801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Enjeksiyon / Kinin Dihidroklorür Enjeksiyon Pnömonisi Sefepimi

Enjeksiyon / Kinin Dihidroklorür Enjeksiyon Pnömonisi Sefepimi

Pneumonia Cefepime For Injection / Quinine Dihydrochloride Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.5 g; 1.0 g; 2.0g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyonluk Sefepim Dihidroklorür Belirtimi: 0.5 g; 1.0 g; 2.0g
Standart: BP, EP, USP Ambalaj: 50 şişe / kutu

Enjeksiyon / Kinin Dihidroklorür Enjeksiyon Pnömonisi Sefepimi

Ürün: Enjeksiyonluk Cefepime Dihidroklorür

Şartname: 0.5g; 1.0 g; 2.0g

Standart: BP, EP, USP

Açıklama:

Sefepim, 1994'te geliştirilen dördüncü nesil bir sefalosporin antibiyotiğidir. Cefepime, Gram-pozitif ve Gram-negatif bakterilere karşı geniş bir spektrumda aktiviteye sahiptir ve ikinci Gram-negatif ve Gram-pozitif organizmalara karşı üçüncü kuşak ajanlara göre daha fazla aktivite gösterir. Cefepime, genellikle ciddi nozokomiyal pnömoni, çok dirençli mikroorganizmaların (örn., Pseudomonas aeruginosa) neden olduğu enfeksiyonlar ve febril nötropeni için ampirik tedavi için ayrılmıştır.

belirti

Eş zamanlı bakteriemi, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae veya Enterobacter türleri ile ilişkili vakalar da dahil olmak üzere Streptococcus pneumoniae'nin neden olduğu pnömoniyi (orta ila şiddetli) tedavi etmek için. Escherichia coli veya Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu febril nötropenik hastalar ile komplike olmamış ve karmaşık idrar yolu enfeksiyonlarını (piyelonefrit dahil) ampirik tedavi için, enfeksiyon şiddetlendiğinde veya Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae veya Proteus mirabilis'in neden olduğu enfeksiyondan dolayı Bu mikroorganizma ile eşzamanlı bakteriemi ile ilişkili vakalar da dahil olmak üzere, hafif ila orta derecede. Ayrıca, Escherichia coli, viridans grubu streptokoklar, Pseudomonas aeruginosa, psödomonas aeruginosa ve psödomonas aeruginosa'nın yol açtığı Staphylococcus aureus (sadece metisiline duyarlı suşlar) veya Streptococcus pyogenes ve karmaşık karın içi enfeksiyonların (metronidazol ile kombinasyon halinde) komplikasyonsuz cilt ve cilt yapısı enfeksiyonlarının tedavisinde, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter türleri veya Bacteroides fragilis.

Farmakodinamik

Sefepim, 1994'te geliştirilen dördüncü nesil bir sefalosporin antibiyotiğidir. Cefepime, Gram-pozitif ve Gram-negatif bakterilere karşı geniş bir spektrumda aktiviteye sahiptir ve ikinci Gram-negatif ve Gram-pozitif organizmalara karşı üçüncü kuşak ajanlara göre daha fazla aktivite gösterir. Sefepim, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus ve çok ilaca dirençli Streptococcus pneumoniae gibi önemli patojenlere karşı iyi bir aktiviteye sahiptir. Belirli bir güç, Enterobacteriaceae'ye karşı olan etkinliğidir. Diğer sefalosporinler pek çok plazmid ve kromozom aracılı beta-laktamazlar tarafından bozunurken, sefepim kararlıdır ve Enterobacteriaceae enfeksiyonu biliniyorsa veya şüphelenildiğinde ön hattı oluşturmaktadır

Hareket mekanizması

Cephalosporinler bakterisidal olup diğer beta-laktam antibiyotikleriyle (penisilinler gibi) aynı etkiye sahiptir. Sefalosporinler, bakteri hücre duvarlarının peptidoglikan tabakasının sentezini bozmaktadır. Peptidoglikan tabakası, özellikle Gram pozitif organizmalarda hücre duvarı yapısal bütünlüğü için önemlidir. Peptidoglikanın sentezindeki nihai transpeptidasyon aşaması, penisilin bağlama proteinleri (PBP'ler) olarak bilinen transpeptidazlar tarafından kolaylaştırılır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)