Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

Bebekler için 2g - 5g Oftalmik İlaç Krem Merhem Kloramfenikol Göz Merhemi

Bebekler için 2g - 5g Oftalmik İlaç Krem Merhem Kloramfenikol Göz Merhemi

  • Bebekler için 2g - 5g Oftalmik İlaç Krem Merhem Kloramfenikol Göz Merhemi
Bebekler için 2g - 5g Oftalmik İlaç Krem Merhem Kloramfenikol Göz Merhemi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 1, 2g, 3g, 5g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Kloramfenikol Göz Merhemi Şartname: % 1, 2g, 3g, 5g
Standart: BP, USP paketleme: kutu başına bir tüp
Vurgulamak:

oftalmik ilaçlar

,

oftalmik tıp

Bebekler için 2g - 5g Oftalmik İlaç Krem Merhem Kloramfenikol Göz Merhemi

 

 

Ürün: Kloramfenikol% 1 w / w Göz Merhemi

Özellikler:% 1, 2g, 3g, 5g

Standart: BP, USP

Ambalaj: kutu başına bir tüp

 

Tedavi endikasyonları

Kloramfenikol, kloramfenikol duyarlı organizmaların neden olduğu bakteriyel konjonktivit tedavisi için geniş spektrumlu bir antibiyotiktir.

Consideration should be given to official guidance on the appropriate use of antibacterial agents. Antibakteriyel ajanların uygun kullanımı konusunda resmi rehberliğe dikkat edilmelidir. Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Staphylococcus aureus, Streptococcus haemolyticus, Morax-Axenfeld, Klebsiella/Enterobacter species and others. Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Staphylococcus aureus, Streptococcus haemolyticus, Morax-Axenfeld, Klebsiella / Enterobacter türleri ve diğerleri.

Kloramfenikol yetişkinlerde ve çocuklarda endikedir.

 

Pozoloji ve uygulama şekli

ilaç miktarları bilgisi

Adults, children and infants: The recommended dosage for adults, children and infants of all age groups is a small amount of the ointment to be applied to the affected eye every 3 hours or more frequently if required. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler: Yetişkinler, çocuklar ve tüm yaş gruplarındaki bebekler için önerilen doz, etkilenen göze her 3 saatte bir veya gerektiğinde daha sık uygulanacak az miktarda merhemdir. Treatment should be continued for 48 hours after the eye appears normal. Göz normal göründükten sonra tedaviye 48 saat devam edilmelidir.

Elderly: As for adults. Yaşlılar: Yetişkinlere gelince. Chloramphenicol has been used successfully at normal dosages in elderly patients. Kloramfenikol yaşlı hastalarda normal dozlarda başarıyla kullanılmıştır. The pattern and incidence of adverse effects does not appear to differ from younger adults. Yan etkilerin paterni ve insidansı genç yetişkinlerden farklı görünmemektedir.

 

Pediyatrik popülasyon

Dosage adjustment may be necessary in newborn infants because of reduced systemic elimination due to immature metabolism and the risk of dose-related adverse effects. Yenidoğan bebeklerde, olgunlaşmamış metabolizmaya bağlı olarak sistemik eliminasyonun azalması ve doza bağlı yan etki riski nedeniyle dozaj ayarlaması gerekebilir. The maximum duration of treatment is 10-14 days. Maksimum tedavi süresi 10-14 gündür.

 

Uygulama şekli

Sadece göze topikal uygulama.

 

Kontrendikasyonlar

Merhem aşağıdakilere uygulanmamalıdır:

• Kloramfenikol veya yardımcı maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılık öyküsü olan hastalar.

• Daha önce kloramfenikole maruz kalma sırasında kemik iliği baskılanması yaşayan hastalar.

• Aplastik anemi de dahil olmak üzere bilinen kişisel veya aile kan diskrazisi öyküsü olan hastalar.

 

Özel kullanım uyarıları ve önlemleri

Kloramfenikol sistemik olarak gözden emilir ve sistemik toksisite bildirilmiştir.

Bone marrow hypoplasia, including aplastic anaemia and death, has been reported following topical use of chloramphenicol. Kloramfenikolün topikal kullanımını takiben aplastik anemi ve ölüm dahil kemik iliği hipoplazisi bildirilmiştir. Whilst the hazard is a rare one, it should be borne in mind when assessing the benefits expected from the use of the compound. Tehlike nadir görülen bir durum olmakla birlikte, bileşiğin kullanımından beklenen faydaları değerlendirirken akılda tutulmalıdır.

Göz merhemi uzun süreli veya aralıklı olarak kullanılacaksa, hemopoietik anormallikleri tespit etmek için tedaviden önce ve daha sonra uygun aralıklarla rutin bir kan profili yapılması tavsiye edilebilir.

Şiddetli bakteriyel konjonktivitte ve enfeksiyonun konjonktiva ile sınırlı olmadığı durumlarda, kloramfenikolün topikal kullanımı uygun sistemik tedavi ile desteklenmelidir.

Chloramphenicol does not provide coverage against Pseudomonas spp. Kloramfenikol, Pseudomonas spp. or serratia marcescens. veya serratia marcescens.

The use of topical chloramphenicol may occasionally result in overgrowth of non-susceptible organisms including fungi. Topikal kloramfenikol kullanımı bazen mantarlar dahil olmak üzere duyarlı olmayan organizmaların aşırı çoğalmasına neden olabilir. If any new infection appears during treatment, the antibiotic should be discontinued and appropriate treatment given. Tedavi sırasında yeni bir enfeksiyon ortaya çıkarsa, antibiyotik kesilmeli ve uygun tedavi verilmelidir.

Oküler enfeksiyonlar sırasında her türlü kontakt lenslerden kaçınılması önerilir.

Bir doktora danışmadan 5 günden fazla kullanmayın.

2 gün sonra durumda herhangi bir iyileşme olmazsa veya semptomlar herhangi bir zamanda kötüleşirse tıbbi tavsiye alınmalıdır.

 

Aşağıdakilerden herhangi biri geçerliyse hastalar doktorlarına yönlendirilmelidir:

• Rahatsız görme;

• Gözde şiddetli ağrı;

• Fotofobi;

• Saç derisinde veya yüzünde döküntü ile ilişkili göz iltihabı;

• Göz bulanık görünüyor;

• Öğrenci sıradışı görünüyor;

• Gözdeki şüpheli yabancı cisim.

 

Tıbbi geçmişinde aşağıdakilerden herhangi biri geçerliyse hastalar da doktorlarına yönlendirilmelidir:

• Yakın geçmişte önceki konjonktivit;

• Glokom;

• Kuru göz sendromu;

• Son 6 ayda göz ameliyatı veya lazer tedavisi;

• Göz yaralanması;

• Diğer göz damlası veya göz merhemi kullanımı;

 

If you wear contact lenses, seek advice either from your contact lens practitioner (optician, optometrist) or doctor before you use this product. Kontakt lens kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce kontakt lens uygulayıcınızdan (gözlükçü, optometrist) veya doktordan tavsiye alın. You should not wear your contact lenses during the course of treatment. Tedavi sırasında kontakt lenslerinizi takmamalısınız. If you wear soft contact lenses do not start wearing them for at least 24 hours after you have finished using the eye ointment. Yumuşak kontakt lens kullanıyorsanız, göz merhemi kullanmayı bitirdikten sonra en az 24 saat takmaya başlamayın.

 

Kloramfenikol Yan Etkileri

Along with its needed effects, a medicine may cause some unwanted effects. Bir ilaç, gerekli etkileri ile birlikte, bazı istenmeyen etkilere neden olabilir. Although not all of these side effects may occur, if they do occur they may need medical attention. Bu yan etkilerin tümü meydana gelmese de, ortaya çıkarlarsa tıbbi yardıma ihtiyaç duyabilirler.

Aşağıdaki yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse derhal doktorunuza danışın:

Nadir - kloramfenikol kullanmayı bıraktıktan haftalar veya aylar sonra da ortaya çıkabilir

Soluk ten

boğaz ağrısı ve ateş

olağandışı kanama veya morarma

olağandışı yorgunluk veya halsizlik

Aşağıdaki yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse en kısa zamanda doktorunuza danışın:

Daha az yaygın

Kloramfenikol kullanılmadan önce kaşıntı, kızarıklık, deri döküntüsü, şişme veya diğer tahriş belirtileri mevcut değil

Some side effects may occur that usually do not need medical attention. Genellikle tıbbi yardım gerektirmeyen bazı yan etkiler ortaya çıkabilir. These side effects may go away during treatment as your body adjusts to the medicine. Vücudunuz ilaca uyum sağladığı için bu yan etkiler tedavi sırasında kaybolabilir. Also, your health care professional may be able to tell you about ways to prevent or reduce some of these side effects. Ayrıca, sağlık uzmanınız size bu yan etkilerin bazılarını önlemenin veya azaltmanın yollarından bahsedebilir. Check with your health care professional if any of the following side effects continue or are bothersome or if you have any questions about them: Aşağıdaki yan etkilerden herhangi birinin devam edip etmediğini veya rahatsız edici olup olmadığını veya bunlar hakkında sorularınız varsa sağlık uzmanınıza danışın:

Daha az yaygın

Yanma veya batma

Uygulamadan sonra göz merhemlerinin görüşünüzün birkaç dakika bulanıklaşmasına neden olması beklenebilir.

Other side effects not listed may also occur in some patients. Listelenmeyen diğer yan etkiler de bazı hastalarda ortaya çıkabilir. If you notice any other effects, check with your healthcare professional. Başka bir etki fark ederseniz, sağlık uzmanınıza danışın.

 

 

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler