801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa Ürünlerİn Vitro Teşhis Reaktifleri

Hepatit A Virüsü Antijen Testi Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Hepatit A Virüsü Antijen Testi Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Hepatitis A Virus Antigen Test Cassette / HAV IgM Rapid Test Cassette

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50000 ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 25 PCS / kutu
Teslim süresi: 30days
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Günde bir milyon PCS
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: HAV IgM Hızlı Test Kaseti Kullanım: Hepatit A Virüs Hızlı Testi
Biçim: Kaset Ambalaj: Kutu başına 25 PCS

Hepatit A Virüsü Antijen Testi Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Bu test, hepatit A virüsü (HAV) nedeniyle karaciğer enfeksiyonunun teşhis edilmesine yardımcı olmak için kullanılır. Hepatitin çeşitli sebepleri ve bunlara eşlik eden semptomlar vardır, bu nedenle bu test, semptomların hepatit A'dan kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için kullanılabilir.

Testin birkaç farklı versiyonu, hepatit A antikorlarının farklı sınıflarını saptamak için kullanılabilir.

HAV IgM antikor testi, hepatit A'ya maruz bırakıldığında vücudun ürettiği ilk antikoru tespit eder. Bu test erken veya son enfeksiyonları saptamak ve hastalığı akut hepatit semptomları olan kişilerde teşhis etmek için kullanılır. Akut viral hepatit panelinin bir parçası olarak uygulanabilir.

HAV IgG testi, hastalığın ilerleyen aşamalarında gelişen IgG antikorlarını tespit eder. IgG antikorları, aynı virüsün tekrarlayan enfeksiyona karşı koruma sağlayan, genelde ömür boyu varlığını sürdürebilir. IgG testi, geçmişteki HAV enfeksiyonlarını saptamak için kullanılır ve bazen, bir kişinin bir önceki enfeksiyondan (immün durum) bağışıklık geliştirip geliştirmediğini belirlemek için kullanılabileceği gibi, bu durumda aşı gerekli değildir.

Toplam HAV antikor testi hem IgM hem de IgG antikorlarını tespit eder ve bu nedenle mevcut ve geçmiş enfeksiyonları tanımlamak için kullanılabilir. Bu test ayrıca aşı aldıktan sonra da pozitif olacaktır, bu nedenle bazen bir kişinin aşılamadan sonra bağışıklık geliştirip geliştirmediğini belirlemek için kullanılabilir, ancak bu uygulama önerilmemektedir. Aşılama Uygulamalarına İlişkin Danışma Komitesi (ACIP) tavsiyeleri, "aşı sonrası test, yetişkinler ve çocuklar arasındaki yüksek aşı karşılığından dolayı endike değildir". Ayrıca Birleşik Devletlerde rutin tanı amaçlı kullanım için onaylanan test yöntemlerinin hepsi Aşılamadan sonra düşük anti-HAV konsantrasyonlarını tespit etme hassasiyetine sahip olduklarını "söyledi.

Akut hepatitte, bilirubin, karaciğer paneli, ALT ve AST gibi diğer testler, durumun teşhisine yardımcı olmak için viral hepatit testleri ile yapılabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)