Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerLiyofilize Toz Enjeksiyonu

Anti Kanser İlaçları Enjeksiyon için Liyofilize Toz Enjeksiyonu Cisplatin 10mg 20mg

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Anti Kanser İlaçları Enjeksiyon için Liyofilize Toz Enjeksiyonu Cisplatin 10mg 20mg

Anti Cancer Drugs Lyophilized Powder Injection Cisplatin for Injection 10mg  20mg
Anti Cancer Drugs Lyophilized Powder Injection Cisplatin for Injection 10mg  20mg

Büyük resim :  Anti Kanser İlaçları Enjeksiyon için Liyofilize Toz Enjeksiyonu Cisplatin 10mg 20mg

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Liyofilize, 10mg, 20mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 flakon
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Cisplatin Şartname: Liyofilize, 10mg, 20mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 şişe / kutu
Vurgulamak:

liyofilize enjeksiyon

,

anti kanser enjeksiyonu

Anti Kanser İlaçları Liyofilize Toz Enjeksiyonu Sisplatin Enjeksiyonu 10mg 20mg

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Cisplatin

Özellikler: Liyofilize, 10mg, 20mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

 

Açıklama :

Cisplatin, cisplatinum or cis-diamminedichloroplatinum(II) (CDDP) is a platinum-based chemotherapy drug used to treat various types of cancers, including sarcomas, some carcinomas (eg small cell lung cancer, and ovarian cancer), lymphomas and germ cell tumors. Sisplatin, cisplatinum veya cis-diamminedichloroplatinum (II) (CDDP) sarkomlar, bazı karsinomlar (örn. Küçük hücreli akciğer kanseri ve yumurtalık kanseri), lenfomalar ve mikrop hücre tümörleri dahil olmak üzere çeşitli kanser türlerini tedavi etmek için kullanılan platin bazlı bir kemoterapi ilacıdır. . It was the first member of its class, which now also includes carboplatin and oxaliplatin. Şu anda karboplatin ve oksaliplatin içeren sınıfının ilk üyesiydi.

 

belirti

Metastatik testis tümörlerinin, metastatik yumurtalık tümörlerinin ve ileri mesane kanserinin tedavisi için.

 

Farmakodinamik

Cisplatin is an antineoplastic in the class of alkylating agents and is used to treat various forms of cancer. Sisplatin, alkilleme ajanları sınıfında bir antineoplastiktir ve çeşitli kanser formlarını tedavi etmek için kullanılır. Alkylating agents are so named because of their ability to add alkyl groups to many electronegative groups under conditions present in cells. Alkilleyici ajanlar, hücrelerde mevcut koşullar altında birçok elektronegatif gruba alkil grupları ekleyebilmelerinden ötürü adlandırılmaktadır. They stop tumor growth by cross-linking guanine bases in DNA double-helix strands - directly attacking DNA. DNA çift sarmal ipliklerindeki guanin bazlarını çapraz bağlayarak tümör büyümesini durdururlar - doğrudan DNA'ya saldırırlar. This makes the strands unable to uncoil and separate. Bu, telleri çözülemez ve ayrılamaz hale getirir. As this is necessary in DNA replication, the cells can no longer divide. DNA replikasyonunda bu gerekli olduğundan, hücreler artık bölünemez. In addition, these drugs add methyl or other alkyl groups onto molecules where they do not belong which in turn inhibits their correct utilization by base pairing and causes a miscoding of DNA. Ek olarak, bu ilaçlar metil veya diğer alkil gruplarını ait olmadıkları moleküllere ilave ederler ki bu da baz çiftleşmesi ile doğru kullanımını engeller ve DNA'nın yanlış kodlanmasına neden olur. Alkylating agents are cell cycle-nonspecific. Alkilleyici ajanlar hücre döngüsüne özgü değildir. Alkylating agents work by three different mechanisms all of which achieve the same end result - disruption of DNA function and cell death. Alkilleyici ajanlar, hepsi aynı sonuca ulaşan üç farklı mekanizma ile çalışır - DNA fonksiyonunun bozulması ve hücre ölümü.

 

Hareket mekanizması

Alkilleyici ajanlar üç farklı mekanizma ile çalışır: 1) alkil gruplarının DNA bazlarına bağlanması, DNA'nın alkile edilmiş bazları değiştirme girişimlerinde onarım enzimleri tarafından parçalanması, etkilenen DNA'dan DNA sentezinin ve RNA transkripsiyonunun önlenmesi, 2) DNA DNA'nın sentez veya transkripsiyon için ayrılmasını önleyen çapraz bağların (DNA'daki atomlar arasındaki bağların) oluşması ve 3) mutasyonlara yol açan nükleotitlerin yanlış eşlenmesinin indüklenmesi yoluyla hasar.

 

Her zamanki yetişkin dozajları

50 to 70 mg/m2 by IV infusion as a single dose every 3 to 4 wk with other agents 75 to 100 mg/m2 by IV infusion as a single dose every 21 days with paclitaxel 20 mg/m2 by IV infusion daily for 5 days with bleomycin and etoposide; 50 ila 70 mg / m2 IV infüzyon ile her 3 ila 4 haftada bir tek doz halinde Diğer ajanlarla 75 ila 100 mg / m2 IV infüzyon ile her 21 günde bir, paklitaksel 20 mg / m2 IV infüzyon ile 5 gün boyunca günlük bleomisin ve etoposit ile; repeated every 3 wk for two or more cycles iki veya daha fazla döngü için her 3 haftada bir tekrarlanır

 

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)