801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Kas Gevşemesi Roküronyum Bromür Enjeksiyonu Yardımcı Genel Anestezi

Kas Gevşemesi Roküronyum Bromür Enjeksiyonu Yardımcı Genel Anestezi

Muscle Relaxation Rocuronium Bromide Injection Adjunct General Anesthesia

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 5ml: 50mg, 2.5ml: 25mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10vials / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 flakon
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Roküronyum Bromür Enjeksiyonu Şartname: 5ml: 50mg, 2.5ml: 25mg
Standart: BP, USP paketleme: 10vials / kutu

Kas Gevşemesi Roküronyum Bromür Enjeksiyonu Yardımcı Genel Anestezi

 

 

Ürün: Roküronyum Bromür Enjeksiyonu

Özellikler: 5ml: 50mg, 2.5ml: 25mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

 

Açıklama :

Rocuronium (rapid onset-curonium) is a desacetoxy analogue of vecuronium with a more rapid onset of action. Roküronyum (hızlı başlangıç-curonyum), daha hızlı bir etki başlangıcına sahip bir vekuronyum desacetoksi analogudur. It is an aminosteroid non-depolarizing neuromuscular blocker or muscle relaxant used in modern anaesthesia, to facilitate endotracheal intubation and to provide skeletal muscle relaxation during surgery or mechanical ventilation. Endotrakeal entübasyonu kolaylaştırmak ve cerrahi veya mekanik ventilasyon sırasında iskelet kası gevşemesi sağlamak için modern anestezide kullanılan bir aminosteroid depolarizan olmayan nöromüsküler bloker veya kas gevşetici maddedir.

 

belirti

Hem hızlı sekansı hem de rutin trakeal entübasyonu kolaylaştırmak ve cerrahi veya mekanik ventilasyon sırasında iskelet kası gevşemesi sağlamak için genel anesteziye ek olarak yatan hastalar ve ayaktan hastalar için.

 

Farmakodinamik

Neuromuscular blocking agents are drugs that cause skeletal muscle relaxation primarily by causing a decreased response to the neurotransmitter acetylcholine (ACh) at the myoneural (neuromuscular) junction of skeletal muscle. Nöromüsküler bloke edici ajanlar, öncelikle iskelet kasının miliural (nöromüsküler) kavşağında nörotransmiter asetilkolin (ACh) 'ye azalmış bir yanıt vererek iskelet kası gevşemesine neden olan ilaçlardır. At that site, ACh normally produces electrical depolarization of the postjunctional membrane of motor end-plate, which leads to conduction of muscle action potential and subsequently induces skeletal muscle contraction. Bu bölgede ACh normalde motor uç plakasının post-fonksiyonel membranının elektrik depolarizasyonunu üretir, bu da kas aksiyon potansiyelinin iletimine yol açar ve daha sonra iskelet kası kasılmasına neden olur. Neuromuscular agents are classified as depolarizing or nondepolarizing. Nöromüsküler ajanlar depolarizan ya da postepolarizan olarak sınıflandırılır. Rocuronium is a nondepolarizing neuromuscular blocking agent with a rapid to intermediate onset depending on dose and intermediate duration. Roküronyum, doza ve ara süreye bağlı olarak hızlı ila orta başlangıçlı, postepolarize edici bir nöromüsküler bloke edici ajandır. Rocuronium, like vecuronium is longer acting in infants than in children. Vekuronyum gibi roküronyum, bebeklerde çocuklardan daha uzun süre etki eder. However, unlike vecuronium, rocuronium retains the characteristics of an intermediate-acting NMBD in infants. Bununla birlikte, vekuronyumun aksine, roküronyum bebeklerde ara etkili bir NMBD'nin özelliklerini korur.

 

Hareket mekanizması

Rocuronium acts by competing for cholinergic receptors at the motor end-plate. Roküronyum, motor uç plakasında kolinerjik reseptörler için yarışarak etki eder. This action is antagonized by acetylcholinesterase inhibitors, such as neostigmine and edrophonium. Bu etki neostigmin ve edrophonium gibi asetilkolinesteraz inhibitörleri tarafından antagonize edilir. Rocuronium acts by competitively binding to nicotinic cholinergic receptors. Roküronyum, nikotinik kolinerjik reseptörlere rekabetçi bir şekilde bağlanarak etki eder. The binding of vecuronium decreases the opportunity for acetylcholine to bind to the nicotinic receptor at the postjunctional membrane of the myoneural junction. Vekuronyumun bağlanması, asetilkolinin, mönöral bileşiğin post-fonksiyonel membranındaki nikotinik reseptöre bağlanma fırsatını azaltır. As a result, depolarization is prevented, calcium ions are not released and muscle contraction does not occur. Sonuç olarak, depolarizasyon önlenir, kalsiyum iyonları salınmaz ve kas kasılması meydana gelmez. Evidence also suggests that nondepolarizing agents can affect ACh release. Kanıtlar ayrıca polarize olmayan ajanların ACh salınımını etkileyebileceğini düşündürmektedir. It has been hypothesized that nondepolarzing agents bind to postjunctional ("curare") receptors and may therefore interfere with the sodium and potassium flux, which is responsible for depolarization and repolarization of the membranes involved in muscle contraction. Polarize olmayan ajanların post-fonksiyonel ("kürar") reseptörlerine bağlandığı ve bu nedenle kas kasılmasına karışan zarların depolarizasyonundan ve repolarizasyonundan sorumlu olan sodyum ve potasyum akısına müdahale edebileceği varsayılmıştır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler