801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

% 0.4 10 ml Oftalmik İlaç Gentamisin Sülfat Kulak Damlaları / Gentamisin Göz Damlaları

% 0.4 10 ml Oftalmik İlaç Gentamisin Sülfat Kulak Damlaları / Gentamisin Göz Damlaları

0.4% 10 ml Ophthalmic Medication Gentamicin Sulfate Ear Drops / Gentamycin Eye Drops

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 0.4 10 mi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 400, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Gücü: % 0.4 10 mi Ambalaj: bir şişe / kutu
Dozaj formu: Göz damlası Aktif içerik: Gentamisin Sülfat

0.4% 10 ml Oftalmik İlaç Gentamisin Sülfat Kulak Damlaları / Gentamycin Göz Damlaları

Ürün: Gentamisin Sülfat Göz ve Kulak Damlaları,

Dozaj ve güç: Damla,% 0.4 10ml

Paketleme: 1 şişe / kutu

Standart: USP / BP

Dosya: Göndermeye hazır

Açıklama :

Aminoglikozit grubunun suda çözünebilen bir antibiyotiğidir Gentamisin Sülfat, bir aktinomiseti olan Micromonospora purpurea'nın büyümesi ile elde edilir.

belirti

Gentamisin Sülfat Steril Oftalmik Solüsyon, aşağıdaki mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu konjonktivit, keratit, keratokonjunktivit, kornea ülserleri, blefarit, blefarokonjonktivit, akut meibomianitis ve dakriyosistit dahil olmak üzere oküler bakteriyel enfeksiyonların topikal tedavisinde endikedir:

Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Enterobacter aerogenes, Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Neisseria gonorrhoeae, Pseudomonas aeruginosa ve Serratia marcescens.

DOZAJ VE İDARİ

Gentamisin Sülfat steril oftalmik solüsyon; Etkilenen gözlere her dört saatte bir veya iki damla damlatın. Şiddetli enfeksiyonlarda, dozaj her saatte bir kez iki damla kadar arttırılabilir.

ÖNLEMLER

Genel

Topikal antibiyotiklerin uzun süreli kullanımı, mantarlar da dahil olmak üzere algılanamaz organizmaların aşırı çoğalmasına neden olabilir. Gentamisine bakteri direnci de gelişebilir. Eğer pürülan akıntı, iltihap veya ağrı şiddetlenirse, hasta ilacı kullanmayı bırakmalı ve bir doktora danışmalıdır.

İlacın herhangi bir bileşeni için tahriş veya aşırı duyarlılık gelişirse, hasta bu preparatı kullanmayı bırakmalı ve uygun tedavi uygulanmalıdır.

Hastalar için bilgi

Kirlenmeyi önlemek için, göze, göz kapağına veya herhangi bir yüzeye kabın ucuna dokunmayın.

Kanserojenez, Mutajenez, Doğurganlık Bozukluğu

Gentamisin üzerinde yayınlanmış hiçbir karsinojenisite veya doğurganlık çalışmalarında bozulma yoktur. Aminoglikosid antibiyotiklerin mutajenik olmadığı bulundu.

Gebelik

Gebelik Kategorisi C

Gentamisin, yeni farelerde vücut ağırlıkları, böbrek ağırlıkları ve medyan glomerüler sayımları, günlük farelerde sistemik olarak, maksimum önerilen oftalmik insan dozunun yaklaşık olarak 500 katı olarak uygulandığında, baskıladığı gösterilmiştir. Gebe kadınlarda yeterli ve iyi kontrollü çalışma yoktur. Gentamisin hamilelik sırasında ancak potansiyel fayda fetüsün potansiyel riskini haklı çıkarırsa kullanılmalıdır.

Pediatrik Kullanım

Yenidoğanlarda güvenlik ve etkililik saptanmamıştır.

Farmakodinamik

Gentamisin geniş spektrumlu bir aminoglikozit antibiyotiğidir. Aminoglikozidler, bakteriyel 30S ribozomal alt-birime bağlanarak, t-RNA'nın yanlış okunmasına neden olarak, bakterinin büyümesi için hayati önem taşıyan proteinleri sentezleyememesiyle çalışır. Aminoglikozidler esas olarak Pseudomonas, Acinetobacter ve Enterobacter gibi aerobik, Gram-negatif bakterileri içeren enfeksiyonlarda yararlıdır. Ek olarak, tüberküloza neden olan bakteriler dahil bazı mikobakteriler, aminoglikozidlere karşı hassastır. Gram-pozitif bakterilerin neden olduğu enfeksiyonlar, aminoglikozidlerle de tedavi edilebilir, ancak diğer tipte antibiyotikler, konakçı için daha güçlü ve daha az zararlıdır. Geçmişte aminoglikozitler sinerjik etkileri için, özellikle endokarditte streptokok enfeksiyonlarında penisilin ilişkili antibiyotiklerle birlikte kullanılmıştır. Aminoglikozitler çoğunlukla anaerobik bakterilere, mantarlara ve virüslere karşı etkisizdir.

Hareket mekanizması

Gentamisin "tersinmez" gibi aminoglikozidler spesifik 30S-alt birim proteinlerine ve 16S rRNA'ya bağlanır. Spesifik olarak gentamisin, 16S rRNA'nın dört nükleotidine ve S12 proteininin tek bir amino asidine bağlanır. Bu, 30S alt ünitesinin 16S rRNA'sında 1400 nükleotit çevresinde kod çözme bölgesini engeller. Bu bölge tRNA'nın antikodonundaki yalpalama tabanı ile etkileşir. Bu, başlatma kompleksiyle etkileşime, mRNA'nın yanlış okunmasına yol açar, böylece yanlış amino asitler, polipeptid içine işlevsel olmayan veya toksik peptidlere ve polisomların işlevsiz monozomlara ayrılmasına yol açar.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)