801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Parenteral Uygulama Enjeksiyonluk Kuru Toz Sefoksitin Sodyum 1g

Parenteral Uygulama Enjeksiyonluk Kuru Toz Sefoksitin Sodyum 1g

Parenteral Administration Dry Powder For Injection Cefoxitin Sodium 1g

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 1G

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyonluk Sefoksitin Sodyum Belirtimi: 1G
Standart: BP, USP Ambalaj: 50 şişe / kutu

Parenteral Uygulama Enjeksiyonluk Kuru Toz Sefoksitin Sodyum 1g

Ürün: Enjeksiyonluk Sefoksitin Sodyum

Şartname: 1.0g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

Açıklama :

Enjeksiyonluk Sefoksitin, USP, parenteral uygulama için yarı sentetik, geniş spektrumlu bir sefalosporin antibiyotiği olan sefoksitin sodyum içerir.

Şişeler içinde kuru bir toz halinde temin edilir ve sefoksitin aktivitesi gramı başına yaklaşık 53.8 mg (2.3 miliequivalent) sodyum içerir.

Endikasyonlar ve kullanım:

tedavi

Enjeksiyonluk Sefoksitin, USP, aşağıda listelenen hastalıklarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının yol açtığı ciddi enfeksiyonların tedavisinde endikedir.

Streptococcus pneumoniae, diğer streptokoklar (Enterococcus faecalis [eskiden Streptococcus faecalis] hariç enterokoklar), Staphylococcus aureus (penisilinaz üreten suşlar dahil), Escherichia coli, Klebsiella türlerinin neden olduğu pnömoni ve akciğer apsesi de dahil olmak üzere alt solunum yolu enfeksiyonları , Haemophilus influenzae ve Bacteroides türleri.

(2) Escherichia coli, Klebsiella türü, Proteus mirabilis, Morganella morganii, Proteus vulgaris ve Providencia türlerinin (P. rettgeri dahil) neden olduğu idrar yolu enfeksiyonları.

(3) Escherichia coli, Klebsiella türleri, Bacteroides fragilis ve Clostridium türleri de dahil olmak üzere Bacteroides türlerinin neden olduğu karın içi peritonit ve abdominal apse dahil enfeksiyonlar.

(4) Escherichia coli, Neisseria gonorrhoeae (penisilinaz üreten suşlar da dahil olmak üzere), B. fragilis, Clostridium türleri, Peptococcus niger, Peptostreptokok türleri ve Streptococcus agalactiae dahil Bacteroides türlerinin sebep olduğu endometritis, pelvik selülit ve pelvik inflamatuvar hastalıklar dahil olmak üzere jinekolojik enfeksiyonlar . Enjeksiyonluk sefoksitin, USP, sefalosporinler gibi, Chlamydia trachomatis'e karşı hiçbir aktivitesi yoktur. Bu nedenle, Enjeksiyonluk Sefoksitin, USP'nin pelvik inflamatuar hastalığı olan hastaların tedavisinde kullanıldığı ve C. trachomatis'in şüpheli patojenlerden biri olduğu durumlarda, uygun anti-klamidyal kapsama eklenmelidir.

(5) Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus aureus (penisilinaz üreten suşlar dahil), Escherichia coli, Klebsiella türleri ve B. fragilis dahil Bacteroides türlerinin neden olduğu Septisemi.

(6) Staphylococcus aureus'un (penisilinaz üreten suşlar dahil) neden olduğu kemik ve eklem enfeksiyonları.

(7) Staphylococcus aureus (penisilinaz üreten suşlar da dahil olmak üzere), Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pyogenes ve diğer streptokoklar (Enterococcus, örneğin Enterococcus faecalis [eskiden Streptococcus faecalis] hariç), Escherichia coli, Proteus mirabilis, Klebsiella türlerinin neden olduğu deri ve cilt yapısı enfeksiyonları , B. fragilis, Clostridium türleri, Peptococcus niger ve Peptostreptokok türleri de dahil olmak üzere Bacteroides türleri.

Sebep olan organizmaların Enfeksion için Sefoksitin USP'ye duyarlılığını belirlemek için uygun kültür ve duyarlılık çalışmaları yapılmalıdır. Bu çalışmaların sonuçlarını beklerken terapi başlatılabilir.

Rastgele karşılaştırmalı çalışmalarda, Enjeksiyon için Sefoksitin, USP ve sefalotin, gram pozitif koklar ve sefalosporinlere duyarlı gram-negatif çubukların neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde karşılaştırmalı olarak güvenlidir ve etkili bulunmuştur. Enjeksiyon için Sefoksitin, USP, hem penisilinazlar hem de sefalosporinazlar gibi bakteriyel beta-laktamazların varlığında yüksek bir kararlılık derecesine sahiptir.

Bazı sefalosporinlere dirençli aerobik ve anaerobik gram negatif bakterilerin neden olduğu birçok enfeksiyon, USP için Sefoksitin Enjeksiyonuna yanıt verir. Benzer şekilde, bazı penisilin antibiyotiklere (ampisilin, karbenisilin, penisilin G) karşı dirençli aerobik ve anaerobik bakterilerin neden olduğu birçok enfeksiyon, USP Enjeksiyonu için Sefoksitin ile tepki verir. Duyarlı aerobik ve anaerobik bakterilerin karışımlarından kaynaklanan birçok enfeksiyon, USP'nin Enjeksiyonluk Sefoksitin ile tedaviye yanıt verir.

önleme

Enjeksiyonluk Sefoksitin, USP, kontamine olmayan gastrointestinal cerrahi, vajinal histerektomi, abdominal histerektomi veya sezaryen alan hastalarda enfeksiyonun profilaksisinde endikedir.

Enfeksiyon bulguları varsa, nedensel organizmanın belirlenmesi için uygun muamele yapılabilmesi için kültür numuneleri alınmalıdır.

İlaca dirençli bakterilerin gelişmesini azaltmak ve enjeksiyon, USP ve diğer antibakteriyel ilaçlar için Sefoksitin'in Cefoxitin'in etkinliğini korumak için, USP sadece duyarlı bakterilerin neden olduğu ispatlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır . Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçerken veya modifiye etmek için düşünülmelidir. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)