Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhem

Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

  • Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem
Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 1, 15g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Hidrokortizon kremi Şartname: % 1, 15g
Standart: BP, USP paketleme: bir tüp / kutu
Vurgulamak:

Cilt Bakımı Merhem

,

cilt bakım ilacı

Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

 

 

Ürün: Hidrokortizon Krem

Özellikler:% 1, 15g

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir tüp / kutu

 

Açıklama :

The topical corticosteroids constitute a class of primarily synthetic steroids used as anit-inflammitory and antipruritic agents. Topikal kortikosteroidler, anit enflamatuar ve antipruritik ajanlar olarak kullanılan öncelikle sentetik steroidlerin bir sınıfını oluşturur. Hydrocortisone is a member of this class. Hidrokortizon bu sınıfın bir üyesidir.

 

Farmakokinetik

Topikal kortikosteroidlerin perkütan emilim derecesi, araç, epidermal bariyerin bütünlüğü ve tıkayıcı pansumanların kullanımı gibi birçok faktör tarafından belirlenir.

Topical corticosteroids can be absorbed from normal intact skin. Topikal kortikosteroidler normal bozulmamış deriden emilebilir. Inflammation and/or other disease processes in the skin increase percutaneous absorption. Derideki iltihaplanma ve / veya diğer hastalık süreçleri perkütanöz emilimi artırır. Occlusive dressings substantially increase the percutaneous absorption of topical corticosteroids. Tıkayıcı pansumanlar topikal kortikosteroidlerin perkütanöz emilimini önemli ölçüde artırır. Thus, occlusive dressings may be a valuable therapeutic adjunct for treatment of resistant dermatoses. Bu nedenle, tıkayıcı pansumanlar dirençli dermatozların tedavisi için değerli bir terapötik yardımcı olabilir.

Once absorbed through the skin, topical corticosteroids are handled through pharmacokinetic pathways similar to systemically administered corticosteroids. Deriden emildikten sonra topikal kortikosteroidler, sistemik olarak uygulanan kortikosteroidlere benzer farmakokinetik yollarla işlenir. Corticosteroids are bound to plasma proteins in varying degrees. Kortikosteroidler plazma proteinlerine değişen derecelerde bağlanır. Corticosteroids are metabolized primarily in the liver and are then excreted by the kidneys. Kortikosteroidler öncelikle karaciğerde metabolize edilir ve daha sonra böbrekler tarafından atılır. Some of the topical corticosteroids and their metabolites are also excreted by the bile. Bazı topikal kortikosteroidler ve metabolitleri de safra yoluyla atılır.

 

Göstergeler ve kullanımları :

 

Hidrokortizon kremi, kortikosteroid duyarlı dermatozların enflamatuar ve kaşıntılı belirtilerinin hafifletilmesi için endikedir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler