Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerFitil İlaçları

Artemether Fitil İlaçları Sıtma Önleyici İlaç 40 mg Rektal

Artemether Fitil İlaçları Sıtma Önleyici İlaç 40 mg Rektal

  • Artemether Fitil İlaçları Sıtma Önleyici İlaç 40 mg Rektal
Artemether Fitil İlaçları Sıtma Önleyici İlaç 40 mg Rektal
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 40mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 6 / blister, kutu başına 2 blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 kutu
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Artemether fitili Şartname: 40mg
Standart: Kurum içi paketleme: 6 / blister, kutu başına 2 blister
Vurgulamak:

diklofenak fitil

,

fitil tıbbı

Artemether Fitil İlaçları Sıtma Önleyici İlaç 40 mg Rektal

 

 

Ürün: Artemether fitil

Özellikler: 40mg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 6's / blister, kutu başına 2 kabarcık

 

Açıklama :

Artemether is an antimalarial agent used to treat acute uncomplicated malaria. Artemether, akut komplikasyonsuz sıtmanın tedavisinde kullanılan antimalaryal bir ajandır. It is administered in combination with lumefantrine for improved efficacy. Etkililik için lumefantrin ile kombinasyon halinde uygulanır. This combination therapy exerts its effects against the erythrocytic stages of Plasmodium spp. Bu kombinasyon terapisi, etkilerini Plasmodium spp. and may be used to treat infections caused by P. falciparum and unidentified Plasmodium species, including infections acquired in chloroquine-resistant areas. ve klorokin dirençli bölgelerde edinilen enfeksiyonlar dahil olmak üzere P. falciparum ve tanımlanamayan Plasmodium türlerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılabilir.

 

Endikasyon:

Artemether and lumefantrine combination therapy is indicated for the treatment of acute uncomplicated malaria caused by Plasmodium falciparum, including malaria acquired in chloroquine-resistant areas. Artemether ve lumefantrin kombinasyon tedavisi, klorokin dirençli bölgelerde edinilen sıtma dahil Plasmodium falciparum'un neden olduğu akut komplikasyonsuz sıtmanın tedavisi için endikedir. May also be used to treat uncomplicated malaria when the Plasmodium species has not been identified. Plazmodyum türleri tanımlanmadığında komplikasyonsuz sıtmayı tedavi etmek için de kullanılabilir. Indicated for use in adults and children greater than 5 kg. Yetişkinlerde ve 5 kg'dan büyük çocuklarda kullanım için endikedir.

 

Farmakodinamik:

In the body, artemether is metabolized into the active metabolite metabolite dihydroartemisinin. Vücutta artemeter dihidroartemisinin aktif metabolit metabolitine metabolize olur. The drug works against the erythrocytic stages of P. falciparum by inhibiting nucleic acid and protein synthesis. İlaç, nükleik asit ve protein sentezini inhibe ederek P. falciparum'un eritrosit aşamalarına karşı çalışır. Artemether is administered in combination with lumefantrine for improved efficacy. Artemether, geliştirilmiş etkinlik için lumefantrin ile kombinasyon halinde uygulanır. Artemether has a rapid onset of action and is rapidly cleared from the body. Artemether'in hızlı bir başlangıcı vardır ve vücuttan hızla temizlenir. It is thought that artemether provides rapid symptomatic relief by reducing the number of malarial parasites. Artemether'in sıtma parazitlerinin sayısını azaltarak hızlı semptomatik rahatlama sağladığı düşünülmektedir. Lumefantrine has a much longer half life and is believed to clear residual parasites. Lumefantrinin yarı ömrü çok daha uzundur ve artık parazitleri temizlediğine inanılmaktadır.

 

Hareket mekanizması :

Involves an interaction with ferriprotoporphyrin IX (“heme”), or ferrous ions, in the acidic parasite food vacuole, which results in the generation of cytotoxic radical species. Asidik parazit gıda vakuolünde ferriprotoporfirin IX ("hem") veya demir iyonları ile etkileşime girerek sitotoksik radikal türlerinin oluşmasına neden olur. The generally accepted mechanism of action of peroxide antimalarials involves interaction of the peroxide-containing drug with heme, a hemoglobin degradation byproduct, derived from proteolysis of hemoglobin. Peroksit antimalaryallerinin genel olarak kabul edilen etki mekanizması, peroksit içeren ilacın hemoglobinin proteolizinden türetilen bir hemoglobin parçalanma yan ürünü olan hem ile etkileşimini içerir. This interaction is believed to result in the formation of a range of potentially toxic oxygen and carbon-centered radicals. Bu etkileşimin, potansiyel olarak toksik oksijen ve karbon merkezli radikallerin oluşmasına neden olduğuna inanılmaktadır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler