801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

  • Antibiotic Dry Powder Injection / Cefazolin Sodium Injection Antibiotic Action
 • Antibiotic Dry Powder Injection / Cefazolin Sodium Injection Antibiotic Action

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 0,5 g, 1,0 g

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100.000 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 50vials / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Enjeksiyonluk Sefazolin Sodyum ürün: Enjeksiyonluk Sefazolin Sodyum
  Şartname: 0,5 g, 1,0 g Şartname: 0,5 g, 1,0 g
  Standart: BP, USP Standart: BP, USP
  paketleme: 50vials / kutu paketleme: 50vials / kutu
  Vurgulamak:

  Dry Powder For Injection

  ,

  Anti Cancer medication

  Antibiyotik Kuru Toz Enjeksiyonu / Sefazolin Sodyum Enjeksiyonu Antibiyotik Etkisi

   

   

  Ürün: Enjeksiyon için Sefazolin Sodyum

  Özellikler: 0.5g, 1.0g

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 50 şişe / kutu

   

  Açıklama :

  A semisynthetic cephalosporin analog with broad-spectrum antibiotic action due to inhibition of bacterial cell wall synthesis. Bakteriyel hücre duvarı sentezinin inhibisyonuna bağlı olarak geniş spektrumlu antibiyotik etkisi olan yarı sentetik bir sefalosporin analogu. It attains high serum levels and is excreted quickly via the urine. Yüksek serum seviyelerine ulaşır ve idrar yoluyla hızla atılır.

   

  Endikasyon:

  Mainly used to treat bacterial infections of the skin. Temelde cildin bakteriyel enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. It can also be used to treat moderately severe bacterial infections involving the lung, bone, joint, stomach, blood, heart valve, and urinary tract. Akciğer, kemik, eklem, mide, kan, kalp kapağı ve idrar yollarını içeren orta derecede şiddetli bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için de kullanılabilir. It is clinically effective against infections caused by staphylococci and streptococci species of Gram positive bacteria. Gram pozitif bakterilerin stafilokok ve streptokok türlerinin neden olduğu enfeksiyonlara karşı klinik olarak etkilidir. May be used for surgical prophylaxis; Cerrahi profilaksi için kullanılabilir; if required metronidazole may be added to cover B. fragilis. gerektiğinde B. fragilis'i kapsayacak şekilde metronidazol ilave edilebilir.

   

  Farmakodinamik:

  Cefazolin (also known as cefazoline or cephazolin) is a semi-synthetic first generation cephalosporin for parenteral administration. Sefazolin (sefazolin veya sefazolin olarak da bilinir) parenteral uygulama için yarı sentetik bir birinci nesil sefalosporindir. Cefazolin has broad-spectrum antibiotic action due to inhibition of bacterial cell wall synthesis. Sefazolin, bakteri hücre duvarı sentezinin inhibisyonu nedeniyle geniş spektrumlu antibiyotik etkiye sahiptir. It attains high serum levels and is excreted quickly via the urine. Yüksek serum seviyelerine ulaşır ve idrar yoluyla hızla atılır.

   

  Hareket mekanizması :

  In vitro tests demonstrate that the bactericidal action of cephalosporins results from inhibition of cell wall synthesis. In vitro testler, sefalosporinlerin bakterisit etkisinin hücre duvarı sentezinin inhibisyonundan kaynaklandığını göstermektedir. By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, it inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins. Hücre lizisine daha sonra otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri aracılık eder.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler