801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Sefaleksin Tabletleri, Sefaleksin Tabletleri, 0.125g / 0.25g, Oral İlaçlar

Sefaleksin Tabletleri, Sefaleksin Tabletleri, 0.125g / 0.25g, Oral İlaçlar

Cephalexin Tablets, Cefalexin Tablets, 0.125g/0.25g , Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Tabletler, 0.125g / 0.25g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: bir milyon hap
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ambalaj 10 x 10 / kutu
Teslim süresi: 45 günler
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Sefaleksin Tabletleri, Sefaleksin Tabletleri Şartname: Tabletler, 0.125g / 0.25g
Standart: BP, EP paketleme: 10 x 10 / kutu
Vurgulamak:

oral treatment

,

oral preparation

Sefaleksin Tabletleri, Sefaleksin Tabletleri, 0.125g / 0.25g, Oral İlaçlar

 

Ürün: Sefaleksin Tabletleri, Sefaleksin Tabletleri, Ampisilin Tabletleri

Güç: 0.125g / 0.25g

Paketleme: 10 x 10 / kutu

Standart: BP, EP

 

Açıklama :

These Cefalexin Tablets is indicated in the treatment of the following infections: Respiratory tract infections; Bu Cefalexin Tabletler, aşağıdaki enfeksiyonların tedavisinde endikedir: Solunum yolu enfeksiyonları; bone and joint infections; kemik ve eklem enfeksiyonları; genito urinary infections, including acute prostatitis and dental infections. akut prostatit ve diş enfeksiyonları dahil olmak üzere genito üriner enfeksiyonlar.
Cefalexin Tablets is active against the following organisms: Beta-haemolytic streptococci; Sefaleksin Tabletler aşağıdaki organizmalara karşı aktiftir: Beta hemolitik streptokoklar; staphylococci, including coagulase-positive, coagulase-negative and penicillinase-producing strains; koagülaz pozitif, koagülaz negatif ve penisilinaz üreten suşlar dahil stafilokoklar; streptococcus pneumoniae; streptococcus pneumoniae; escherichia coli; escherichia coli; proteus mirabilis; Proteus mirabilis; klebsiella species, haemophilus influenzae; klebsiella türleri, haemophilus influenzae; branhamella catarrhalis. branhamella catarrhalis.
Çoğu enterokok suşları (streptococcus faecalis) ve birkaç stafilokok suşu sefaleksin'e dirençlidir.
Sefaleksin Tabletler enterobacter türlerinin, morganella morganii, psödomonas veya herellea türlerinin çoğuna karşı aktif değildir.

 

belirti

For the treatment of respiratory tract infections caused by Streptococcus pneumoniae and Streptococcus pyogenes; Streptococcus pneumoniae ve Streptococcus pyogenes'in neden olduğu solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisi için; otitis media due to Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, and Moraxella catarrhalis; Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes ve Moraxella catarrhalis'e bağlı otitis media; skin and skin structure infections caused by Staphylococcus aureus and/or Streptococcus pyogenes; Staphylococcus aureus ve / veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu cilt ve cilt yapısı enfeksiyonları; bone infections caused by Staphylococcus aureus and/or Proteus mirabilis; Staphylococcus aureus ve / veya Proteus mirabilis'in neden olduğu kemik enfeksiyonları; genitourinary tract infections, including acute prostatitis, caused by Escherichia coli, Proteus mirabilis, and Klebsiella pneumoniae. Escherichia coli, Proteus mirabilis ve Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu akut prostatit de dahil olmak üzere genitoüriner sistem enfeksiyonları.

 

Farmakodinamik

Cephalexin (also called Cefalexin) is a first generation cephalosporin antibiotic. Sefaleksin (Cefalexin olarak da adlandırılır) birinci kuşak sefalosporin antibiyotiktir. It is one of the most widely prescribed antibiotics, often used for the treatment of superficial infections that result as complications of minor wounds or lacerations. Genellikle küçük yaraların veya laserasyonların komplikasyonları ile sonuçlanan yüzeysel enfeksiyonların tedavisinde kullanılan en yaygın olarak reçete edilen antibiyotiklerden biridir. It is effective against most gram-positive bacteria. Çoğu gram pozitif bakterilere karşı etkilidir.

 

Hareket mekanizması

Cephalexin, like the penicillins, is a beta-lactam antibiotic. Sefaleksin, penisilinler gibi bir beta-laktam antibiyotiktir. By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, it inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins; Daha sonra hücre lizisine, otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri; it is possible that cephalexin interferes with an autolysin inhibitor. sefaleksin bir otolizin inhibitörüne müdahale edebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)