Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerLiyofilize Toz Enjeksiyonu

Antineoplastik Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Daunorubisin Hidroklorür Enjeksiyonu 20mg Anti kanser

Antineoplastik Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Daunorubisin Hidroklorür Enjeksiyonu 20mg Anti kanser

  • Antineoplastik Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Daunorubisin Hidroklorür Enjeksiyonu 20mg Anti kanser
Antineoplastik Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Daunorubisin Hidroklorür Enjeksiyonu 20mg Anti kanser
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Liyofilize, 20mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 50, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyon için Daunorubisin Hidroklorür Şartname: Liyofilize, 20mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 şişe / kutu
Vurgulamak:

liyofilize enjeksiyon

,

anti kanser ilaçları

antineoplastik Liyofilize Toz Enjeksiyonu / Daunorubisin Hidroklorür Enjeksiyonu 20mg Anti kanser

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Daunorubisin Hidroklorür

Özellikler: Liyofilize, 20mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 şişe / kutu

 

Açıklama :

Enjeksiyon için Doksorubisin Hidroklorür, sadece intravenöz kullanım için steril kırmızı-turuncu liyofilize bir tozdur, 10, 20 ve 50 mg tek doz şişelerde mevcuttur.

 

Endikasyon ve dozaj:

Yetişkinlerin akut lenfositik lösemisinde (miyelojen, monositik, eritroid) remisyon indüksiyonu ve çocukların ve yetişkinlerin akut lenfositik lösemisinde remisyon indüksiyonu için.

 

Akut lenfositik lösemiyi tedavi etmek için

32 günlük vinkristin, prednizon ve asparaginaz kombinasyon tedavisinin ilk 3 günü boyunca günde 45 mg / m2

 

Akut lenfositik lösemiyi tedavi etmek için

Sitarabin kombinasyon tedavisinin ilk seyrinin ilk 3 günü ve sitarabin kombinasyon tedavisinin ilk seyrinin ilk 2 günü için günde 45 mg / m2

 

Farmakodinamik:

Daunorubicin is an antineoplastic in the anthracycline class. Daunorubisin antrasiklin sınıfında bir antineoplastiktir. General properties of drugs in this class include: interaction with DNA in a variety of different ways including intercalation (squeezing between the base pairs), DNA strand breakage and inhibition with the enzyme topoisomerase II. Bu sınıftaki ilaçların genel özellikleri şunlardır: interkalasyon (baz çiftleri arasında sıkma), DNA iplikçik kırılması ve topoizomeraz II enzimi ile inhibisyon dahil olmak üzere çeşitli farklı yollarla DNA ile etkileşim. Most of these compounds have been isolated from natural sources and antibiotics. Bu bileşiklerin çoğu doğal kaynaklardan ve antibiyotiklerden izole edilmiştir. However, they lack the specificity of the antimicrobial antibiotics and thus produce significant toxicity. Bununla birlikte, antimikrobiyal antibiyotiklerin özgüllüğünden yoksundurlar ve bu nedenle önemli toksisite üretirler. The anthracyclines are among the most important antitumor drugs available. Antrasiklinler mevcut en önemli antitümör ilaçlar arasındadır. Doxorubicin is widely used for the treatment of several solid tumors while daunorubicin and idarubicin are used exclusively for the treatment of leukemia. Doksorubisin çeşitli katı tümörlerin tedavisinde yaygın olarak kullanılırken, daunorubisin ve idarubisin sadece lösemi tedavisinde kullanılır. Daunorubicin may also inhibit polymerase activity, affect regulation of gene expression, and produce free radical damage to DNA. Daunorubisin ayrıca polimeraz aktivitesini inhibe edebilir, gen ekspresyonunun düzenlenmesini etkileyebilir ve DNA'ya serbest radikal hasarı üretebilir. Daunorubicin possesses an antitumor effect against a wide spectrum of tumors, either grafted or spontaneous. Daunorubisin, aşılanmış veya kendiliğinden oluşan geniş bir tümör yelpazesine karşı antitümör etkiye sahiptir. The anthracyclines are cell cycle-nonspecific. Antrasiklinler hücre döngüsüne özgü değildir.

 

Hareket mekanizması

Daunorubisin, bir takım önerilen etki mekanizmaları yoluyla antimitotik ve sitotoksik aktiviteye sahiptir: Daunorubisin, baz çiftleri arasında araya girerek DNA ile kompleksler oluşturur ve ligasyon-dinlenmenin religasyon bölümünü önleyerek topoizomeraz II aktivitesini inhibe eder. topoizomeraz II'nin katalizlediği reaksiyon.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler