801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Oktreotid Asetat Enjeksiyonu Küçük Hacimli Parenteral 0.1 mg

Oktreotid Asetat Enjeksiyonu Küçük Hacimli Parenteral 0.1 mg

Octreotide Acetate Injection Small Volume Parenteral 0.1 mg

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.1mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 5 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 flakon
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Oktreotid Asetat Enjeksiyonu Şartname: 0.1mg
Standart: Kurum içi paketleme: 5vials / kutu
Vurgulamak:

small volume injection

,

anti cancer drugs

Oktreotid Asetat Enjeksiyonu Küçük Hacimli Parenteral 0.1 mg

 

 

Ürün: Oktreotid Asetat Enjeksiyonu

Özellikler: 0.1 mg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 5 şişe / kutu

 

Açıklama :

Octreotide is the acetate salt of a cyclic octapeptide. Oktreotid, bir siklik oktapeptidin asetat tuzudur. It is a long-acting octapeptide with pharmacologic properties mimicking those of the natural hormone somatostatin Doğal hormon somatostatininkini taklit eden farmakolojik özelliklere sahip uzun etkili bir oktapeptittir.

 

Endikasyonları ve Dozları:

Vas Vazoaktif bağırsak peptit tümörleri (sulu ishal) ve metastatik karsinoid tümörler (ishal ve kızarma) ile ilişkili semptomları kontrol etmek

im enjeksiyon

Şu anda subkutan enjeksiyon yapılan yetişkinler. 20 mg every 4 wk for 2 mo, with subcutaneous doses continued for 2 to 4 wk after IM injections start. IM enjeksiyonları başladıktan sonra 2 saat boyunca her 4 haftada bir 20 mg, deri altı dozları 2 ila 4 hafta devam etti. If patient has positive response to initial 2-mo regimen, dosage reduced to 10 mg every 4 wk. Hasta ilk 2 aylık rejime olumlu yanıt verirse, dozaj her 4 haftada bir 10 mg'a düşürülür. If symptoms persist or increase after initial 2-mo regimen, dosage increased to 30 mg every 4 wk, as prescribed. İlk 2 aylık rejimden sonra semptomlar devam ederse veya artarsa, doz reçete edildiği gibi her 4 haftada bir 30 mg'a çıkar.

derialtı enjeksyonu

Yetişkinler. Initial: 200 to 300 mcg daily in divided doses twice daily to four times a day, for first 2 wk. Başlangıç: İlk 200 hafta boyunca günde iki kez ila dört kez bölünmüş dozlarda günde 200 ila 300 mcg. Maintenance: Individualized. Bakım: Bireyselleştirilmiş. Maximum: 450 mcg daily. Maksimum: günde 450 mcg.

Akromegali semptomlarını tedavi etmek, hipofiz tümörlerinden büyüme hormonunun salınmasını bastırmak için

iv veya subkutan enjeksiyon

Yetişkinler. Başlangıç: günde üç kez 50 mcg Normal: günde üç kez 100 mcg Maksimum: günde 1.500 mcg.

im enjeksiyon

Şu anda subkutan enjeksiyon yapılan yetişkinler. 20 mg every 4 wk for 3 mo; 3 ay boyunca her 4 haftada bir 20 mg; then adjusted as prescribed in response to serum growth hormone level. daha sonra serum büyüme hormonu seviyesine yanıt olarak öngörülen şekilde ayarlanır. Maximum: 40 mg every 4 wk. Maksimum: her 4 haftada bir 40 mg.

Rota Başlangıç ​​Tepe Süresi

SubQ Bilinmiyor Bilinmiyor 12 saate kadar

 

Farmakodinamik:

Octreotide exerts pharmacologic actions similar to the natural hormone, somatostatin. Oktreotid, doğal hormon olan somatostatine benzer farmakolojik etkiler uygular. It is an even more potent inhibitor of growth hormone, glucagon, and insulin than somatostatin. Somatostatinden çok daha güçlü bir büyüme hormonu, glukagon ve insülin inhibitörüdür. Like somatostatin, it also suppresses leuteinizing hormone (LH) response to GnRH, decreases splanchnic blood flow, and inhibits release of serotonin, gastrin, vasoactive intestinal peptide, secretin, motilin, and pancreatic polypeptide. Somatostatin gibi, GnRH'ye luteinize edici hormon (LH) cevabını da baskılar, splanknik kan akışını azaltır ve serotonin, gastrin, vazoaktif bağırsak peptidi, sekretin, motilin ve pankreatik polipeptit salınımını inhibe eder. Octreotide has been used to treat the symptoms associated with metastatic carcinoid tumors (flushing and diarrhea), and Vasoactive Intestinal Peptide (VIP) secreting adenomas (watery diarrhea). Oktreotid, metastatik karsinoid tümörler (kızarma ve ishal) ve Vazoaktif Bağırsak Peptit (VIP) salgılayan adenomları (sulu ishal) ile ilişkili semptomları tedavi etmek için kullanılmıştır. Octreotide substantially reduces and in many cases can normalize growth hormone and/or IGF-1 (somatomedin C) levels in patients with acromegaly. Oktreotid, akromegali hastalarında büyüme hormonu ve / veya IGF-1 (somatomedin C) seviyelerini önemli ölçüde azaltır ve birçok durumda normalleştirebilir.

 

Hareket mekanizması :

Octreotide binds to somatostatin receptors. Oktreotid somatostatin reseptörlerine bağlanır. These receptors are coupled via pertussis toxin sensitive G proteins which lead to inhibition of adenylyl cyclase. Bu reseptörler, adenilil siklazın inhibisyonuna yol açan boğmaca toksine duyarlı G proteinleri ile birleştirilir. Octreotide binding to these receptors also stimulates phosphotyrosine phosphatase and activation of the Na(+)/H(+) exchanger via pertussis toxin insensitive G proteins. Bu reseptörlere bağlanan oktreotid ayrıca fosfotirozin fosfataz ve boğmaca toksine duyarsız G proteinleri yoluyla Na (+) / H (+) değiştiricinin aktivasyonunu uyarır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler