801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

6mg Recombinant Human PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Injection Pegfilgrastim

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 6 mg: 0.6ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 100, 000 viyal
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Pegfilgrastim Belirtimi: 6 mg: 0.6ml
Standart: Ev içi Ambalaj: bir şişe / kutu

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

Ürün: PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Pegfilgrastim

Spesifikasyon: 6mg: 0.6ml

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama :

Pegfilgrastim, rekombinant metiyonil insan G-CSF (filgrastim) ve monometoksipolietilen glikolün bir kovalent konjügattır. Filgrastim, yaklaşık 19 kilodalton (kD) molekül ağırlığına sahip, suda çözünür bir 175 amino asit proteinidir. Filgrastim, insan G-CSF genini ihtiva eden genetik olarak işlenmiş bir plazmid ile dönüştürülmüş bir E coli suşunun bakteriyel fermantasyonundan elde edilir. Pegfilgrastim üretmek için, 20 kD monometoksipolietilen glikol molekülü, filgrastim'in N-terminal metionil tortusuna kovalent olarak bağlanır. Pegfilgrastimin ortalama moleküler ağırlığı yaklaşık 39 kD'dir.

Endikasyonlar ve Kullanım:

Enjeksiyon için rekombinant İnsan Pegile Granülosit Koloni Uyarıcı Faktör, febril nötropeni ile klinik olarak anlamlı bir insidansa bağlı miyelosupresif anti-kanser ilaçları alan miyeloid olmayan maligniteleri olan hastalarda, ateşli nötropeni ile kendini gösteren enfeksiyon insidansını azaltmak için endikedir.

Enjeksiyon için rekombinant İnsan Pegile Granülosit Koloni Uyarıcı Faktör, hematopoietik kök hücre transplantasyonu için periferik kan progenitör hücrelerinin mobilizasyonu için endike değildir.

Klinik Farmakoloji

1. Eylem Mekanizması

Sonra bölünen granülositler üzerindeki reseptörlere bağlanarak nötrofil öncü hücrelerin oluşumunu indükler. Pegfilgrastim, ayrıca, olgun nötrofillerin etkilerini de kuvvetlendirir, böylece ateş ve ciddi nötronpenia'dan kaynaklanan enfeksiyon riskini azaltır. Farmakolojik olarak insan granülosit koloni uyarıcı faktör ile özdeştir.

2. Farmakokinetik

Pegfilgrastimin farmakokinetiği, 379 kanser hastasında incelendi. Pegfilgrastim'in farmakokinetiği doğrusal değildi ve doz arttıkça klirens azaldı. Nötrofil reseptör bağlanması pegfilgrastimin temizlenmesinin önemli bir bileşenidir ve serum temizlemesi doğrudan nötrofil sayısı ile ilişkilidir. Nötrofil sayılarına ek olarak, vücut ağırlığı bir faktör gibi görünüyordu. Vücut ağırlığı yüksek olan hastalar, vücut ağırlığı için normalize edilen bir doz aldıktan sonra pegfilgrastim'e daha yüksek sistemik maruz kalma yaşadılar. Pegfilgrastimin farmakokinetiğinde geniş bir değişkenlik gözlemlendi. Neulasta'nın yarı ömrü, subkutanöz enjeksiyondan 15 ila 80 saat sonra değişmektedir.

Pegfilgrastimin farmakokinetiğinde cinsiyete bağlı farklılıklar gözlenmemiştir ve geriatrik hastaların (≥ 65 yaş) genç hastalarla (<65 yaş) karşılaştırıldığında [bazı Spesifik Popülasyonlarda Kullanımına Bakınız (8.5 )]. Pegfilgrastimin farmakokinetiği pediatrik sarkomlu hastalarda incelenmiştir. Böbrek fonksiyon bozukluğunun pegfilgrastimin farmakokinetiği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Karaciğer yetmezliği olan hastalarda farmakokinetik profil değerlendirilmemiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler