801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerBeslenme Takviyesi

Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

  • Gastric Nutritional Dietary Supplement L Carnitine Milk Shake for Meal Replacement
  • Gastric Nutritional Dietary Supplement L Carnitine Milk Shake for Meal Replacement
  • Gastric Nutritional Dietary Supplement L Carnitine Milk Shake for Meal Replacement
 • Gastric Nutritional Dietary Supplement L Carnitine Milk Shake for Meal Replacement

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: ISO
  Model numarası: 250mg / çanta

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 50000 torba
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: Kutu başına 10 torba
  Teslim süresi: 30 gün
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: 100, 000 kutu
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: L-Karnitin, Yemek Yerine Koyma Standart: Gıda Sınıfı Ürün
  Şartname: 250mg / çanta Lezzet: Çilek, vanilya, matcha

  Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

   

   

  Ürün: Yemek Değişimi için L-Karnitin Süt Sallama

  Standart: Gıda Sınıfı Ürün

  Şartname: 250mg / bag

  Lezzet: Çilek, vanilya, matcha

   

  Açıklama

  Constituent of striated muscle and liver. Çizgili kas ve karaciğer bileşeni. It is used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Gastrik ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılır.

   

  belirti

  For treatment of primary systemic carnitine deficiency, a genetic impairment of normal biosynthesis or utilization of levocarnitine from dietary sources, or for the treatment of secondary carnitine deficiency resulting from an inborn error of metabolism such as glutaric aciduria II, methyl malonic aciduria, propionic acidemia, and medium chain fatty acylCoA dehydrogenase deficiency. Birincil sistemik karnitin eksikliğinin tedavisi için, normal biyosentezin genetik bozulması veya diyet kaynaklarından levokarnitin kullanımı veya glutarik asidüri II, metil malonik asidüri, propiyonik asidemi gibi doğuştan gelen bir metabolizma hatasından kaynaklanan ikincil karnitin eksikliğinin tedavisi için, ve orta zincirli yağ asilCoA dehidrojenaz eksikliği. Used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Gastrik ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılır. Parenteral levocarnitine is indicated for the prevention and treatment of carnitine deficiency in patients with end-stage renal disease. Parenteral levokarnitin, son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarda karnitin eksikliğinin önlenmesi ve tedavisi için endikedir.

   

  Farmakodinamik

  Levocarnitine is a carrier molecule in the transport of long chain fatty acids across the inner mitochondrial membrane. Levokarnitin, uzun zincirli yağ asitlerinin iç mitokondriyal zar boyunca taşınmasında bir taşıyıcı moleküldür. It also exports acyl groups from subcellular organelles and from cells to urine before they accumulate to toxic concentrations. Aynı zamanda toksik konsantrasyonlara ulaşmadan önce hücre altı organellerinden ve hücrelerden idrara asil gruplarını ihraç eder. Lack of carnitine can lead to liver, heart, and muscle problems. Karnitin eksikliği karaciğer, kalp ve kas sorunlarına yol açabilir. Carnitine deficiency is defined biochemically as abnormally low plasma concentrations of free carnitine, less than 20 µmol/L at one week post term and may be associated with low tissue and/or urine concentrations. Karnitin eksikliği, biyokimyasal olarak, serbest karnitinin anormal derecede düşük plazma konsantrasyonları, terimden bir hafta sonra 20 umol / L'nin altında olarak tanımlanır ve düşük doku ve / veya idrar konsantrasyonları ile ilişkili olabilir. Further, this condition may be associated with a plasma concentration ratio of acylcarnitine/levocarnitine greater than 0.4 or abnormally elevated concentrations of acylcarnitine in the urine. Ayrıca, bu durum, 0.4'den büyük asilkarnitin / levokarnitinin plazma konsantrasyon oranı veya idrarda anormal olarak yüksek asilkarnitin konsantrasyonları ile ilişkili olabilir. Only the L isomer of carnitine (sometimes called vitamin BT) affects lipid metabolism. Sadece karnitinin L izomeri (bazen BT vitamini olarak adlandırılır) lipid metabolizmasını etkiler. The "vitamin BT" form actually contains D,L-carnitine, which competitively inhibits levocarnitine and can cause deficiency. "BT vitamini" formu aslında levokarnitini rekabetçi bir şekilde inhibe eden ve eksikliğe neden olabilen D, L-karnitin içerir. Levocarnitine can be used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Levokarnitin, mide ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılabilir.

   

  Hareket mekanizması

  Levocarnitine can be synthesised within the body from the amino acids lysine or methionine. Levokarnitin vücutta lizin veya metiyonin amino asitlerinden sentezlenebilir. Vitamin C (ascorbic acid) is essential to the synthesis of carnitine. C vitamini (askorbik asit) karnitin sentezi için gereklidir. Levocarnitine is a carrier molecule in the transport of long chain fatty acids across the inner mitochondrial membrane. Levokarnitin, uzun zincirli yağ asitlerinin iç mitokondriyal zar boyunca taşınmasında bir taşıyıcı moleküldür. It also exports acyl groups from subcellular organelles and from cells to urine before they accumulate to toxic concentrations. Aynı zamanda toksik konsantrasyonlara ulaşmadan önce hücre altı organellerinden ve hücrelerden idrara asil gruplarını ihraç eder. Only the L isomer of carnitine (sometimes called vitamin BT) affects lipid metabolism. Sadece karnitinin L izomeri (bazen BT vitamini olarak adlandırılır) lipid metabolizmasını etkiler. Levocarnitine is handled by several proteins in different pathways including carnitine transporters, carnitine translocases, carnitine acetyltransferases and carnitine palmitoyltransferases. Levokarnitin, karnitin taşıyıcıları, karnitin translokazları, karnitin asetiltransferazlar ve karnitin palmitoiltransferazlar dahil olmak üzere farklı yollardaki birkaç protein tarafından kullanılır.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)