Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

Latanoprost Oftalmik Solüsyon 125Mcg / 2.5Ml, Oftalmik Latanoprost İlaçları

Latanoprost Oftalmik Solüsyon 125Mcg / 2.5Ml, Oftalmik Latanoprost İlaçları

  • Latanoprost Oftalmik Solüsyon 125Mcg / 2.5Ml, Oftalmik Latanoprost İlaçları
Latanoprost Oftalmik Solüsyon 125Mcg / 2.5Ml, Oftalmik Latanoprost İlaçları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 125mcg / 2.5 ml
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Latanoprost Göz Damlası Şartname: 125mcg / 2.5 ml
Standart: Kurum içi paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

oftalmik preparatlar

,

oftalmik merhem

Latanoprost Oftalmik Solüsyon 125Mcg / 2.5Ml, Oftalmik Latanoprost İlaçları

 

 

Ürün: Latanoprost Göz Damlası

Şartname : 125mcg / 2.5 ml

Standart: Kurum içi

Paketleme : bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Latanoprost is a prostaglandin F2α analogue. Latanoprost bir prostaglandin F2a analogudur. Latanoprost is a colorless to slightly yellow oil that is very soluble in acetonitrile and freely soluble in acetone, ethanol, ethyl acetate, isopropanol, methanol and octanol. Latanoprost, asetonitrilde çok çözünür ve aseton, etanol, etil asetat, izopropanol, metanol ve oktanolde serbestçe çözünür, renksiz ila hafif sarı bir yağdır. It is practically insoluble in water. Suda pratik olarak çözünmez.

Latanoprost ophthalmic solution is supplied as a sterile, isotonic, buffered aqueous solution of latanoprost with a pH of approximately 6.7 and an osmolality of approximately 267 mOsmol/kg. Latanoprost oftalmik çözelti, pH'ı yaklaşık 6.7 olan ve ozmolalitesi yaklaşık 267 mOsmol / kg olan steril, izotonik, tamponlu sulu bir latanoprost çözeltisi olarak sağlanır. Each mL of latanoprost ophthalmic solution contains 50 micrograms of latanoprost. Her mL latanoprost oftalmik solüsyon 50 mikrogram latanoprost içerir. Benzalkonium chloride, 0.02% is added as a preservative. Koruyucu olarak% 0.02 benzalkonyum klorür eklenir. The inactive ingredients are: sodium chloride, sodium phosphate dibasic (anhydrous), sodium phosphate monobasic monohydrate and water for injection. İnaktif bileşenler şunlardır: sodyum klorür, sodyum fosfat dibazik (susuz), sodyum fosfat monobazik monohidrat ve enjeksiyon için su. One drop contains approximately 1.5 mcg of latanoprost. Bir damla yaklaşık 1.5 mcg latanoprost içerir.

 

Belirteçler :

Açık açılı glokom ve oküler hipertansiyonu olan hastalarda yüksek göz içi basıncının azaltılması.

Yüksek göz içi basıncı ve pediatrik glokomu olan pediyatrik hastalarda yüksek göz içi basıncının azaltılması.

 

Pozoloji ve uygulama şekli:

Oküler kullanım

Yetişkinler için önerilen doz (yaşlılar dahil):

ilaç miktarları bilgisi

Recommended therapy is one eye drop in the affected eye(s) once daily. Önerilen tedavi, etkilenen göz (ler) de günde bir kez bir göz damlasıdır. Optimal effect is obtained if Latanoprost is administered in the evening. Latanoprost akşamları uygulanırsa optimum etki elde edilir.

Latanoprost'un dozu günde bir kez geçmemelidir, çünkü daha sık uygulamanın göz içi basıncı düşürme etkisini azalttığı gösterilmiştir.

If one dose is missed, treatment should continue with the next dose as normal. Bir doz kaçırılırsa, tedaviye normal bir sonraki doz ile devam edilmelidir. As with any eye drops, to reduce possible systemic absorption, it is recommended that the lachrymal sac be compressed at the medial canthus (punctal occlusion) for one minute. Herhangi bir göz damlasında olduğu gibi, olası sistemik emilimi azaltmak için, lachrymal kesenin medial canthus'ta (punktal oklüzyon) bir dakika boyunca sıkıştırılması önerilir. This should be performed immediately following the instillation of each drop. Bu, her damlanın damlatılmasından hemen sonra yapılmalıdır.

Kontakt lensler göz damlasından önce çıkarılmalı ve 15 dakika sonra tekrar takılmalıdır.

Birden fazla topikal oftalmik tıbbi ürün kullanılıyorsa, tıbbi ürünler en az beş dakika arayla uygulanmalıdır.

Pediyatrik popülasyon:

Latanoprost may be used in paediatric patients at the same posology as in adults. Latanoprost, yetişkinlerde olduğu gibi aynı pozolojiye sahip pediyatrik hastalarda kullanılabilir. No data are available for preterm infants (less than 36 weeks gestational age). Erken doğmuş bebekler için veri mevcut değildir (36 haftalık gebelik yaşı). Data in age group < 1 year (4 patients) are limited. <1 yaş grubundaki (4 hasta) veriler sınırlıdır.

 

Farmakodinamik

Latanoprost is an isopropyl ester prodrug which is inactive but which becomes active after hydrolysis to the acid from. Latanoprost, aktif olmayan, ancak asitten hidroliz edildikten sonra aktif hale gelen bir izopropil ester ön ilacıdır. Latanoprost opthalmic solution is a topical medication used for controlling the progression of glaucoma or ocular hypertension, by reducing intraocular pressure. Latanoprost oftalmik solüsyon, göz içi basıncını azaltarak glokom veya oküler hipertansiyonun ilerlemesini kontrol etmek için kullanılan topikal bir ilaçtır. It is a prostaglandin analogue that works by increasing the outflow of aqueous fluid from the eyes. Gözlerden sulu sıvının dışarı akışını artırarak çalışan bir prostaglandin analogudur.

 

Hareket mekanizması

Latanoprost is a prostaglandin F2a analogue. Latanoprost bir prostaglandin F2a analogudur. Specifically, Latanoprost is a prostanoid selective FP receptor agonist that is believed to reduce the intraocular pressure (IOP) by increasing the outflow of aqueous humor. Özellikle, Latanoprost, sulu mizahın çıkışını artırarak göz içi basıncını (GİB) azalttığına inanılan bir prostanoid seçici FP reseptör agonistidir. Studies in animals and man suggest that the main mechanism of action is increased uveoscleral. Hayvanlar ve insanlarda yapılan çalışmalar, ana etki mekanizmasının uveoscleral olduğunu göstermektedir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler