801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Deri Yapısı Kuru Pudra Enjeksiyon Ampisilin Sulbaktam Enjeksiyonluk Dozaj

Deri Yapısı Kuru Pudra Enjeksiyon Ampisilin Sulbaktam Enjeksiyonluk Dozaj

Skin Structure Dry Powder Injection Ampicillin Sulbactam Dosage for Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 1.5 g, 3.0 g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyon Ampisilin ve Sulbaktam Belirtimi: 1.5 g, 3.0 g
Standart: BP, USP Ambalaj: File not found.

Deri Yapısı Kuru Pudra Enjeksiyon Ampisilin Sulbaktam Enjeksiyonluk Dozaj

Ürün: Enjeksiyon Ampisilin ve Sulbaktam

Şartname: 1.5g, 3.0g

Standart: BP, USP

Açıklama :

1.0 g Ampisilin (sodyum tuzu olarak) ve 500 mg Sulbaktam (sodyum tuzu) içeren 1.5 g'lık şişeler;

2 g Ampisilin (sodyum tuzu) ve 1 g Sülbaktam (sodyum tuzu) içeren 3.0 g'lık şişeler.

Gösterge ve kullanım:

Ampisilin ve Sulbaktam Enjeksiyonu, aşağıda belirtilen koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarına bağlı enfeksiyonların tedavisi için endikedir.

Deri ve Deri Yapısı Staphylococcus aureus, Escherichia coli, * Klebsiella spp. * (K. pneumoniae * dahil), Proteus mirabilis, * Bacteroides fragilis, * Enterobacter spp. * Ve Acinetobacter calcoaceticus suşlarının beta-laktamaz üreten enfeksiyonları. *

NOT: Pediatrik hastalarda kullanım hakkında bilgi için ÖNLEMLER-Çocuk Kullanımı ve Klinik Çalışmalar bölümlerine bakınız.

Escherichia coli, Klebsiella spp. Beta-laktamaz üreten suşların neden olduğu intra-Abdominal Enfeksiyonlar. (K. pneumoniae * dahil), Bacteroides spp. (B. fragilis dahil) ve Enterobacter spp. *

Escherichia coli, * ve Bacteroides spp. * (B. fragilis * dahil) suşlarının beta-laktamaz üreten soybilimsel enfeksiyonları.

Ampisilin ve Enjeksiyon için Sülbaktam, yalnızca yukarıda listelenen koşullar için endike iken ampisiline duyarlı organizmaların neden olduğu enfeksiyonlar ampisilin içeriğine bağlı olarak Ampisilin ve Sülbaktam Enjeksiyonu ile tedaviye de uygundur. Bu nedenle Ampisilin ve Sülbaktam Enjeksiyonuna duyarlı olan ampisiline duyarlı organizmalar ve beta-laktamaz üreten organizmaların neden olduğu karışık enfeksiyonlar başka bir antibiyotik ilavesi gerekmemelidir.

Enfeksiyona neden olan organizmaları izole etmek ve tanımlamak ve enjeksiyon için Ampisilin ve Sulbaktam'a duyarlılıklarını belirlemek için, tedavi öncesi uygun kültür ve duyarlılık testleri yapılmalıdır.

Enfeksiyonun, belirtilen organ sistemlerinde yukarıda listelenen beta-laktamaz üreten organizmalardan herhangi birini içerebileceğine inanılacak bir sebep olduğunda bakteriyolojik ve duyarlılık çalışmalarının sonuçlarını elde etmeden önce terapi yapılabilir. Sonuçlar bilinince, terapi uygunsa düzeltilmelidir.

İlaca dirençli bakterilerin gelişmesini azaltmak ve Ampisilin ve Sülbaktam Enjeksiyon ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için Enjeksiyon Ampisilin ve Sulbaktam, yalnızca duyarlı bakterilerin sebep olduğu ispatlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

* Bu organ sistemindeki bu organizma için etkinlik 10'dan az enfeksiyonda incelendi.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)