Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Bakteriyel Enfeksiyonlar Kuru Toz Enjeksiyonu, Sefuroksim Sodyum Enjeksiyonu

Bakteriyel Enfeksiyonlar Kuru Toz Enjeksiyonu, Sefuroksim Sodyum Enjeksiyonu

  • Bakteriyel Enfeksiyonlar Kuru Toz Enjeksiyonu, Sefuroksim Sodyum Enjeksiyonu
Bakteriyel Enfeksiyonlar Kuru Toz Enjeksiyonu, Sefuroksim Sodyum Enjeksiyonu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.75 g, 1.5 g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100.000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Sefuroksim Sodyum Şartname: 0.75 g, 1.5 g
Standart: BP, USP paketleme: 50 şişe / kutu
Vurgulamak:

antibiyotik enjeksiyonu

,

Anti Kanser ilacı

Bakteriyel Enfeksiyonlar Kuru Toz Enjeksiyonu, Sefuroksim Sodyum Enjeksiyonu

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Sefuroksim Sodyum

Özellikler: 0.75g, 1.5g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

 

Açıklama

 

Broad-spectrum cephalosporin antibiotic resistant to beta-lactamase. Beta-laktamaz dirençli geniş spektrumlu sefalosporin antibiyotik. It has been proposed for infections with gram-negative and gram-positive organisms, gonorrhea, and haemophilus. Gram-negatif ve gram-pozitif organizmalar, belsoğukluğu ve hemofili olan enfeksiyonlar için önerilmiştir.

 

belirti

Bronşit, sinüzit, bademcik iltihabı, kulak enfeksiyonları, cilt enfeksiyonları, bel soğukluğu ve idrar yolu enfeksiyonları gibi birçok farklı bakteriyel enfeksiyonun tedavisi için.

 

Farmakodinamik

Cefuroxime is a β-lactam type antibiotic. Sefuroksim β-laktam tipi bir antibiyotiktir. More specifically, it is a second-generation cephalosporin. Daha spesifik olarak, ikinci nesil bir sefalosporindir. Cephalosporins work the same way as penicillins: they interfere with the peptidoglycan synthesis of the bacterial wall by inhibiting the final transpeptidation needed for the cross-links. Sefalosporinler penisilinler ile aynı şekilde çalışırlar: çapraz bağlar için gereken son transpeptidasyonu inhibe ederek bakteri duvarının peptitoglikan sentezine müdahale ederler. This effect is bactericidal. Bu etki bakterisittir. Cefuroxime is effective against the following organisms: Aerobic Gram-positive Microorganisms: Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes. Sefuroksim aşağıdaki organizmalara karşı etkilidir: Aerobik Gram-pozitif Mikroorganizmalar: Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes. Aerobic Gram-negative Microorganisms: Escherichia coli, Haemophilus influenzae (including beta-lactamase-producing strains), Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella pneumoniae, Moraxella catarrhalis (including beta-lactamase-producing strains), Neisseria gonorrhoeae (including beta-lactamase-producing strains). Aerobik Gram-negatif Mikroorganizmalar: Escherichia coli, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil), Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella pneumoniae, Moraxella catarrhalis (beta-laktamaz üreten suşlar dahil), Neisseria gonorrhoeae (beta-laktamaz suşlar dahil) . Spirochetes: Borrelia burgdorferi. Spiroketler: Borrelia burgdorferi. Cefuroxime axetil is the prodrug Sefuroksim aksetil ön ilaçtır

 

Hareket mekanizması

Cefuroxime, like the penicillins, is a beta-lactam antibiotic. Sefuroksim, penisilinler gibi, bir beta-laktam antibiyotiktir. By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, it inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins; Daha sonra hücre lizisine, otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri; it is possible that cefuroxime interferes with an autolysin inhibitor. sefuroksimin bir otolizin inhibitörüne müdahale etmesi mümkündür.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler