Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Madde Kaynaklı Kuru Toz Enjeksiyonu Benzatin Benzilpenisilin Enjeksiyonu

Madde Kaynaklı Kuru Toz Enjeksiyonu Benzatin Benzilpenisilin Enjeksiyonu

  • Madde Kaynaklı Kuru Toz Enjeksiyonu Benzatin Benzilpenisilin Enjeksiyonu
Madde Kaynaklı Kuru Toz Enjeksiyonu Benzatin Benzilpenisilin Enjeksiyonu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: <i>0.6mega;</i> <b>0.6mega;</b> <i>1.2mega;</i> <b>1.2mega;</b> <i>2.4mega</i> <b>2.4mega</b>
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 200, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50vials / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Benzathine Benzylpenicillin Şartname: 0.6mega; 0.6mega; 1.2mega; 1.2mega; 2.4mega 2.4mega
Standart: BP, USP paketleme: 50 şişe / kutu
Vurgulamak:

Enjeksiyon için Kuru Toz

,

Anti Kanser ilacı

Madde Kaynaklı Kuru Toz Enjeksiyonu Benzatin Benzilpenisilin Enjeksiyonu

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Benzatin Benzilpenisilin

Specification : 0.6mega; Özellikler: 0.6mega; 1.2mega; 1.2mega; 2.4mega 2.4mega

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

 

Açıklama :

Benzylpenicillin is a natural substance derived from Penicillium notatum. Benzilpenisilin, Penicillium notatum'dan türetilen doğal bir maddedir. It consists of a thiazolidone ring connected to a beta-lactam ring. Beta-laktam halkasına bağlı bir tiazolidon halkasından oluşur. It is bactericidal against streptococci, neisseriae, many anaerobes and spirochaetes. Streptococci, neisseriae, birçok anaerob ve spirochaetlere karşı bakterisittir.

 

After intramuscular injection, peak plasma concentrations are usually reached within 12-24 hours and are usually detectable for 1- 4 weeks. Kas içi enjeksiyondan sonra, pik plazma konsantrasyonlarına genellikle 12-24 saat içinde ulaşılır ve genellikle 1-4 hafta boyunca saptanabilir. It is widely distributed throughout the body and is excreted mainly in the urine. Vücutta yaygın olarak bulunur ve esas olarak idrarla atılır.

Uses: Streptococcal pharyngitis. Kullanım Alanları: Streptokokal farenjit. Primary and secondary prophylaxis of rheumatic fever. Romatizmal ateşin primer ve sekonder profilaksisi.

 

Dozaj ve uygulama:

Birincil profilaksi:

Çocuklar <30 kg 600.000 IU, tek enjeksiyon

30 kg çocuklar ve yetişkinler

1.200.000 IU, tek enjeksiyon

 

İkincil profilaksi:

3-4 haftada bir <30 kg 600.000 IU

30 kg çocuklar ve yetişkinler

Her 3-4 haftada bir 120000 IU

 

The vial is diluted in sterile water to allow for a homogeneous suspension to be obtained to avoid obstruction of the injecting needle. Şişe, enjekte edilen iğnenin tıkanmasını önlemek için homojen bir süspansiyonun elde edilmesini sağlamak için steril su içinde seyreltilir. A needle gauge of #19 or #20 is preferred. # 19 veya # 20 iğne göstergesi tercih edilir. Smaller bore needles have been noted to be more easily obstructed. Daha küçük delikli iğnelerin daha kolay engellendiği kaydedildi. The injection should be deep into the gluteus maximus muscle. Enjeksiyon gluteus maximus kasına derin olmalıdır. More superficial injections allow the benzathine benzylpenicillin to remain in the subcutaneous tissue leading to decreased absorption and lower serum levels. Daha yüzeysel enjeksiyonlar, benzatin benzilpenisilinin subkutan dokuda kalmasına izin vererek emilimin azalmasına ve serum seviyelerinin düşmesine neden olur. Care should be taken that the whole content of the vial is fully removed and injected. Şişenin tüm içeriğinin tamamen çıkarılmasına ve enjekte edilmesine dikkat edilmelidir.

 

Kontrendikasyonlar: Penisilin veya sefalosporinlere karşı bilinen aşırı duyarlılık.

 

Precautions: Facilities should be available for treating anaphylaxis whenever penicillin is used. Önlemler: Penisilin her kullanıldığında anafilaksinin tedavisi için olanaklar mevcut olmalıdır. A careful history should be taken with regard to previous allergic reactions. Önceki alerjik reaksiyonlar konusunda dikkatli bir geçmiş alınmalıdır.

Deri döküntüleri gelişirse, hastaya başka bir antimikrobiyal verilmelidir.

 

Important caution: Many hypersensitivity reactions are reported with penicillin ranging from skin rashes to immediate anaphylaxis which may be fatal. Önemli dikkat: Deri döküntülerinden ölümcül olabilen acil anafilaksiye kadar penisilin ile birçok aşırı duyarlılık reaksiyonu bildirilmiştir. The overall incidence of hypersensitivity reactions is from 2 to 5 %. Aşırı duyarlılık reaksiyonlarının genel insidansı% 2 ila 5 arasındadır. Anaphylaxis is very rare and occurs in about 1/10 000 injections. Anafilaksi çok nadirdir ve yaklaşık 1/10000 enjeksiyonda ortaya çıkar. Death has been reported in about 1/30 - 50 000 injections. Yaklaşık 1/30 - 50.000 enjeksiyonda ölüm bildirilmiştir. It should be emphasized that many anaphylactic reactions occur in severely ill rheumatic heart disease patients who are at risk of life-threatening arrhythmias. Yaşamı tehdit eden aritmiler riski taşıyan ağır hasta romatizmal kalp hastalığı hastalarında birçok anafilaktik reaksiyonun meydana geldiği vurgulanmalıdır. They may have an arrhythmia associated with shock mimicking anaphylaxis. Anafilaksiyi taklit eden şokla ilişkili bir aritmi olabilir.

 

Use in pregnancy: There is no evidence of teratogenicity with benzathine benzylpenicillin. Gebelikte kullanım: Benzatin benzilpenisilin ile teratojenisite kanıtı yoktur. It can be used during pregnancy. Hamilelik sırasında kullanılabilir.

 

Advers reaksiyonlar: Bu maddelerin en yaygın yan etkisi cilt döküntülerinden derhal anafilaksiye kadar şiddet gösteren aşırı duyarlılık reaksiyonlarıdır.

Kas içi enjeksiyon bölgesinde ağrı ve steril iltihaplanma meydana gelebilir.

Periferik bir sinire yanlışlıkla enjeksiyon ağrı ve disfonksiyona neden olur.

İnterstisyel nefrit olarak ortaya çıkan nefropati bildirilmiştir.

Nötropeni ve trombositopeni nadiren meydana gelmiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler