to the bacterial 50S ribosomal subunit and may alter the cytoplasmic membrane causing intracellular components to leak from bacterial cells. Aynı zamanda bir dereceye kadar bakteriyel 50S ribozomal alt birimine bağlanır ve hücre içi bileşenlerin bakteriyel hücrelerden sızmasına neden olan sitoplazmik zarı değiştirebilir.

 

belirti

Used to treat bacterial infections such as Rocky Mountain spotted fever, typhus fever, tick fevers, Q fever, rickettsialpox and Brill-Zinsser disease. Rocky Mountain benekli ateşi, tifüs ateşi, kene ateşi, Q ateşi, rickettsialpox ve Brill-Zinsser hastalığı gibi bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. May be used to treat infections caused by Chlamydiae spp., B. burgdorferi (Lyme disease), and upper respiratory infections caused by typical (S. pneumoniae, H. influenzae, and M. catarrhalis) and atypical organisms (C. pneumoniae, M. pneumoniae, L. pneumophila). Chlamydiae spp., B. burgdorferi (Lyme hastalığı) ve tipik (S. pneumoniae, H. influenzae ve M. catarrhalis) ve atipik organizmaların (C. pneumoniae, M) neden olduğu üst solunum yolu enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılabilir. pneumoniae, L. pneumophila). May also be used to treat acne. Akne tedavisinde de kullanılabilir. Tetracycline may be an alternative drug for people who are allergic to penicillin. Tetrasiklin, penisiline alerjisi olan insanlar için alternatif bir ilaç olabilir.

 

Farmakodinamik

Tetracycline is a short-acting antibiotic that inhibits bacterial growth by inhibiting translation. Tetrasiklin, translasyonu engelleyerek bakteri üremesini engelleyen kısa etkili bir antibiyotiktir. It binds to the 30S ribosomal subunit and prevents the amino-acyl tRNA from binding to the A site of the ribosome. 30S ribozomal alt birimine bağlanır ve amino-asil tRNA'nın ribozomun A bölgesine bağlanmasını önler. It also binds to some extent to the 50S ribosomal subunit. Ayrıca bir dereceye kadar 50S ribozomal alt birimine bağlanır. This binding is reversible in nature. Bu bağlanma doğada geri dönüşümlüdür. Additionally tetracycline may alter the cytoplasmic membrane of bacteria causing leakage of intracellular contents, such as nucleotides, from the cell. Ek olarak tetrasiklin, nükleotidler gibi hücre içi içeriklerin hücreden sızmasına neden olan bakterilerin sitoplazmik zarını değiştirebilir.

 

Hareket mekanizması

Tetrasiklin, bakteriyel zardaki porin kanalları boyunca pasif olarak difüze olur ve 30S ribozomal alt birimine geri dönüşümlü olarak bağlanır, tRNA'nın mRNA-ribozom kompleksine bağlanmasını önler ve böylece protein sentezine müdahale eder.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)