801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerSünnet ilaçları

Asetaminofen Süpozituvar İlaçlar, Bebekler İçin Parasetamol Süngerin 0.15 - 0.6 g

Asetaminofen Süpozituvar İlaçlar, Bebekler İçin Parasetamol Süngerin 0.15 - 0.6 g

Acetaminophen Suppository Medication , Paracetamol Suppository For Babies 0.15 - 0.6 g

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.15, 0.3g, 0.6g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 500, 000 kutu
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Asetaminofen Süpozituvar Parasetamol Sünger BELİRTİM: 0.15, 0.3g, 0.6g
Standart: USP, BP Ambalaj: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister

Asetaminofen Süpozituvar İlaçlar, Bebekler İçin Parasetamol Süngerin 0.15 - 0.6 g

Ürün: Asetaminofen Süpozituvar Parasetamol Sünger

Şartname: 0.15, 0.3g, 0.6g

Standart: USP, BP

Ambalaj: 6'lı / blisterli, kutu başına 2 adet blister

Açıklama :

Asetaminofen, parasetamol olarak da bilinir, analjezik ve antipiretik etkileri için yaygın olarak kullanılır. Terapötik etkileri salisilatlara benzer, ancak anti-inflamatuar, antiplatelet ve gastrik ülsere yönelik etkileri yoktur.

Endikasyon:

Ateş, hafif acılar ve sancıları geçici olarak hafifletir.

Farmakodinamik:

Asetaminofen (USAN) veya Parasetamol (INN), ateş, baş ağrısı ve diğer hafif ağrıların hafifletilmesinde kullanılan yaygın bir analjezik ve antipiretik ilaçtır. Çok sayıda soğuk algınlığı ve grip ilacı ve birçoğu reçeteli analjeziklerde önemli bir bileşen. Standart dozlarda aşırı derecede güvenlidir, fakat geniş kullanılabilirliği nedeniyle, kasıtlı veya kaza sonucu aşırı dozlar nadir değildir. Asetilaminofen, aspirin ve ibuprofen gibi diğer yaygın analjeziklerden farklı olarak anti-inflamatuar özelliklere veya trombosit işlevine etki etmez ve non-steroid anti-inflamatuvar ilaçlar veya NSAID olarak bilinen ilaç sınıfının bir üyesi değildir. Terapötik dozlarda asetaminofen midenin astarını tahriş etmez ve kan koagülasyonunu, böbrek fonksiyonunu veya fetal duktus arteriosusunu (NSAİİ'ler yapabileceği gibi) etkilemez. NSAİİ'ler gibi ve opioid analjeziklerden farklı olarak, asetaminofen herhangi bir şekilde öfkeye ya da ruh halini değiştirmez. Asetaminofen ve NSAID'ler, bağımlılık, bağımlılık, hoşgörü ve çekilme ile tamamen ilgili sorunlardan kurtulma hakkına sahiptir. Asetaminofen, kendi başına veya psödoefedrin, dekstrometorfan, klorfeniramin, difenhidramin, doksilamin, kodein, hidrokodon veya oksikodon ile kombinasyon halinde kullanılır.

Hareket mekanizması :

Asetaminofenin öncelikle CNS'de etkili olduğu ve prostaglandin (PG) sentezinde yer alan siklooksijenaz, COX-1, COX-2 ve COX-3 enzimlerinin her iki izoformunu inhibe ederek ağrı eşiğini arttırdığı düşünülmektedir. NSAİİ'lerin aksine, asetaminofen periferik dokulardaki siklooksijenazı inhibe etmez ve dolayısıyla periferik anti-inflamatuar etkilere sahip değildir. Aspirin, geri dönüşsüz bir COX inhibitörü olarak görev yapıyor ve enzimin aktif bölgesini direkt olarak engelliyor, çalışmalar, asetaminofenin dolaylı olarak COX'i bloke ettiğini ve bu blokajın peroksitlerin varlığında etkisiz olduğunu bulmuştur. Bu, asetaminofenin merkezi sinir sisteminde ve endotel hücrelerinde niçin etkili olduğunu, ancak yüksek peroksit düzeyleri olan trombosit ve bağışıklık hücrelerinde etkili olduğunu açıklayabilir. Çalışmalar aynı zamanda, asetaminofenin COX enziminin bilinen varyantları COX-1 ve COX-2'den farklı olan bir varyantını seçici olarak bloke ettiğini gösteren veriler rapor etmektedir. Bu enzim şu anda COX-3 olarak anılmaktadır. Kesin etki mekanizması halen iyi anlaşılmamıştır, ancak gelecekteki araştırmalar nasıl çalıştığına dair daha fazla bilgi sağlayabilir. Asetaminofenin antipiretik özellikleri muhtemelen hipotalamusun ısı düzenleyici merkezleri üzerindeki direkt etkilerden ötürü periferik vazodilatasyon, terleme ve dolayısıyla ısı dağılımı ile sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)