Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

  • Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi
Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0,5 g, 1,0 g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100.000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50vials / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyonluk Sefazolin Sodyum ürün: Enjeksiyonluk Sefazolin Sodyum
Şartname: 0,5 g, 1,0 g Şartname: 0,5 g, 1,0 g
Standart: BP, USP Standart: BP, USP
paketleme: 50vials / kutu paketleme: 50vials / kutu
Vurgulamak:

Enjeksiyon için Kuru Toz

,

Anti Kanser ilacı

Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Sefazolin Sodyum

Özellikler: 0.5g, 1.0g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

 

Açıklama :

A semisynthetic cephalosporin analog with broad-spectrum antibiotic action due to inhibition of bacterial cell wall synthesis. Bakteriyel hücre duvarı sentezinin inhibisyonuna bağlı olarak geniş spektrumlu antibiyotik etkisi olan yarı sentetik bir sefalosporin analogu. It attains high serum levels and is excreted quickly via the urine. Yüksek serum seviyelerine ulaşır ve idrar yoluyla hızla atılır.

 

Endikasyon:

Mainly used to treat bacterial infections of the skin. Temelde cildin bakteriyel enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. It can also be used to treat moderately severe bacterial infections involving the lung, bone, joint, stomach, blood, heart valve, and urinary tract. Akciğer, kemik, eklem, mide, kan, kalp kapağı ve idrar yollarını içeren orta derecede şiddetli bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için de kullanılabilir. It is clinically effective against infections caused by staphylococci and streptococci species of Gram positive bacteria. Gram pozitif bakterilerin stafilokok ve streptokok türlerinin neden olduğu enfeksiyonlara karşı klinik olarak etkilidir. May be used for surgical prophylaxis; Cerrahi profilaksi için kullanılabilir; if required metronidazole may be added to cover B. fragilis. gerektiğinde B. fragilis'i kapsayacak şekilde metronidazol ilave edilebilir.

 

Farmakodinamik:

Cefazolin (also known as cefazoline or cephazolin) is a semi-synthetic first generation cephalosporin for parenteral administration. Sefazolin (sefazolin veya sefazolin olarak da bilinir) parenteral uygulama için yarı sentetik bir birinci nesil sefalosporindir. Cefazolin has broad-spectrum antibiotic action due to inhibition of bacterial cell wall synthesis. Sefazolin, bakteri hücre duvarı sentezinin inhibisyonu nedeniyle geniş spektrumlu antibiyotik etkiye sahiptir. It attains high serum levels and is excreted quickly via the urine. Yüksek serum seviyelerine ulaşır ve idrar yoluyla hızla atılır.

 

Hareket mekanizması :

In vitro tests demonstrate that the bactericidal action of cephalosporins results from inhibition of cell wall synthesis. In vitro testler, sefalosporinlerin bakterisit etkisinin hücre duvarı sentezinin inhibisyonundan kaynaklandığını göstermektedir. By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, it inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins. Hücre lizisine daha sonra otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri aracılık eder.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler