801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Enoksaparin Sodyum Enjeksiyonu Heparin ve Düşük Molekül Ağırlığı Heparin Ön dolum enjeksiyonu

Enoksaparin Sodyum Enjeksiyonu Heparin ve Düşük Molekül Ağırlığı Heparin Ön dolum enjeksiyonu

Enoxaparin Sodium Injection Heparin And Low Molecular Weight Heparin Pre-filled injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: PFS, 0.2ml / 20mg, 0.4ml / 40mg, 0.6ml / 60mg ve 0.8ml / 80mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000boxes
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2'nin / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 20, 000 kutu
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enoksaparin Sodyum Enjeksiyon Önceden doldurulmuş Şırınga Belirtimi: PFS, 0.2ml / 20mg, 0.4ml / 40mg, 0.6ml / 60mg ve 0.8ml / 80mg
Standart: Ev içi, BP Ambalaj: 2'nin / kutu

Enoksaparin Sodyum Enjeksiyonu Heparin ve Düşük Molekül Ağırlığı Heparin Ön dolum enjeksiyonu

Ürün: Enoksaparin Sodyum Enjeksiyon Önceden doldurulmuş Şırınga

Spesifikasyon: PFS, 0.2ml / 20mg, 0.4ml / 40mg, 0.6ml / 60mg ve 0.8ml / 80mg

Standart: Ev içi, BP

Ambalaj: 2'ler / kutu

Açıklama :

Enoksaparin düşük molekül ağırlıklı bir heparindir. Enoksaparin, derin ven trombozu veya pulmoner emboliyi önlemek ve tedavi etmek için kullanılır ve subkütanöz enjeksiyon olarak verilir. Enoksaparin, antitrombin III'e bağlanır ve antitrombin III'ün aktivitesini hızlandırır. Antitrombin III'ü etkinleştirerek, enoksaparin tercihen pıhtılaşma faktörleri Xa ve IIa'nın inhibisyonunu güçlendirir. Xa faktörü, protrombin'in trombine dönüşümünü katalize eder, bu nedenle enoksaparinin bu işlemi inhibe etmesi, trombin azalmasına ve neticede fibrin pıhtı oluşumunun önlenmesine neden olur. Düşük molekül ağırlıklı heparinler, fraksiyone edilmemiş heparinlere kıyasla kısa süreleri nedeniyle faktör IIa'nın inaktive edilmesinde daha az etkili olur.

Endikasyonlar ve Dozlar:

➤> Kalça veya diz replasmanından sonra derin damar trombozu (DVT) önlemek ve kalça replasmanı için hastaneye kaldırıldıktan sonra da profilaksi devam ettirmek

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Her 12 saatte bir 30 mg, cerrahiden 12 ila 24 saat sonra başlayarak 14 güne kadar. Veya günde 40 mg, kalça replasman ameliyatından 9 ila 15 saat sonra başlar. Profilaksi: 3 hafta boyunca günde 40 mg.

Tromboembolik risk faktörleri (40 yaş üzeri, obezite, 30 dakikadan uzun süre genel anestezi, kanser veya DVT veya pulmoner emboli hikayesi olan hastalar için karın cerrahisinden sonra DVT'yi önlemek için)

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Günde 40 mg, ameliyattan 2 saat önce başlayıp 7-10 gün sürmektedir.

➤> Kararsız angina ve Q-dalgası olmayan MI'nın iskemik komplikasyonlarını önlemek için

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. 1 mg / kg her 12 saatte 100 ila 325 mg aspirin ile 2 ila 8 gün boyunca veya durum stabil hale gelene kadar.

Dozaj ayarı Kreatinin klirensi 30 ml / dak / 1.73 m2'den düşükse ve hasta abdominal, kalça veya diz replasman cerrahisinde profilaktik olarak ilaç alırken veya acil olarak hasta olduğunda günlük doz 30 mg'a düşürülmüştür. Kreatinin klirensi 30 ml / dak / 1,73 m2'den düşükse günlük olarak 1 mg / kg'a düşürülür ve kararsız angina ve Q-dalgası olmayan MI'nın iskemik komplikasyonlarını önlemek için ilaç aspirin ile verilir ve akut DVT için yatarak tedavi olarak varfarin uygulanır veya akciğer embolisi olmaksızın veya pulmoner emboli olmadan akut DVT'nin ayaktan tedavisi için varfarin ile birlikte uygulanabilir.

➤> Akut ST segment yükselmesi MI (STEMI)

iv enjeksiyonu, ardından subkütan enjeksiyon

Yetişkinler. 30 mg IV tek doz olarak, bunu takiben 1 mg / kg subkütanoz (ilk iki doz için maksimum, 100 mg). Daha sonra, her 12 saatte bir subkutan olarak 1 mg / kg.

Doz ayarlaması Hastaya aynı zamanda bir trombolitik tedavi verilirse, enoksaparin, fibrinolitik tedavinin başlanmasından 15 dakika önce ve 30 dakika sonra verilmelidir. Hastaya perkütan koroner girişim varsa, son enoksaparin dozu balon enflasyonundan 8 saat önce verildiyse 0.3 mg / kg IV bolus verin.

Yol Açılış Peak Süresi

Alt Sorunuz Bilinmiyor 3-5 saat 24 saate kadar

Farmakodinamik:

Enoksaparin sülfatlanmış D-glukosamin ve D-glikuronik asidin sülfamik köprüler ile eşit oranlarda oluşturduğu oldukça asidik bir mukopolisakkarittir. Moleküler ağırlık 3800 ila 5000 dalton arasında değişir. Enoksaparin, omurgalıların karaciğer, akciğer, mast hücreleri vb. Enoksaparin, antitrombotik özelliklere sahip iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir antikoagülantır. Enoksaparin, kan pıhtılaşmasına ve fibrin pıhtılarının oluşumuna hem in vitro hem de in vivo yol açan reaksiyonları engelliyor. Enoksaparin, normal pıhtılaşma sisteminde birden çok bölgede etkimektedir. Antitrombin III (enoksaparin kofaktörü) ile kombinasyon halinde az miktarda enoksaparin, aktive edilmiş Faktör X'u inaktive ederek ve protrombin'in trombin haline dönüşmesini inhibe ederek trombozu inhibe edebilir. Aktif tromboz geliştikten sonra, daha büyük miktarlarda enoksaparin, trombin inaktive edilmesi ve fibrinojenin fibrine dönüşmesini önleyerek daha fazla koagülasyonu önleyebilir. Enoksaparin ayrıca fibrin stabilize edici faktörün aktivasyonunu inhibe ederek kararlı bir fibrin pıhtı oluşumunu önler. Kreatinin klirensi 20 mL / dakikadan az olan hastalarda kullanımı önlenmelidir. Bu hastalarda, fraksiyone edilmemiş heparin kullanılmalıdır. İzleme ile ilgili olarak, aktif kısmi tromboplastin zamanı (aPTT), yüksek dozlarda düşük molekül ağırlıklı heparinlerde (LMWH) artacaktır. Bu nedenle aPTT'nin izlenmesi önerilmez. Bununla birlikte, anti-Xa aktivitesi, LMWH'nin etkinliğini izlemek için ölçülebilir.

Hareket mekanizması :

Enoksaparinin etki mekanizması antitrombin bağımlıdır. Esas olarak aktive olan pıhtılaşma faktörlerinin antitrombin tarafından nötralize etme oranını hızlandırarak etkilenir, ancak diğer mekanizmalar da dahil edilebilir. Enoksaparinin antitrombotik etkisi faktör Xa'nın inhibisyonu ile iyi korelasyona sahiptir. Enoksaparin, Antitrombin III, Protrombin ve Faktör X ile etkileşir. Enoksaparin, antitrombin III'e bağlanır ve aktivitesini hızlandırır. Antitrombin III'ü etkinleştirerek, enoksaparin tercihen pıhtılaşma faktörleri Xa ve IIa'nın inhibisyonunu güçlendirir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler