801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Enjeksiyonluk Steril Yarı Sentetik Kuru Toz Enjeksiyon Ceftriakson Sodyum

Enjeksiyonluk Steril Yarı Sentetik Kuru Toz Enjeksiyon Ceftriakson Sodyum

Sterile Semisynthetic Dry Powder Injection Ceftriaxone Sodium for Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.25g, 0.5g, 1.0g, 2.0g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyon için Ceftriaxone Sodyum Belirtimi: 0.25g, 0.5g, 1.0g, 2.0g
Standart: BP, USP Ambalaj: 50 şişe / kutu

Enjeksiyonluk Steril Yarı Sentetik Kuru Toz Enjeksiyon Ceftriakson Sodyum

Ürün: Enjeksiyonluk Ceftriaxone Sodyum

Şartname: 0.25g, 0.5g, 1.0g, 2.0g

Standart: BP, USP

Açıklama :

Enjeksiyonluk seftriakson, intravenöz veya intramüsküler uygulama için steril, yarı sentetik, geniş spektrumlu bir sefalosporin antibiyotiktir.

Ceftriakson sodyum, suda kolaylıkla çözünen, metanolde az çözünür ve etanolde çok az çözünen beyaz veya sarımtırak, kristal tozdur. % 1 sulu solüsyonun pH değeri yaklaşık 6.7'dir. Ceftriakson solüsyonlarının rengi, kullanılan saklama, konsantrasyon ve seyrelticinin uzunluğuna bağlı olarak açık sarıdan kehribar rengine kadar değişir. Enjeksiyonluk seftriakson, duyarlı organizmaların neden olduğu aşağıdaki enfeksiyonların tedavisinde endikedir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Ceftriakson ile tedaviyi başlatmadan önce etken organizmanın izolasyonu için ve ilaca duyarlılığının saptanması için uygun örnekler alınmalıdır. Duyarlılık testi sonuçlarının elde edilmesinden önce terapi yapılabilir.

İlaçlara dirençli bakterilerin gelişimini azaltmak ve seftriakson ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için enjeksiyon için seftriakson, USP sadece duyarlı bakterilerin neden olduğu kanıtlanmış veya şiddetle şüphe edilen enfeksiyonları tedavi etmek veya önlemek için kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

Enjeksiyonluk seftriakson, USP, duyarlı organizmaların neden olduğu aşağıdaki enfeksiyonların tedavisinde endikedir:

Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus aureus, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli, Enterobacter aerogenes, Proteus mirabilis ya da Serratia marcescens neden Alt solunum yolu enfeksiyonları.

Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Moraxella catarrhalis'in (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) neden olduğu AKUT BAKTERİYEL OTITIS MEDYASI.

NOT: Bir çalışmada, 10 günlük oral tedaviye kıyasla, tek bir seftriakson dozu ile daha düşük klinik tedavi oranları gözlenmiştir. İkinci bir çalışmada, enjeksiyon için tek doz seftriakson, USP ve karşılaştırıcı arasında karşılaştırılabilir iyileşme oranları gözlemlendi. Ceftriaksonun potansiyel olarak daha düşük klinik iyileştirme hızı parenteral tedavinin potansiyel avantajlarıyla dengelenmelidir

Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pyogenes, Viridans grup streptokok, Escherichia coli, Enterobacter cloacae'den, Klebsiella oxytoca, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Morganella morganii'nin, * Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Acinetobacter calcoaceticus'dan Bacteroides fragilis kaynaklanan CİLT VE CİLT YAPISI ENFEKSİYONLARI * VeyaPeptostreptokok türleri.

Escherichia coli, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Morganella morganii veya Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu üriner enfeksiyon (komplike ve komplike olmamış).

Neisseria gonorrhoeae nonpenicillinase üreten suşlarının neden olduğu penisilinaz ve nonpenicillinase üreten her iki soy ve yutak gonore dahil olmak üzere, belsoğukluğunun yol açtığı, komplikasyonsuz gonore (servikal / üretral veya rektal).

Neisseria gonorrhoeae'nin neden olduğu pelvik inflamatuar hastalık. Ceftriakson sodyum, diğer sefalosporinler gibi Chlamydia trachomatis'e karşı da etkilenmez. Bu nedenle, pelvik inflamatuvar hastalığın tedavisinde sefalosporinler kullanıldığında ve şüphelenilen patojenlerden biri olan Chlamydia trachomatis, uygun antichlamydial kapsama eklenmelidir.

Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Escherichia coli, Haemophilus influenzae veya Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu BAKTERİYEL SEPTICEMIA.

Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Escherichia coli, Proteus mirabilis, Klebsiella pneumoniae veya Enterobacter türlerinin neden olduğu kemik ve eklem enfeksiyonları.

Karın içi, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Bacteroides fragilis neden olduğu enfeksiyonların, Clostridium türleri (Not: Clostridium difficile birçok suşu dirençlidir) orPeptostreptococcus türleri.

Haemophilus influenzae, Neisseria meningitidis veya Streptococcus pneumoniae'nin neden olduğu MENINGITIS. Ceftriakson, sınırlı sayıda menenjit ve şant enfeksiyonunda Staphylococcus epidermidis * ve Escherichia coli'nin neden olduğu başarıyla başarılı bir şekilde kullanılmıştır. *

* Bu organ sistemindeki bu organizma için etkinlik ondan az enfeksiyonda incelenmiştir.

Cerrahi profilaksi seftriakson tek bir 1 g doz öncesi uygulama kirlenmiş ya da potansiyel olarak kontamine olarak sınıflandırılan cerrahi prosedürler geçiren hastalarda ameliyat sonrası enfeksiyon insidansını azaltabilir (örneğin, yüksek riskli hastalarda kronik kolesistitli vajinal veya abdominal histerektomi veya kolesistektomi böyle terapötik antimikrobiyaller, tıkanma sarılığı veya ortak kanal safra taşları) gerektirmeyen akut kolesistit ile 70 yaşın üzerindekiler gibi ve ameliyat yerinde enfeksiyon koroner arter baypas ameliyatı sırasında örneğin ciddi bir risk (,) sunacaklarını kimin için cerrahi hastalarında. Koroner arter baypas ameliyatı sonrasında seftriyaksinin sefazolin kadar etkili olduğu gösterilmiş olmasına rağmen, koroner arter baypas ameliyatı sonrasında enfeksiyonun önlenmesinde sefalosporin antibiyotiğini değerlendirmek için plasebo kontrollü herhangi bir çalışma yapılmamıştır.

Endike olduğu cerrahi prosedürlerden önce uygulandığında, tek bir 1 gr dozda seftriakson, prosedür boyunca duyarlı organizmalar nedeniyle enfeksiyonların çoğundan koruma sağlar.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)