801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

NSAIA Ketoprofen Enjeksiyonu 100mg Toz İlaçların Sulandırılması

NSAIA Ketoprofen Enjeksiyonu 100mg Toz İlaçların Sulandırılması

  • NSAIA Ketoprofen Injection 100mg Reconstituting Powdered Medications
 • NSAIA Ketoprofen Injection 100mg Reconstituting Powdered Medications

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 100mg

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 200, 000 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 10vials / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Enjeksiyon için Ketoprofen Şartname: 100mg
  Standart: BP, USP paketleme: 10vials / kutu
  Vurgulamak:

  antibiotic injection

  ,

  Dry Powder For Injection

  NSAIA Ketoprofen Enjeksiyonu 100mg Toz İlaçların Sulandırılması

   

   

  Ürün: Enjeksiyon için Ketoprofen

  Özellikler: 100mg

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 10 şişe / kutu

   

  Açıklama :

  Propionik asit türevi olan ketoprofen, analjezik ve antipiretik özelliklere sahip steroid olmayan bir anti-enflamatuar ajandır (NSAIA).

   

  belirti

  Akut ve kronik romatoid artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, primer dismenore ve muskulotendinöz travma (burkulma ve suşlar), postoperatif (diş cerrahisi dahil) veya postpartum ağrı ile ilişkili hafif ila orta dereceli ağrıların semptomatik tedavisi için.

   

  Farmakodinamik

  Ketoprofen is a nonsteroidal anti-inflammatory agent (NSAIA) with analgesic and antipyretic properties. Ketoprofen, analjezik ve antipiretik özelliklere sahip steroid olmayan bir anti-enflamatuar ajandır (NSAIA). Ketoprofen has pharmacologic actions similar to those of other prototypical NSAIDs, which inhibit prostaglandin synthesis. Ketoprofen, prostaglandin sentezini inhibe eden diğer prototip NSAID'lerinkine benzer farmakolojik etkilere sahiptir. Ketoprofen is used to treat rheumatoid arthritis, osteoarthritis, dysmenorrhea, and alleviate moderate pain. Ketoprofen, romatoid artrit, osteoartrit, dismenore ve orta dereceli ağrıyı hafifletmek için kullanılır.

   

  Hareket mekanizması

  The anti-inflammatory effects of ketoprofen are believed to be due to inhibition cylooxygenase-2 (COX-2), an enzyme involved in prostaglandin synthesis via the arachidonic acid pathway. Ketoprofenin anti-enflamatuar etkilerinin, araşidonik asit yolu yoluyla prostaglandin sentezinde yer alan bir enzim olan inhibisyon silooksijenaz-2'ye (COX-2) bağlı olduğuna inanılmaktadır. This results in decreased levels of prostaglandins that mediate pain, fever and inflammation. Bu ağrı, ateş ve iltihaplanmaya aracılık eden prostaglandin düzeylerinin düşmesine neden olur. Ketoprofen is a non-specific cyclooxygenase inhibitor and inhibition of COX-1 is thought to confer some of its side effects, such as GI upset and ulceration. Ketoprofen spesifik olmayan bir siklooksijenaz inhibitörüdür ve COX-1'in inhibisyonunun, GI rahatsızlığı ve ülserasyon gibi bazı yan etkilerini sağladığı düşünülmektedir. Ketoprofen is thought to have anti-bradykinin activity, as well as lysosomal membrane-stabilizing action. Ketoprofen'in anti-bradikinin aktivitesinin yanı sıra lizozomal membran stabilize edici etkiye sahip olduğu düşünülmektedir. Antipyretic effects may be due to action on the hypothalamus, resulting in an increased peripheral blood flow, vasodilation, and subsequent heat dissipation. Antipiretik etkiler, hipotalamus üzerindeki etkiden kaynaklanabilir, bu da periferik kan akışında artış, vazodilatasyon ve müteakip ısı dağılımı ile sonuçlanır.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler