801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAktif İlaç İçerikleri

3543-75-7 Yüksek Saflıkta Aktif İlaç Hammaddeleri Bendamustin Hidroklorür

3543-75-7 Yüksek Saflıkta Aktif İlaç Hammaddeleri Bendamustin Hidroklorür

3543-75-7 High Purity Active Pharmaceutical Ingredients Bendamustine Hydrochloride

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: USP, BP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10kg, varil başına 25kg
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Ayda on ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Bendamustin Hidroklorür API'sı CAS Numarası.: 3543-75-7
Saflık: % 99.0 kullanım: Anti kanser

3543-75-7 Yüksek Saflıkta Aktif İlaç Hammaddeleri Bendamustin Hidroklorür

 

 

Bendamustin Hidroklorür API'sı

CAS NO. CAS NUMARASI. 3543-75-7 3543-75-7

Saflık:% 99.0

 

Açıklama :

Bendamustine is a nitrogen mustard drug indicated for use in the treatment of chronic lymphocytic leukemia (CLL) and indolent B-cell non-Hodgkin lymphoma (NHL) that has progressed during or within six months of treatment with rituximab or a rituximab-containing regimen. Bendamustin, kronik lenfositik lösemi (KLL) ve rituksimab veya rituksimab içeren bir rejimle tedavi sırasında altı ay içinde ilerlemiş olan sert B hücreli Hodgkin olmayan lenfoma (NHL) tedavisinde kullanım için belirtilen bir azot hardal ilacıdır. Bendamustine is a bifunctional mechlorethamine derivative capable of forming electrophilic alkyl groups that covalently bond to other molecules. Bendamustin, diğer moleküllere kovalent olarak bağlanan elektrofilik alkil grupları oluşturabilen iki fonksiyonlu bir mechlorethamine türevidir. Through this function as an alkylating agent, bendamustine causes intra- and inter-strand crosslinks between DNA bases resulting in cell death. Bir alkilleyici ajan olarak bu fonksiyon sayesinde bendamustin, DNA bazları arasında hücre ölümü ile sonuçlanan damar içi ve zincirler arası çapraz bağlantılara neden olur. It is active against both active and quiescent cells, although the exact mechanism of action is unknown. Kesin etki mekanizması bilinmemekle birlikte, hem aktif hem de hareketsiz hücrelere karşı aktiftir.

 

 

Endikasyon:

Bendamustin, rituksimab veya rituksimab içeren bir rejimle tedavi sırasında altı ay içinde veya ilerleyen kronik lenfositik lösemi (KLL) ve sert B hücreli Hodgkin dışı lenfoma (NHL) tedavisinde kullanım için endikedir.
 

Farmakodinamik:

İnfüzyondan bir saat sonrasına kadar QTc aralığında 20 milisaniyeden daha fazla ortalama değişiklik saptanmadı.
 

Hareket mekanizması :

Bendamustine is a bifunctional mechlorethamine derivative capable of forming electrophilic alkyl groups that covalently bond to other molecules. Bendamustin, diğer moleküllere kovalent olarak bağlanan elektrofilik alkil grupları oluşturabilen iki fonksiyonlu bir mechlorethamine türevidir. Through this function as an alkylating agent, bendamustine causes intra- and inter-strand crosslinks between DNA bases resulting in cell death. Bir alkilleyici ajan olarak bu fonksiyon sayesinde bendamustin, DNA bazları arasında hücre ölümü ile sonuçlanan damar içi ve zincirler arası çapraz bağlantılara neden olur. It is active against both active and quiescent cells, although the exact mechanism of action is unknown. Kesin etki mekanizması bilinmemekle birlikte, hem aktif hem de hareketsiz hücrelere karşı aktiftir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)