Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerLiyofilize Toz Enjeksiyonu

Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum 40mg Anti asit Anti Reflü

Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum 40mg Anti asit Anti Reflü

  • Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum 40mg Anti asit Anti Reflü
Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum 40mg Anti asit Anti Reflü
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Liyofilize, 40mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100.000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50vials / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 300, 000 flakon
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum Şartname: Liyofilize, 40mg
Standart: BP, USP paketleme: 50vials / kutu
Vurgulamak:

liyofilize enjeksiyon

,

anti kanser ilaçları

Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum 40mg Anti asit Anti Reflü

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum

Özellikler: Liyofilize, 40mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

 

Açıklama :

Terapötik sınıf: Proton Pompa İnhibitörü (PPI)

Uygulama yolu: Sadece intravenöz kullanım için

Enjeksiyon için Pantoprazol Sodyum, 40 mg pantoprazol, edetat disodyum (1 mg) ve sodyum hidroksite eşdeğer pH'ı ayarlamak için kauçuk bir tıpa ve pantoprazol sodyum içeren kıvrım contası ile donatılmış şeffaf bir cam şişede dondurularak kurutulmuş bir toz olarak sağlanır.

 

Göstergeler ve kullanımları

1.1 Eroziv Özofajit Geçmişi ile İlişkili Gastroözofageal Reflü Hastalığı

Pantoprazol Enjeksiyon Sodyum, gastroözofageal reflü hastalığı (GERD) ve eroziv özofajit öyküsü olan yetişkin hastaların kısa süreli tedavisi (7 ila 10 gün) için endikedir.

GERD hastalarının tedavisi ve 10 günden fazla eroziv özofajit öyküsü olarak Pantoprazol Sodyum Enjeksiyonun güvenliği ve etkinliği kanıtlanmamıştır.

1.2 Zollinger-Ellison Sendromu İçeren Patolojik Hipersekresyon

Pantoprazol Enjeksiyonluk Sodyum, yetişkinlerde Zollinger-Ellison Sendromu dahil olmak üzere patolojik aşırı salgılayıcı durumların tedavisi için endikedir.

 

Farmakodinamik:

Pantoprazole is a substituted benzimidazole indicated for the short-term treatment (up to 16 weeks) in the healing and symptomatic relief of erosive esophagitis. Pantoprazol, eroziv özofajitin iyileşmesinde ve semptomatik olarak giderilmesinde kısa süreli tedavi (16 haftaya kadar) için belirtilen ikame edilmiş bir benzimidazoldür. Pantoprazole is a proton pump inhibitor (PPI) that suppresses the final step in gastric acid production. Pantoprazol, mide asidi üretiminde son aşamayı baskılayan bir proton pompası inhibitörüdür (PPI).

 

Hareket mekanizması :

Interferes with gastric acid secretion by inhibiting the hydrogen-potassium-adenosine triphosphatase (H+-K+-ATPase) enzyme system, or proton pump, in gastric parietal cells. Gastrik parietal hücrelerde hidrojen-potasyum-adenosin trifosfataz (H + -K + -ATPase) enzim sistemini veya proton pompasını inhibe ederek mide asidi salgılanmasına müdahale eder. Normally, the proton pump uses energy from hydrolysis of ATPase to drive H+ and chloride (Cl−) out of parietal cells and into the stomach lumen in exchange for potassium (K+), which leaves the stomach lumen and enters parietal cells. Normal olarak, proton pompası, mid lümeni bırakan ve parietal hücrelere giren potasyum (K +) karşılığında H + ve klorürü (Cl−) parietal hücrelerden ve mide lümenine sürmek için ATPase hidrolizinden enerji kullanır. After this exchange, H+ and Cl− combine in the stomach to form hydrochloric acid (HCl). Bu değişimden sonra, H + ve Cl− midede birleşerek hidroklorik asit (HCl) oluşturur. Pantoprazole irreversibly inhibits the final step in gastric acid production by blocking the exchange of intracellular H+ and extracellular K+, thus preventing H+ from entering the stomach and additional HCl from forming. Pantoprazol, hücre içi H + ve hücre dışı K + değişimini bloke ederek mide asidi üretimindeki son adımı geri döndürülemez şekilde inhibe eder, böylece H + 'nın mideye girmesini ve ilave HCl oluşumunu önler.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler