Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhem

Östrojen Konjuge Krem Jel Krem Merhem API USP Bitmiş Dozlar

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Östrojen Konjuge Krem Jel Krem Merhem API USP Bitmiş Dozlar

Estrogen Conjugated Cream Gel Cream Ointment API USP Finished Dosages
Estrogen Conjugated Cream Gel Cream Ointment API USP Finished Dosages

Büyük resim :  Östrojen Konjuge Krem Jel Krem Merhem API USP Bitmiş Dozlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.625mg / g, 43g / tüp
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45 günler
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Detaylı ürün tanımı
kuvvet: 0.625mg / g, 43g / tüp paketleme: bir tüp / kutu
Dozaj formu: krem Aktif içerik: Konjuge Östrojen
Vurgulamak:

Cilt bakım ilaçları

,

Cilt Bakım Merhemi

Östrojen Konjuge Krem Jel Krem Merhem API USP Bitmiş Dozlar

 

 

 

ÜRÜN: Konjuge Östrojenler Kremi

Dozaj ve Onuncu: Krem, 0.625mg / g
PAKETLEME : 43 g / tüp, 1 tüp / kutu

Standart: USP'ye göre API, ev standardında bitmiş dozajlar

Dosya: Göndermeye hazır

 

GÖSTERGELER VE KULLANIMLARI :

Konjuge Estrojenler Vajinal Krem tedavisi atrofik vajinit ve kraurosis vulvaların tedavisinde endikedir.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

Use of Conjugated Estrogens Vaginal Cream, alone or in combination with a progestin, should be limited to the shortest duration consistent with treatment goals and risks for the individual woman. Konjuge Estrojenler Vajinal Krem'in tek başına veya bir progestin ile kombinasyon halinde kullanımı, tedavi hedefleri ve her bir kadın için risklerle tutarlı en kısa süre ile sınırlandırılmalıdır. Patients should be reevaluated periodically as clinically appropriate (for example at 3-month to 6-month intervals) to determine if treatment is still necessary. Tedavinin hala gerekli olup olmadığını belirlemek için hastalar klinik olarak uygun şekilde periyodik olarak yeniden değerlendirilmelidir (örneğin 3 aylıktan 6 aya kadar aralıklarla). For women with a uterus, adequate diagnostic measures, such as endometrial sampling, when indicated, should be undertaken to rule out malignancy in cases of undiagnosed persistent or recurring abnormal vaginal bleeding. Rahmi olan kadınlar için, endometriyal örnekleme gibi yeterli tanı önlemleri, belirtildiğinde, teşhis edilmemiş kalıcı veya tekrarlayan anormal vajinal kanama vakalarında maligniteyi ekarte etmek için yapılmalıdır.

Sadece kısa süreli kullanım için periyodik olarak verilir:

For treatment of atrophic vaginitis, or kraurosis vulvae. Atrofik vajinit veya kraurosis vulva tedavisi için. The lowest dose that will control Kontrol edecek en düşük doz

symptoms should be chosen and medication should be discontinued as promptly as possible. belirtiler seçilmeli ve ilaç mümkün olduğunca çabuk kesilmelidir. Administration should be cyclic (three weeks on and one week off). Uygulama döngüsel olmalıdır (üç hafta açık ve bir hafta kapalı).

Normal Dozaj Aralığı:

Durumun ciddiyetine bağlı olarak intravajinal olarak günlük ½ ila 2 g.

 

KONTRENDİKASYONLAR:

Konjuge Estrojenler Vajinal Krem tedavisi aşağıdakilerden herhangi birine sahip kadınlarda kullanılmamalıdır

koşullar:

1. Tanı konulmamış anormal genital kanama.

2. Bilinen, şüphelenilen veya meme kanseri öyküsü.

3. Bilinen veya şüphelenilen östrojene bağlı neoplazi.

4. Aktif derin ven trombozu, pulmoner emboli veya bu durumların öyküsü.

5. Aktif veya yakın zamanda (geçen yıl içinde) arteriyel tromboembolik hastalık (örneğin inme,

miyokardiyal enfarktüs).

6. Karaciğer fonksiyon bozukluğu veya hastalığı.

7. Konjuge Estrojenler Vajinal Krem içindeki bileşenlerden herhangi birine karşı bilinen aşırı duyarlılık.

8. Bilinen veya şüphelenilen hamilelik.

 

Doz aşımı:

Overdosage of estrogen may cause nausea and vomiting, breast tenderness, abdominal pain, drowsiness/fatigue; Östrojen doz aşımı bulantı ve kusmaya, göğüs hassasiyetine, karın ağrısına, uyuşukluğa / yorgunluğa neden olabilir; and withdrawal bleeding may occur in females. ve kadınlarda yoksunluk kanaması oluşabilir. Treatment of overdose consists of discontinuation of Conjugated Estrogens therapy with institution of appropriate symptomatic care. Doz aşımı tedavisi, uygun semptomatik bakım kurumuyla Konjuge Estrojen tedavisinin kesilmesinden oluşur.

 

KLİNİK FARMAKOLOJİ:

Endogenous estrogens are largely responsible for the development and maintenance of the female reproductive system and secondary sexual characteristics. Endojen östrojenler, kadın üreme sisteminin ve ikincil cinsel özelliklerin geliştirilmesinden ve korunmasından büyük ölçüde sorumludur. Although circulating estrogens exist in a dynamic equilibrium of metabolic interconversions, estradiol is the principal intracellular human estrogen and is substantially more potent than its metabolites, estrone and estriol, at the receptor level. Dolaşımdaki östrojenler, metabolik dönüşümlerin dinamik bir dengesinde bulunmasına rağmen, östradiol, ana hücre içi insan östrojendir ve reseptör seviyesinde metabolitlerinden, estron ve östriolden önemli ölçüde daha güçlüdür.

The primary source of estrogen in normally cycling adult women is the ovarian follicle, which secretes 70 to 500 mcg of estradiol daily, depending on the phase of the menstrual cycle. Normalde bisiklete binen yetişkin kadınlarda birincil östrojen kaynağı, adet döngüsünün fazına bağlı olarak günde 70 ila 500 mcg estradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. After menopause, most endogenous estrogen is produced by conversion of androstenedione, secreted by the adrenal cortex, to estrone by peripheral tissues. Menopozdan sonra, çoğu endojen östrojen, adrenal korteks tarafından salgılanan androstenedionun periferik dokular tarafından estrona dönüştürülmesiyle üretilir. Thus, estrone and the sulfate-conjugated form, estrone sulfate, are the most abundant circulating estrogen in postmenopausal women. Bu nedenle, estron ve sülfat-konjuge formu, estron sülfat, menopoz sonrası kadınlarda en bol dolaşan östrojendir.

Estrogens act through binding to nuclear receptors in estrogen-responsive tissues. Östrojenler östrojene duyarlı dokulardaki nükleer reseptörlere bağlanarak etki eder. To date, two estrogen receptors have been identified. Bugüne kadar, iki östrojen reseptörü tanımlanmıştır. These vary in proportion from tissue to tissue. Bunlar dokudan dokuya orantılı olarak değişir.

Circulating estrogens modulate the pituitary secretion of the gonadotropins, luteinizing hormone (LH) and follicle stimulating hormone (FSH), through a negative feedback mechanism. Dolaşımdaki östrojenler, gonadotropinlerin, lüteinizan hormonun (LH) ve folikül uyarıcı hormonun (FSH) hipofiz salgısını negatif bir geri bildirim mekanizmasıyla modüle eder. Estrogens act to reduce the elevated levels of these gonadotropins seen in postmenopausal women. Östrojenler postmenopozal kadınlarda görülen bu gonadotropinlerin yüksek seviyelerini azaltmak için hareket eder.

 

Hareket mekanizması :

All estrogen products mimic the effects of endogenous estrogens in the body which are responsible for the development and maintenance of the female reproductive system and secondary sexual characteristics. Tüm östrojen ürünleri, kadın üreme sisteminin ve ikincil cinsel özelliklerin geliştirilmesinden ve sürdürülmesinden sorumlu olan endojen östrojenlerin vücuttaki etkilerini taklit eder. Estrogens act by binding to estrogen receptors on a wide variety of tissues in the body and modulating the pituitary secretion of the gonadotropins, luteinizing hormone (LH) and follicle stimulating hormone (FSH) through a negative feedback mechanism. Östrojenler, vücuttaki çok çeşitli dokularda östrojen reseptörlerine bağlanarak ve gonadotropinlerin hipofiz salgılanmasını, luteinize edici hormonu (LH) ve folikül uyarıcı hormonu (FSH) olumsuz bir geri bildirim mekanizmasıyla modüle ederek etki eder. Prior to menopause, the primary source of estrogen is the ovarian follicle, which secretes 70-500 micrograms of estradiol daily, depending on the phase of the menstrual cycle. Menopozdan önce, birincil östrojen kaynağı, adet döngüsünün fazına bağlı olarak günlük 70-500 mikrogram estradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. However, once a woman stops ovulating there is a sharp decline in the production of progesterone and estradiol by the ovaries and a consequent fluctuation in LH and FSH due to a lack of feedback control. Bununla birlikte, bir kadın yumurtlamayı durdurduktan sonra, yumurtalıklar tarafından progesteron ve östradiol üretiminde keskin bir düşüş ve bunun sonucunda geri bildirim kontrolü eksikliği nedeniyle LH ve FSH'de dalgalanma olur. This shift in hormone production is largely responsible for many of the symptoms experienced during and after menopause and includes hot flashes and other vasomotor symptoms, painful intercourse, vaginal dryness, and vulvovaginal atrophy. Hormon üretimindeki bu değişim, menopoz sırasında ve sonrasında yaşanan birçok semptomdan büyük ölçüde sorumludur ve sıcak basmaları ve diğer vazomotor semptomları, ağrılı cinsel ilişki, vajinal kuruluk ve vulvovajinal atrofiyi içerir. These symptoms are able to be reduced by replacing many of the hormones lost during and following menopause with synthetic or naturally occurring forms, in a therapy known as Hormone Replacement Therapy (HRT). Hormon Replasman Tedavisi (HRT) olarak bilinen bir terapide, menopoz sırasında ve sonrasında kaybedilen hormonların birçoğunu sentetik veya doğal olarak oluşan formlarla değiştirerek bu semptomlar azaltılabilir.

 

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)