801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Imatinib Mesilat Aktif İlaç İçerikleri CAS 220127-57-1

Imatinib Mesilat Aktif İlaç İçerikleri CAS 220127-57-1

Imatinib Mesylate Active Pharmaceutical Ingredients CAS 220127-57-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: USP, BP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton başına 10kg, 25kg
Teslim süresi: 30days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda on ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Imatinib Mesylate API'si CAS no: 220127-57-1
Saflık: %99,0 Kullanım: anti Kanser

Imatinib Mesilat Aktif İlaç İçerikleri CAS 220127-57-1

Imatinib Mesylate API'si

CAS NUMARASI. 220127-57-1

Saflık:% 99.0

Açıklama Imatinib:

Belirli kanser türlerini tedavi etmek için kullanılan küçük moleküllü bir kinaz inhibitörüdür. Novartis tarafından mesilate tuzu olan imatinib mesilate (INN) olarak Gleevec (ABD) veya Glivec (Avrupa / Avustralya) olarak pazarlanmaktadır. Bazen CGP57148B veya STI571 (özellikle eski yayınlarda) olarak anılır. Kronik miyelojenik lösemi (KML), gastrointestinal stromal tümörler (GIST) ve diğer birçok malignitenin tedavisinde kullanılır. Hızla bölünen hücreleri spesifik olarak inhibe etmek yerine belirli tirozin kinaz enzimlerini inhibe ederek etki gösteren yeni bir ajan sınıfının ilk üyesidir.

Endikasyon:

Philadelphia kromozomu pozitif kronik miyeloid lösemi (Ph + CML), Ph + akut lenfoblastik lösemi, miyelodisplastik / miyeloproliferatif hastalıklar, agresif sistemik mastositoz, hipereozinofilik sendrom ve / veya kronik eozinofilik lösemi (CEL), dermatofibrosarcoma protuberans ve malign gastrointestinal stromal tümörler GIST).

Farmakodinamik:

Imatinib, kronik miyelojenous lösemi tedavisinde kullanılan antineoplastik bir ajandır. İmatinib, bir dizi tirosin kinaz enziminin spesifik bir önleyicisi olarak işlev gören bir 2-fenilaminopirimidin türevidir. Kronik miyelojen lösemide, Philadelphia kromozomu Abl'nin Bcr (kesme noktası küme bölgesi) ile bir füzyon proteinine, Bcr-Abl olarak adlandırılır. Şu anda sürekli olarak aktif bir tirozin kinaz olduğu için, Imatinib, Bcr-Abl aktivitesini azaltmak için kullanılır.

Hareket mekanizması :

Imatinib mesilat, kronik miyeloid lösemi (KML) Philadelphia kromozom anormalliği tarafından oluşturulan anormal tirozin kinazı oluşturan Bcr-Abl tirozin kinazı inhibe eden protein-tirosin kinaz inhibitörüdür. Bcr-Abl pozitif hücre çizgilerinde ve aynı zamanda Philadelphia kromozomu pozitif kronik miyeloid lösemiden gelen taze lösemik hücrelerde çoğalmayı inhibe eder ve apoptosisi başlatır. İmatinib, trombosit türevi büyüme faktörü (PDGF) ve kök hücre faktörü (SCF) için reseptör tirozin kinazları da engeller - c-kit. Imatinib, 1990'ların sonunda Dr Brian J. Druker tarafından tanımlandı. Gelişimi rasyonel ilaç tasarımının mükemmel bir örneğidir. Bcr-abl hedefinin tanımlanmasından kısa süre sonra, bir inhibitör aradı. Kimyagerler, 2-fenilaminopirimidin molekülünü tanımlamak için yüksek verimli bir kimyasal kitaplık ekranı kullandılar. Daha sonra bu kurşun bileşiği, imatinib ile sonuçlanan, bağlanma özelliklerini arttırmak için metil ve benzamid gruplarının eklenmesiyle test edildi ve modifiye edildi.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)