Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

0.5g / 1.0g Dry Powder Injection Ifosfamide , Anti Cancer Medication
0.5g / 1.0g Dry Powder Injection Ifosfamide , Anti Cancer Medication

Büyük resim :  0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0,5 g, 1,0 g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 flakon
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için İfosfamid Şartname: 0,5 g, 1,0 g
Standart: BP, USP paketleme: 10 şişe / kutu
Vurgulamak:

antibiyotik enjeksiyonu

,

enjeksiyon için kuru toz

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Ifosfamid

Özellikler: 0.5g, 1.0g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

 

Açıklama :

Ifosfamide is a chemotherapeutic agent chemically related to the nitrogen mustards and a synthetic analog of cyclophosphamide. Ifosfamid, nitrojen hardalları ve siklofosfamidin sentetik bir analogu ile kimyasal olarak ilişkili bir kemoterapötik ajandır. It is active as an alkylating agent and an immunosuppresive agent. Bir alkilleyici ajan ve bir immünosüpresif ajan olarak aktiftir.

 

belirti

Used as a component of various chemotherapeutic regimens as third-line therapy for recurrent or refractory germ cell testicular cancer. Tekrarlayan veya refrakter germ hücreli testis kanseri için üçüncü basamak tedavi olarak çeşitli kemoterapötik rejimlerin bir bileşeni olarak kullanılır. Also used as a component of various chemotherapeutic regimens for the treatment of cervical cancer, as well as in conjunction with surgery and/or radiation therapy in the treatment of various soft tissue sarcomas. Ayrıca rahim ağzı kanseri tedavisi için çeşitli kemoterapötik rejimlerin bir bileşeni olarak ve ayrıca çeşitli yumuşak doku sarkomlarının tedavisinde cerrahi ve / veya radyasyon tedavisi ile birlikte kullanılır. Other indications include treatment of osteosarcoma, bladder cancer, ovarian cancer. Diğer endikasyonlar osteosarkom, mesane kanseri, yumurtalık kanserinin tedavisini içerir. small cell lung cancer, and non-Hodgkin's lymphoma. küçük hücreli akciğer kanseri ve Hodgkin dışı lenfoma.

 

Farmakodinamik

Ifosfamide requires activation by microsomal liver enzymes to active metabolites in order to exert its cytotoxic effects. Ifosfamid, sitotoksik etkilerini göstermek için mikrozomal karaciğer enzimleri tarafından aktif metabolitlere aktivasyon gerektirir. Activation occurs by hydroxylation at the ring carbon atom 4 to form the unstable intermediate 4-hydroxyifosfamide. Aktivasyon, kararsız ara madde 4-hidroksifosfamidi oluşturmak üzere halka karbon atomu 4'teki hidroksilasyon ile gerçekleşir. This metabolite than rapidly degrades to the stable urinary metabolite 4-ketoifosfamide. Bu metabolit hızla stabil üriner metabolit 4-ketoifosfamide ayrışır. The stable urinary metabolite, 4-carboxyifosfamide, is formed upon opening of the ring. Stabil idrar metaboliti, 4-karboksifosfamid, halkanın açılması üzerine oluşur. These urinary metabolites have not been found to be cytotoxic. Bu idrar metabolitlerinin sitotoksik olduğu bulunmamıştır. N, N-bis (2-chloroethyl)-phosphoric acid diamide (ifosphoramide) and acrolein are also found. N, N-bis (2-kloroetil) -fosforik asit diamid (ifosforamid) ve akrolein de bulunur. The major urinary metabolites, dechloroethyl ifosfamide and dechloroethyl cyclophosphamide, are formed upon enzymatic oxidation of the chloroethyl side chains and subsequent dealkylation. Başlıca idrar metabolitleri, dikloroetil ifosfamid ve dikloroetil siklofosfamid, kloroetil yan zincirlerinin enzimatik oksidasyonu ve müteakip dealkilasyon üzerine oluşturulur. It is the alkylated metabolites of ifosfamide that have been shown to interact with DNA. DNA ile etkileşime girdiği gösterilen ifosfamidin alkile metabolitleridir. Ifosfamide is cycle-phase nonspecific. Ifosfamid, döngü fazı spesifik değilse.

 

Hareket mekanizması

The exact mechanism of ifosfamide has not been determined, but appears to be similar to other alkylating agents. İfosfamidin kesin mekanizması belirlenmemiştir, ancak diğer alkilleyici ajanlara benzer görünmektedir. Ifosfamide requires biotransformation in the liver by mixed-function oxidases (cytochrome P450 system) before it becomes active. Ifosfamid, aktif hale gelmeden önce karaciğerde karışık fonksiyonlu oksidazlarla (sitokrom P450 sistemi) biyotransformasyon gerektirir. After metabolic activation, active metabolites of ifosfamide alkylate or bind with many intracellular molecular structures, including nucleic acids. Metabolik aktivasyondan sonra, ifosfamid alkilatın aktif metabolitleri veya nükleik asitler dahil olmak üzere birçok hücre içi moleküler yapı ile bağlanır. The cytotoxic action is primarily through the alkylation of DNA, done by attaching the N-7 position of guanine to its reactive electrophilic groups. Sitotoksik etki öncelikle, guaninin N-7 pozisyonunu reaktif elektrofilik gruplarına ekleyerek yapılan DNA alkilasyonudur. The formation of inter and intra strand cross-links in the DNA results in cell death. DNA'da inter ve intra-strand çapraz bağlantıların oluşumu hücre ölümüyle sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)