Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerFitil İlaçları

Vajinal için 0.2 g Tinidazol Fitil İlaçları Nitroimidazol Antimikrobiyal

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Vajinal için 0.2 g Tinidazol Fitil İlaçları Nitroimidazol Antimikrobiyal

0.2 g Tinidazole Suppository Medication Nitroimidazole Antimicrobial for Vaginal
0.2 g Tinidazole Suppository Medication Nitroimidazole Antimicrobial for Vaginal

Büyük resim :  Vajinal için 0.2 g Tinidazol Fitil İlaçları Nitroimidazol Antimikrobiyal

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2g
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 6 / blister, kutu başına bir blister
Teslim süresi: 45dyas
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 500, 000 kutu
Detaylı ürün tanımı
ürün: Tinidazol Fitili Şartname: 0.2g
Standart: USP, BP paketleme: 6 / blister, kutu başına bir blister
Vurgulamak:

break

,

medication suppositories

Tinidazol Fitil 0.2g Vajinal Kullanım Fitil Fitil İlaç

 

Ürün: Tinidazol Fitil

Özellikler: 0.2g

Standart: USP, BP

Ambalaj: 6's / blister, kutu başına bir blister

 

Açıklama :

Tinidazol, Trichomonas vaginalis, Entamoeba histolytica ve Giardia lamblia enfeksiyonlarına karşı etkili bir nitroimidazol antitrikomonal ajandır.

 

Endikasyon:

For the treatment of trichomoniasis caused by T. vaginalis in both female and male patients. Hem kadın hem de erkek hastalarda T. vaginalis'in neden olduğu trikomonasisin tedavisi için. Also for the treatment of giardiasis caused by G. duodenalis in both adults and pediatric patients older than three years of age and for the treatment of intestinal amebiasis and amebic liver abscess caused by E. histolytica in both adults and pediatric patients older than three years of age. Ayrıca, üç yaşından büyük hem yetişkinlerde hem de pediatrik hastalarda G. duodenalis'in neden olduğu giardiyazis tedavisi ve hem yetişkinlerde hem de üç yaşından büyük çocuklarda E. histolytica'nın neden olduğu bağırsak amebiasis ve amebik karaciğer apsesinin tedavisi için yaş.

 

Farmakodinamik:

Tinidazole is a synthetic antiprotozoal agent. Tinidazol sentetik bir antiprotozoal ajandır. Tinidazole demonstrates activity both in vitro and in clinical infections against the following protozoa: Trichomonas vaginalis, Giardia duodenalis (also termed G. lamblia), and Entamoeba histolytica. Tinidazol, aşağıdaki protozoaya karşı hem in vitro hem de klinik enfeksiyonlarda aktivite gösterir: Trichomonas vaginalis, Giardia duodenalis (G. lamblia olarak da adlandırılır) ve Entamoeba histolytica. Tinidazole does not appear to have activity against most strains of vaginal lactobacilli. Tinidazolün çoğu vajinal laktobasil suşuna karşı aktivite gösterdiği görülmemektedir.

 

Hareket mekanizması :

Tinidazole is a prodrug and antiprotozoal agent. Tinidazol bir ön ilaç ve antiprotozoal ajandır. The nitro group of tinidazole is reduced in Trichomonas by a ferredoxin-mediated electron transport system. Tinidazol nitro grubu, ferrikoksin aracılı bir elektron taşıma sistemi ile Trichomonas'ta indirgenir. The free nitro radical generated as a result of this reduction is believed to be responsible for the antiprotozoal activity. Bu azalmanın bir sonucu olarak üretilen serbest nitro radikalinin antiprotozoal aktiviteden sorumlu olduğuna inanılmaktadır. It is suggested that the toxic free radicals covalently bind to DNA, causing DNA damage and leading to cell death. Toksik serbest radikallerin kovalent olarak DNA'ya bağlandığı, DNA hasarına neden olduğu ve hücre ölümüne yol açtığı ileri sürülmektedir. The mechanism by which tinidazole exhibits activity against Giardia and Entamoeba species is not known, though it is probably similar. Tinidazolün Giardia ve Entamoeba türlerine karşı aktivite sergilediği mekanizma bilinmemekle birlikte, muhtemelen benzerdir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)