801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

  • 250ml Sevoflurane Anesthesia Medications , Inhaled Anesthetic Agents
 • 250ml Sevoflurane Anesthesia Medications , Inhaled Anesthetic Agents

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 250ML

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 300 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 2000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: İnhalasyon için Sevofluran Şartname: 250ML
  Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
  Vurgulamak:

  aerosolized medications

  ,

  pharmaceutical aerosol

  250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

   

   

  Ürün: Soluma için Sevofluran

  Özellikler: 250ml

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: bir şişe / kutu

   

  Açıklama :

  Sevoflurane, USP, a volatile liquid for inhalation, a nonflammable and nonexplosive liquid administered by vaporization, is a halogenated general inhalation anesthetic drug. İnhalasyon için uçucu bir sıvı olan Sevoflurane, USP, buharlaştırma yoluyla uygulanan yanıcı olmayan ve patlayıcı olmayan bir sıvı halojenli bir genel inhalasyon anestezik ilaçtır. Sevoflurane, USP is a clear, colorless, liquid containing no additives. Sevofluran, USP, katkı maddesi içermeyen berrak, renksiz, sıvıdır. Sevoflurane, USP, is not corrosive to stainless steel, brass, aluminum, nickel-plated, brass, chrome-plated brass or copper beryllium. Sevofluran, USP, paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum, nikel kaplama, pirinç, krom kaplama pirinç veya bakır berilyum için aşındırıcı değildir. Sevoflurane, USP, is nonpungent. Sevofluran, USP, keskin değildir. It is miscible with ethanol, ether, chloroform, and benzene, and it is slightly soluble in water. Etanol, eter, kloroform ve benzen ile karışabilir ve suda az çözünür. Sevoflurane, USP, is stable when stored under normal room lighting conditions according to instructions. Sevofluran, USP, talimatlara göre normal oda aydınlatma koşullarında saklandığında kararlıdır.

   

  Göstergeler ve kullanımları :

  Sevofluran, yatan ve ayakta tedavi gören yetişkin ve pediatrik hastalarda genel anestezinin indüksiyonu ve sürdürülmesi için endikedir.

  Sevoflurane should be administered only by persons trained in the administration of general anesthesia. Sevofluran sadece genel anestezi uygulaması konusunda eğitim almış kişiler tarafından uygulanmalıdır. Facilities for maintenance of a patent airway, artificial ventilation, oxygen enrichment, and circulatory resuscitation must be immediately available. Patent hava yolunun bakımı, suni havalandırma, oksijen zenginleştirme ve dolaşım resüsitasyonu derhal hazır bulundurulmalıdır. Since level of anesthesia may be altered rapidly, only vaporizers producing predictable concentrations of sevoflurane should be used. Anestezi seviyesi hızla değiştirilebildiğinden, sadece tahmin edilebilir konsantrasyonlarda sevofluran üreten buharlaştırıcılar kullanılmalıdır.

   

  Klinik Farmakoloji:

  Sevoflurane is an inhalational anesthetic agent for use in induction and maintenance of general anesthesia. Sevofluran, genel anestezinin indüksiyonu ve sürdürülmesinde kullanım için inhalasyon anestezi maddesidir. Minimum alveolar concentration (MAC) of sevoflurane in oxygen for a 40-year-old adult is 2.1%. 40 yaşında bir yetişkin için oksijen içinde sevofluranın minimum alveoler konsantrasyonu (MAC)% 2.1'dir. The MAC of sevoflurane decreases with age. Sevofluranın MAC'si yaşla birlikte azalır.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler