801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerSünnet ilaçları

Artemether Süngerlik İlaçları Anti Sıtma İlaçları 40 mg Rektal

Artemether Süngerlik İlaçları Anti Sıtma İlaçları 40 mg Rektal

Artemether Suppository Medication Anti Malaria Medication 40 mg Rectal

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 40mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 100, 000 kutu
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Artemether süpozituvar Belirtimi: 40mg
Standart: Ev içi Ambalaj: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister

Artemether Süngerlik İlaçları Anti Sıtma İlaçları 40 mg Rektal

Ürün: Artemether süpozituvar

Şartname: 40mg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister

Açıklama :

Artemether, komplike olmayan akut malarya tedavisinde kullanılan bir antimalaryal ajandır. Etkinliği artırmak için lumefantrine ile birlikte uygulanır. Bu kombinasyon terapisi, Plasmodium spp. Eritrosit aşamalarına karşı etkisini gösterir. Klorokine dirençli bölgelerde edinilen enfeksiyonlar da dahil olmak üzere P. falciparum'un neden olduğu enfeksiyonları ve tanımlanamayan Plasmodium türlerini tedavi etmek için kullanılabilir.

Endikasyon:

Artemether ve lumefantrin kombinasyon tedavisi, klorokine dirençli alanlarda alınan sıtma dahil, Plasmodium falciparum'un neden olduğu akut komplikasyonsuz sıtmanın tedavisinde endikedir. Plasmodium türü belirlenmediğinde komplikasyonsuz sıtmanın tedavisinde de kullanılabilir. Yetişkinlerde ve 5 kg'dan büyük çocuklarda kullanım için endikedir.

Farmakodinamik:

Vücutta artemeter, aktif metabolit metabolit dihidroartemisine metabolize olur. İlaç, nükleik asit ve protein sentezini inhibe ederek P. falciparum'un eritrositik safhalarına karşı çalışır. Artemether, etkililiği artırmak için lumefantrine ile kombinasyon halinde uygulanır. Artemether hızlı bir etki başlattı ve vücuttan hızla temizlendi. Artemether'ın sıtma parazitlerinin sayısını azaltarak hızlı semptomatik rahatlama sağladığı düşünülmektedir. Lumefantrine çok daha uzun yarı ömrüne sahiptir ve artık parazitleri temizlediğine inanılmaktadır.

Hareket mekanizması :

Asitik parazit gıda vakuolündeki fotiprotoporfirin IX ("heme") veya demirli iyonlarla bir etkileşime girerek sitotoksik radikal türlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Peroksit antimaleallerin genel olarak kabul gören etki mekanizması, hemoglobin proteolizinden türetilmiş, hemoglobin bozunma yan ürünü olan hekz ile peroksit içeren ilacın etkileşimini içerir. Bu etkileşimin potansiyel olarak toksik oksijen ve karbon merkezli radikaller oluşmasına yol açtığı düşünülmektedir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)