Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerLiyofilize Toz Enjeksiyonu

Enjeksiyon için Kas Gevşetici Vecuronium Bromür, Vecuronium Enjeksiyonu 4 mg / flakon

Enjeksiyon için Kas Gevşetici Vecuronium Bromür, Vecuronium Enjeksiyonu 4 mg / flakon

  • Enjeksiyon için Kas Gevşetici Vecuronium Bromür, Vecuronium Enjeksiyonu 4 mg / flakon
Enjeksiyon için Kas Gevşetici Vecuronium Bromür, Vecuronium Enjeksiyonu 4 mg / flakon
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Liyofilize, 4mg / şişe
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 300, 000 flakon
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Vecuronium Bromür Şartname: Liyofilize, 4mg / şişe
Standart: Kurum içi paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

anti kanser ilaçları

,

anti kanser enjeksiyonu

Enjeksiyon için Kas Gevşetici Vecuronium Bromür, Vecuronium Enjeksiyonu 4 mg / flakon

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Vecuronium Bromür

Özellikler: Liyofilize, 4mg / flakon

Standart: Şirket içi

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Monoquaternary homolog of pancuronium. Tek hücreli pankuronyum homologu. A non-depolarizing neuromuscular blocking agent with shorter duration of action than pancuronium. Pankuronyumdan daha kısa etki süresine sahip depolarizan olmayan bir nöromüsküler bloke edici ajan. Its lack of significant cardiovascular effects and lack of dependence on good kidney function for elimination as well as its short duration of action and easy reversibility provide advantages over, or alternatives to, other established neuromuscular blocking agents. Önemli kardiyovasküler etkilerin olmaması ve eliminasyon için iyi böbrek fonksiyonuna bağımlı olmaması, kısa etki süresi ve kolay geri döndürülebilirliği, diğer yerleşik nöromüsküler bloke edici ajanlara karşı avantajlar veya alternatifler sağlar.

 

belirti

Veküronyum kas gevşetici bir ajandır ve genel anestezide ajunct olarak kullanılır.

 

Farmakodinamik

Vecuronium, motor uç plakasındaki kolinoeptörler için rekabet ederek çalışır ve böylece genel anesteziye yardımcı olarak kullanılan kas gevşetici özelliklerini uygular.

 

Hareket mekanizması

Vecuronium is a bisquaternary nitrogen compound that acts by competitively binding to nicotinic cholinergic receptors. Vekuronyum, nikotinik kolinerjik reseptörlere rekabetçi bir şekilde bağlanarak etki eden biskuaterner bir azot bileşiğidir. The binding of vecuronium decreases the opportunity for acetylcholine to bind to the nicotinic receptor at the postjunctional membrane of the myoneural junction. Vekuronyumun bağlanması, asetilkolinin, mönöral bileşiğin post-fonksiyonel membranındaki nikotinik reseptöre bağlanma fırsatını azaltır. As a result, depolarization is prevented, calcium ions are not released and muscle contraction does not occur. Sonuç olarak, depolarizasyon önlenir, kalsiyum iyonları salınmaz ve kas kasılması meydana gelmez.

 

Vecuronium nasıl kullanılır:

Use vecuronium as directed by your doctor. Vecuronium'u doktorunuzun belirttiği şekilde kullanın. Check the label on the medicine for exact dosing instructions. Tam doz talimatları için ilaç üzerindeki etikete bakın.

- Veküronyum genellikle doktorunuzun ofisinde, hastanesinde veya kliniğinde enjeksiyon olarak uygulanır.

- Veküronyum partikül içeriyorsa veya rengi soluyorsa veya şişe herhangi bir şekilde çatlamış veya hasar görmüşse kullanmayın.

- Keep this product, as well as syringes and needles, out of the reach of children and away from pets. - Bu ürünü, şırıngaları ve iğneleri çocukların erişemeyeceği ve evcil hayvanlardan uzak tutun. Do not reuse needles, syringes, or other materials. İğneleri, şırıngaları, ya da diğer materyalleri yeniden kullanmayınız. Dispose of properly after use. Kullandıktan sonra uygun şekilde atın.

- Bir doz vekuronyum kaçırırsanız, hemen doktorunuza başvurun.

Veküronyumun nasıl kullanılacağı hakkında sorularınız varsa sağlık uzmanınıza danışın.

 

Önemli Güvenlik Bilgisi :

- Veküronyum, kalp problemleri veya yaş artışı olan hastalarda dolaşım süresinde değişikliğe neden olabilir.

- Şiddetli obezite veya nöromüsküler hastalığı olan hastalarda veküronyum gibi nöromüsküler bloke edici ajanların kullanımı öncesinde, sırasında ve sonrasında özel bakım gerektiren hava yolu ve / veya solunum problemleri olabilir.

- Neuroleptic malignant syndrome (NMS) is a potentially deadly syndrome associated with vecuronium. - Nöroleptik malign sendrom (NMS) veküronyum ile ilişkili potansiyel olarak ölümcül bir sendromdur. Symptoms may include increased body heat; Semptomlar artan vücut ısısını içerebilir; rigid muscles; sert kaslar; altered mental abilities, including lack of response to your surroundings; çevrenize tepki eksikliği de dahil olmak üzere değişen zihinsel yetenekler; fast or irregular heartbeat; hızlı veya düzensiz kalp atışı; and sweating. ve terleme. Contact your doctor at once if any of these symptoms occur. Bu belirtilerden herhangi biri ortaya çıkarsa derhal doktorunuza başvurun.

- Etkilerine daha duyarlı olabileceğinden, yaşlılıkta dikkatli bir şekilde veküronyum kullanın.

- Vecuronium contains benzyl alcohol, a preservative. - Veküronyum koruyucu olan benzil alkol içerir. Do not use vecuronium in NEWBORNS because serious and sometimes fatal nervous system problems and other side effects may occur. YENİDOĞANLARDA vecuronium kullanmayın çünkü ciddi ve bazen ölümcül sinir sistemi sorunları ve diğer yan etkiler ortaya çıkabilir.

- Use vecuronium with extreme caution in CHILDREN younger than 7 weeks of age. - 7 haftadan küçük ÇOCUKLARDA vecuronium'u çok dikkatli kullanın. Safety and effectiveness in this age group have not been confirmed. Bu yaş grubundaki güvenlik ve etkinlik doğrulanmamıştır.

- PREGNANCY and BREAST-FEEDING: If you become pregnant, discuss with your doctor the benefits and risks of using vecuronium during pregnancy. - GEBELİK ve MEME BESLEME: Hamile kalırsanız, hamilelik sırasında veküronyum kullanmanın yararlarını ve risklerini doktorunuzla tartışın. It is unknown if vecuronium is excreted in breast milk. Veküronyumun anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir. If you are or will be breast-feeding while you are using vecuronium, check with your doctor or pharmacist to discuss the risks to your baby. Vecuronium kullanırken emziriyorsanız veya emziriyorsanız, bebeğinizin risklerini tartışmak için doktorunuza veya eczacınıza danışın.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler