801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

0.5g / 1.0g Dry Powder Injection Ifosfamide , Anti Cancer Medication

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.5g, 1.0g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyon için ifosfamit Belirtimi: 0.5g, 1.0g
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 şişe / kutu

0.5g / 1.0g Kuru Toz Enjeksiyonu Ifosfamid, Anti Kanser İlaçları

Ürün: Enjeksiyonluk İfosfamid

Şartname: 0.5g, 1.0g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

Açıklama :

İfosfamit, kimyasal olarak nitrojen mustardlarına ve siklofosfamidin sentetik bir analoğuyla ilişkili bir kemoterapötik ajan. Bir alkile edici madde ve immünosupresif bir madde olarak aktiftir.

belirti

Tekrarlayan veya refrakter germ hücreli testis kanseri için üçüncü basamak tedavisi olarak çeşitli kemoterapi rejimlerinin bir bileşeni olarak kullanılır. Servikal kanser tedavisinde çeşitli kemoterapötik rejimlerin yanı sıra çeşitli yumuşak doku sarkomlarının tedavisinde ameliyat ve / veya radyoterapi ile bağlantılı olarak da kullanılır. Diğer endikasyonlar arasında osteosarkom, mesane kanseri, yumurtalık kanseri tedavisi yer alır. Küçük hücreli dışı akciğer kanseri ve non-Hodgkin lenfoma.

Farmakodinamik

İsofosfamit, sitotoksik etkilerini göstermek için mikrosomal karaciğer enzimleri tarafından aktif metabolitlere aktivasyona ihtiyaç duyar. Aktivasyon, dengesiz ara-madde 4-hidroksifosfamidi oluşturmak üzere halka karbon atomunda 4 hidroksilasyon ile oluşur. Bu metabolit, sabit üriner metabolit 4-ketoifosfamide hızla parçalanır. Kararlı üriner metabolit, 4-karboksififosfamid, halkanın açılması üzerine oluşur. Bu üriner metabolitlerin sitotoksik olduğu bulunmamıştır. N, N-bis (2-kloroetil) -fosforik asit diamid (ifosforamid) ve akrolein de bulunur. Büyük üriner metabolitler, dechloroethyl ifosfamide ve dechloroethyl cyclophosphamide, chloroethyl yan zincirlerinin enzimatik oksidasyonu ve ardından dealkilasyon üzerine oluşur. DNA ile etkileşime girdiği gösterilen ifosfamidin alkillenmiş metabolitleri budur. Ifosfamid döngü aşaması nonspesifiktir.

Hareket mekanizması

Ifosfamidin tam mekanizması belirlenmemiştir, ancak diğer alkilleyici ajanlara benzer görünüyor. İfosfamid karaciğerde karışık fonksiyonlu oksidazlar (sitokrom P450 sistemi) tarafından aktif hale gelmeden biyotransformasyona ihtiyaç duyar. Metabolik aktivasyondan sonra, ifosfamitin aktif metabolitleri alkillenir veya nükleik asitler de dahil olmak üzere birçok hücre içi moleküler yapılarla bağlanır. Sitotoksik etki esas olarak, guaninin N-7 konumunu reaktif elektrofilik gruplarına ekleyerek DNA'nın alkillenmesiyle yapılır. DNA'da inter ve iplik içi çapraz bağların oluşması hücre ölümü ile sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)