801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

  • 6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim
6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 6 mg: 0.6ml
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 flakon
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Pegfilgrastim Şartname: 6 mg: 0.6ml
Standart: Kurum içi paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

liyofilize enjeksiyon

,

anti kanser ilaçları

6mg Rekombinant İnsan PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Enjeksiyon Pegfilgrastim

 

 

Ürün: PEG-G-CSF PEG-rhG-CSF Pegfilgrastim

Özellikler: 6mg: 0.6ml

Standart: Şirket içi

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Pegfilgrastim is a covalent conjugate of recombinant methionyl human G-CSF (filgrastim) and monomethoxypolyethylene glycol. Pegfilgrastim, rekombinant metiyonil insan G-CSF (filgrastim) ve monometoksipoletilen glikolün kovalent bir konjugatıdır. Filgrastim is a water-soluble 175 amino acid protein with a molecular weight of approximately 19 kilodaltons (kD). Filgrastim, moleküler ağırlığı yaklaşık 19 kilodalton (kD) olan suda çözünür 175 amino asit proteinidir. Filgrastim is obtained from the bacterial fermentation of a strain of E coli transformed with a genetically engineered plasmid containing the human G-CSF gene. Filgrastim, insan G-CSF genini içeren genetik olarak tasarlanmış bir plazmid ile dönüştürülmüş bir E coli suşunun bakteriyel fermantasyonundan elde edilir. To produce pegfilgrastim, a 20 kD monomethoxypolyethylene glycol molecule is covalently bound to the N-terminal methionyl residue of filgrastim. Pegfilgrastim üretmek için, 20 kD monometoksipoletilen glikol molekülü, filgrastimin N-terminal metiyonil tortusuna kovalent olarak bağlanır. The average molecular weight of pegfilgrastim is approximately 39 kD. Pegfilgrastimin ortalama molekül ağırlığı yaklaşık 39 kD'dir.

 

Göstergeler ve kullanımları :

Rekombinant İnsan Pegile Granülosit Koloni Enjeksiyon için Uyarıcı Faktörün, klinik olarak anlamlı febril nötropeni insidansı ile ilişkili miyelosupresif anti-kanser ilaçları alan hastalarda febril nötropeni ile kendini gösteren enfeksiyon insidansını azalttığı gösterilmiştir.

Rekombinant İnsan Pegile Granülosit Koloni Enjeksiyon için Uyarıcı Faktör, hematopoietik kök hücre nakli için periferik kan progenitör hücrelerinin mobilizasyonu için endike değildir.

 

Klinik Farmakoloji

1. Eylem Mekanizması

Induces formation of neutrophil progenitor cells by binding to receptors on granulocytes, which then divide. Daha sonra bölünen granülositler üzerindeki reseptörlere bağlanarak nötrofil progenitör hücrelerinin oluşumunu indükler. Pegfilgrastim also potentiates the effects of mature neutrophils, thus reducing fever and the risk of infection from severe neutronpenia. Pegfilgrastim ayrıca olgun nötrofillerin etkilerini güçlendirir, böylece ateş ve şiddetli nötronpeni kaynaklı enfeksiyon riskini azaltır. It is pharmacologically identical to human granulocyte colony-stimulating factor. Farmakolojik olarak insan granülosit koloni uyarıcı faktör ile aynıdır.

 

2. Farmakokinetik

The pharmacokinetics of pegfilgrastim were studied in 379 patients with cancer. Pegfilgrastim'in farmakokinetiği, 379 kanserli hastada incelenmiştir. The pharmacokinetics of pegfilgrastim were nonlinear and clearance decreased with increases in dose. Pegfilgrastim'in farmakokinetiği doğrusal değildi ve doz artışı ile klerens azaldı. Neutrophil receptor binding is an important component of the clearance of pegfilgrastim, and serum clearance is directly related to the number of neutrophils. Nötrofil reseptörü bağlanması pegfilgrastim klerensinin önemli bir bileşenidir ve serum klerensi doğrudan nötrofillerin sayısıyla ilişkilidir. In addition to numbers of neutrophils, body weight appeared to be a factor. Nötrofil sayısına ek olarak, vücut ağırlığının bir faktör olduğu görülmüştür. Patients with higher body weights experienced higher systemic exposure to pegfilgrastim after receiving a dose normalized for body weight. Daha yüksek vücut ağırlığına sahip hastalar, vücut ağırlığı için normalize edilmiş bir doz aldıktan sonra pegfilgrastim'e daha yüksek sistemik maruziyet yaşadı. A large variability in the pharmacokinetics of pegfilgrastim was observed. Pegfilgrastim farmakokinetiğinde büyük bir değişkenlik gözlenmiştir. The half-life of Neulasta ranged from 15 to 80 hours after subcutaneous injection. Neulasta'nın yarı ömrü, subkütan enjeksiyondan 15 ila 80 saat arasında değişmiştir.

 

No gender-related differences were observed in the pharmacokinetics of pegfilgrastim, and no differences were observed in the pharmacokinetics of geriatric patients (≥ 65 years of age) compared with younger patients (< 65 years of age) [see Use in Specific Populations (8.5)]. Pegfilgrastim farmakokinetiğinde cinsiyete bağlı bir farklılık gözlenmedi ve geriatrik hastaların (≥ 65 yaş) farmakokinetiğinde genç hastalara (<65 yaş) kıyasla hiçbir fark gözlenmedi [bkz. Belirli Popülasyonlarda Kullanım (8.5 )]. The pharmacokinetics of pegfilgrastim were studied in pediatric patients with sarcoma. Pegfilgrastim farmakokinetiği sarkomlu çocuk hastalarda incelenmiştir. Renal dysfunction had no effect on the pharmacokinetics of pegfilgrastim. Böbrek fonksiyon bozukluğunun pegfilgrastim farmakokinetiği üzerinde hiçbir etkisi yoktu. The pharmacokinetic profile in patients with hepatic insufficiency has not been assessed. Karaciğer yetmezliği olan hastalarda farmakokinetik profil değerlendirilmemiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler