Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerFitil İlaçları

Clotrimazole Tablet 500 Mg, Fitil Clotrimazole Vajinal Krem

Clotrimazole Tablet 500 Mg, Fitil Clotrimazole Vajinal Krem

  • Clotrimazole Tablet 500 Mg, Fitil Clotrimazole Vajinal Krem
Clotrimazole Tablet 500 Mg, Fitil Clotrimazole Vajinal Krem
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 500mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2 kullanıcısının / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 kutu
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Klotrimazol Vajinal Fitil Şartname: 500mg
Standart: BP, USP paketleme: 2 kullanıcısının / blister
Vurgulamak:

break

,

medication suppositories

Clotrimazole Tablet 500 Mg, Fitil Clotrimazole Vajinal Krem

 

 
Ürün: Klotrimazol Vajinal Fitil
Özellikler: 500mg
Standart: BP, USP
Ambalaj: 2'li / blister
 
Açıklama :
Klotrimazol, mantarın neden olduğu enfeksiyonlarla savaşan antifungal bir ilaçtır.
Klotrimazol vajinal (vajinada kullanım için) vajinal kandida (maya) enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır.
Klotrimazol vajinal, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir.
 
Klotrimazol vajinal hakkında bilmem gereken en önemli bilgi nedir?
Follow all directions on your medicine label and package. İlaç etiketinizdeki ve paketinizdeki tüm talimatları izleyin. Tell each of your healthcare providers about all your medical conditions, allergies, and all medicines you use. Her sağlık uzmanınıza tüm tıbbi durumlarınız, alerjileriniz ve kullandığınız tüm ilaçlar hakkında bilgi verin.
 
Klotrimazol vajinal kullanmadan önce sağlık uzmanımla neler konuşmalıyım?
Alerjiniz varsa klotrimazol vajinal kullanmamalısınız.
Vajinal mantar enfeksiyonu belirtileri ilk kez olduysa, klotrimazol vajinal kullanmadan önce doktorunuza danışın.
Tell your doctor if you have had more than 3 vaginal infections within 6 months. 6 ay içinde 3'ten fazla vajinal enfeksiyon geçirdiyseniz doktorunuza söyleyin. Frequent vaginal yeast infections that do not clear up with treatment may be a sign of a more serious condition. Tedaviyle netleşmeyen sık vajinal maya enfeksiyonları daha ciddi bir durumun işareti olabilir.
Özellikle başka tıbbi durumlarınız varsa, bu ilacı kullanmanın güvenli olup olmadığını bir doktora veya eczacınıza sorun:
• ateş, titreme, sırtta veya omuzda ağrı;
• mide ağrısı, kusma;
• kötü kokulu vajinal akıntı;
•diabetes; •diyabet; or veya
• HIV veya AIDS.
FDA pregnancy category B. Clotrimazole vaginal is not expected to harm an unborn baby. FDA gebelik kategorisi B.Clotrimazole vajinalin doğmamış bir bebeğe zarar vermesi beklenmemektedir. Tell your doctor if you are pregnant or plan to become pregnant during treatment. Hamileyseniz veya tedavi sırasında hamile kalmayı planlıyorsanız doktorunuza bildirin.
Bir bebeği emziriyorsanız, tıbbi tavsiye olmadan klotrimazol vajinal kullanmayın.
Bu ilacı, tıbbi tavsiye almadan 12 yaşından küçük bir çocuğa vermeyin.
 
Klotrimazol vajinali nasıl kullanmalıyım?
Use exactly as directed on the label, or as prescribed by your doctor. Tam olarak etikette belirtildiği gibi veya doktorunuz tarafından reçete edildiği şekilde kullanın. Do not use in larger or smaller amounts or for longer than recommended. Daha büyük veya daha küçük miktarlarda veya önerilenden daha uzun süre kullanmayın.
Bu ilacı kullanmadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın.
Tableti, fitili veya kremi aplikatörü belirtilen şekilde kullanarak vajinaya yerleştirin.
Use this medicine for the full prescribed length of time, even during your menstrual period. Bu ilacı, adet döneminiz boyunca bile reçete edilen tam süre boyunca kullanın. Your symptoms may improve before the infection is completely cleared. Enfeksiyon tamamen temizlenmeden semptomlarınız düzelebilir. If the infection does not clear up, or if it appears to get worse, see your doctor. Enfeksiyon temizlenmezse veya kötüleşiyorsa, doktorunuza danışın.
Call your doctor if your symptoms do not improve after 3 days of treatment, or if they last longer than a week. Belirtiler 3 günlük tedaviden sonra düzelmezse veya bir haftadan uzun sürerse doktorunuzu arayın. Tell your doctor right away if you have a skin rash or hives, stomach pain, fever, chills, nausea, vomiting, or foul-smelling vaginal discharge. Deri döküntüsü veya kurdeşen, mide ağrısı, ateş, titreme, bulantı, kusma veya kötü kokulu vajinal akıntı varsa hemen doktorunuza bildirin.
İlacın giysilerinizi lekelemesini önlemek için hijyenik ped kullanabilirsiniz, ancak tampon kullanmayın.
Oda sıcaklığında ısı ve nemden uzak bir şekilde saklayınız.
 
Bir dozu kaçırırsam ne olur?
Use the missed dose as soon as you remember. Hatırladığınız anda kaçırdığınız dozu kullanın. Skip the missed dose if it is almost time for your next scheduled dose. Bir sonraki programlı dozunuzun zamanı gelmişse, kaçırılan dozu atlayın. Do not use extra medicine to make up the missed dose. Kaçırılan dozu telafi etmek için ekstra ilaç kullanmayın.
 
Aşırı doz alırsam ne olur?
Acil tıbbi yardım isteyin veya 1-800-222-1222 numaralı telefondan Zehir Yardım hattını arayın.
 
Klotrimazol vajinal kullanırken ne yapmam gerekir?
Do not have sexual intercourse. Cinsel ilişki yok. This medicine will not prevent the infection from spreading to your partner. Bu ilaç, enfeksiyonun eşinize yayılmasını engellemez. Clotrimazole topical can also cause damage to a condom or a diaphragm. Klotrimazol topikal ayrıca prezervatif veya diyaframa da zarar verebilir. These forms of birth control may be less effective if you use them during treatment. Bu doğum kontrol şekilleri tedavi sırasında kullanırsanız daha az etkili olabilir.
Bu ilacı gözlerinize, burnunuza veya ağzınıza sokmaktan kaçının.
Avoid wearing tight-fitting, synthetic clothing that doesn't allow air circulation. Hava sirkülasyonuna izin vermeyen dar, sentetik giysiler giymekten kaçının. Wear clothing made of loose cotton and other natural fibers until the infection is healed. Enfeksiyon iyileşene kadar gevşek pamuklu ve diğer doğal elyaflardan yapılmış giysiler giyin.
 
Klotrimazol vajinal yan etkileri
Get emergency medical help if you have any of these signs of an allergic reaction: hives; Bu alerjik reaksiyon belirtilerinden herhangi birine sahipseniz acil tıbbi yardım alın: kurdeşen; difficult breathing; zor nefes alma; swelling of your face, lips, tongue, or throat. yüzünüzün, dudaklarınızın, dilinizin veya boğazınızın şişmesi.
Yeni veya kötüleşen vajinal semptomlarınız varsa derhal doktorunuzu arayın.
Yaygın yan etkiler şunları içerebilir:
• vajinal rahatsızlıkta hafif artış (yanma, kaşıntı, tahriş).
 
This is not a complete list of side effects and others may occur. Bu, yan etkilerin tam bir listesi değildir ve diğerleri oluşabilir. Call your doctor for medical advice about side effects. Yan etkiler hakkında tıbbi tavsiye için doktorunuzu arayın.
 
Klotrimazol vajinal doz bilgisi
Tinea Corporis için Normal Yetişkin Dozu:
Enfeksiyonun doğasına ve şiddetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Tinea Cruris için Normal Yetişkin Dozu:
Enfeksiyonun doğasına ve şiddetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen miktarda klotrimazol uygulayın.
Tinea Pedis için Olağan Yetişkin Dozu:
Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal etrafındaki cildi 4 ila 8 hafta boyunca günde iki kez klotrimazol uygulayın.
Kutanöz Kandidiyazis İçin Normal Yetişkin Dozu:
Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 ila 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Tinea Versicolor için Normal Yetişkin Dozu:
Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 ila 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Vajinal Kandidiyazis İçin Normal Yetişkin Dozu:
Rejim 1: 100 ardışık (günde bir kez 100 mg vajinal fitil) intravajinal olarak 7 ardışık gün boyunca günde bir kez veya 7 ardışık gün boyunca günde iki kez% 1 klotrimazol kremin topikal uygulamasıyla kombinasyon halinde.
Rejim 2: 200 ardışık (günde bir kez 200 mg vajinal fitil) tek başına art arda 3 gün boyunca günde bir kez veya 7 ardışık gün boyunca günde iki kez% 1 klotrimazol kremin topikal uygulaması ile kombinasyon halinde intravajinal olarak.
Rejim 3: intravajinal olarak bir kez 500 mg (bir 500 mg vajinal fitil).
Rejim 4: Birbirini takip eden 7 gün boyunca günde bir kez (tercihen yatmadan önce) intravajinal olarak% 1 klotrimazol vajinal krem ​​uygulayıcısı.
Rejim 5: Birbirini izleyen 3 gün boyunca günde bir kez (tercihen yatmadan önce) intravajinal olarak% 2 klotrimazol vajinal krem ​​uygulayıcısı.
 
Studies have shown the three and seven day courses of clotrimazole to be equally effective. Çalışmalar, üç ve yedi günlük klotrimazol kurslarının eşit derecede etkili olduğunu göstermiştir. Patient compliance may be increased with a three day course. Üç günlük bir kursla hasta uyumu artırılabilir. Patients who fail to achieve a cure with a single 500 mg dose should be treated with a 3 or 7 day course of clotrimazole. 500 mg'lık tek bir dozla iyileşme sağlayamayan hastalar, 3 veya 7 günlük bir klotrimazol kürü ile tedavi edilmelidir.
Haftalık veya aylık klotrimazol vajinal fitiller, HIV'li kadın hastalarda kronik baskılayıcı tedavi için etkili topikal rejimler gibi görünmektedir.
Tinea Corporis için Olağan Pediatrik Doz:
> 3 yıl: Enfeksiyonun doğasına ve şiddetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Tinea Cruris için Olağan Pediatrik Doz:
> 3 yıl: Enfeksiyonun doğasına ve şiddetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Tinea Pedis için Olağan Pediatrik Doz:
> 3 yıl: Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen bölgeyi kaplamak için yeterli miktarda ve deriden 4 ila 8 hafta boyunca derhal çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Kutanöz Kandidiyazis İçin Normal Pediatrik Doz:
> 3 yıl: Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen alanı kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 ila 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Tinea Versicolor için Olağan Pediatrik Doz:
> 3 yıl: Enfeksiyonun doğasına ve ciddiyetine bağlı olarak, etkilenen alanı kaplamak için yeterli miktarda ve derhal 2 ila 4 hafta boyunca günde iki kez cildi çevreleyen bir miktarda klotrimazol topikal uygulayın.
Vajinal Kandidiyazis İçin Normal Pediatrik Doz:
> 12 yıl: Rejim 1: 100 ardışık (günde bir kez 100 mg vajinal fitil) tek seferde 7 gün boyunca günde bir kez veya art arda 7 gün boyunca günde iki kez% 1 klotrimazol kremin topikal uygulamasıyla kombinasyon halinde intravajinal olarak.
Rejim 2: 200 ardışık (günde bir kez 200 mg vajinal fitil) tek başına art arda 3 gün boyunca günde bir kez veya 7 ardışık gün boyunca günde iki kez% 1 klotrimazol kremin topikal uygulaması ile kombinasyon halinde intravajinal olarak.
Rejim 3: intravajinal olarak bir kez 500 mg (bir 500 mg vajinal fitil).
Rejim 4: Birbirini takip eden 7 gün boyunca günde bir kez (tercihen yatmadan önce) intravajinal olarak% 1 klotrimazol vajinal krem ​​uygulayıcısı.
Studies have shown the three and seven day courses of clotrimazole to be equally effective. Çalışmalar, üç ve yedi günlük klotrimazol kurslarının eşit derecede etkili olduğunu göstermiştir. Patient compliance may be increased with a three day course. Üç günlük bir kursla hasta uyumu artırılabilir. Patients who fail to achieve a cure with a single 500 mg dose should be treated with a 3 or 7 day course of clotrimazole. 500 mg'lık tek bir dozla iyileşme sağlayamayan hastalar, 3 veya 7 günlük bir klotrimazol kürü ile tedavi edilmelidir.
 
Haftalık veya aylık klotrimazol vajinal fitiller, HIV'li kadın hastalarda kronik baskılayıcı tedavi için etkili topikal rejimler gibi görünmektedir.
 
Başka hangi ilaçlar klotrimazol vajinalini etkileyecektir?
There may be other drugs that can interact with clotrimazole vaginal. Klotrimazol vajinal ile etkileşime girebilecek başka ilaçlar da olabilir. Tell your doctor about all medications you use. Kullandığınız tüm ilaçlar hakkında doktorunuza bilgi verin. This includes prescription, over-the-counter, vitamin, and herbal products. Buna reçeteli, reçetesiz satılan, vitamin ve bitkisel ürünler dahildir. Do not start a new medication without telling your doctor. Doktorunuza söylemeden yeni bir ilaca başlamayın.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler