801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

Benzylpenicillin Sodium Injection , Penicillin G Benzathine Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ambalaj : 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Enjeksiyonluk Benzilpenisilin Sodyum Penisilin G Şartname: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega
Standart: BP, USP, EP paketleme: 50 şişe / kutu
Vurgulamak:

antibiotic injection

,

Dry Powder For Injection

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

 

 

Ürün: Enjeksiyon için Benzilpenisilin Sodyum

Özellikler: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega

Standart: BP, USP, EP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

 

Açıklama :

Benzylpenicillin (Penicillin G) is narrow spectrum antibiotic used to treat infections caused by susceptible bacteria. Benzilpenisilin (Penisilin G), duyarlı bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan dar spektrumlu antibiyotiktir. It is a natural penicillin antibiotic that is administered intravenously or intramuscularly due to poor oral absorption. Kötü oral emilim nedeniyle intravenöz veya intramüsküler olarak uygulanan doğal bir penisilin antibiyotiktir. Penicillin G may also be used in some cases as prophylaxis against susceptible organisms. Penisilin G, bazı durumlarda duyarlı organizmalara karşı profilaksi olarak da kullanılabilir. Natural penicillins are considered the drugs of choice for several infections caused by susceptible gram positive aerobic organisms, such as Streptococcus pneumoniae, groups A, B, C and G streptococci, nonenterococcal group D streptococci, viridans group streptococci, and non-penicillinase producing staphylococcus. Doğal penisilinler, Streptococcus pneumoniae, grup A, B, C ve G streptokoklar, nonenterokok olmayan grup D streptokoklar, viridans grubu streptokoklar ve penisilinaz olmayan stafilokoklar gibi duyarlı gram pozitif aerobik organizmaların neden olduğu çeşitli enfeksiyonlar için tercih edilen ilaçlar olarak kabul edilir. Aminoglycosides may be added for synergy against group B streptococcus (S. agalactiae), S. viridans, and Enterococcus faecalis. Grup B streptokok (S. agalactiae), S. viridans ve Enterococcus faecalis'e karşı sinerji için aminoglikozitler eklenebilir. The natural penicillins may also be used as first or second line agents against susceptible gram positive aerobic bacilli such as Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae, and Erysipelothrix rhusiopathiae. Doğal penisilinler, Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae ve Erysipelothrix rhusiopathiae gibi duyarlı gram pozitif aerobik basillere karşı birinci veya ikinci hat ajanları olarak da kullanılabilir. Natural penicillins have limited activity against gram negative organisms; Doğal penisilinler gram negatif organizmalara karşı sınırlı aktiviteye sahiptir; however, they may be used in some cases to treat infections caused by Neisseria meningitidis and Pasteurella. Bununla birlikte, bazı durumlarda Neisseria meningitidis ve Pasteurella'nın neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılabilirler. They are not generally used to treat anaerobic infections. Genellikle anaerobik enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılmazlar. Resistance patterns, susceptibility and treatment guidelines vary across regions. Direnç paternleri, duyarlılık ve tedavi kılavuzları bölgelere göre değişir.

 

Endikasyon:

Septisemi, menenjit, perikardit, endokardit ve ciddi pnömoni tedavisinde hızlı ve yüksek penisilin düzeyleri gerektiğinde penisilin G'ye duyarlı mikroorganizmaların neden olduğu ciddi enfeksiyonların tedavisinde kullanım içindir.

 

Farmakodinamik:

Penicillin G is a penicillin beta-lactam antibiotic used in the treatment of bacterial infections caused by susceptible, usually gram-positive, organisms. Penisilin G, duyarlı, genellikle gram-pozitif organizmaların neden olduğu bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir penisilin beta-laktam antibiyotiktir. The name "penicillin" can either refer to several variants of penicillin available, or to the group of antibiotics derived from the penicillins. "Penisilin" adı, mevcut birkaç penisilin varyantını veya penisilinden türetilmiş antibiyotik grubunu ifade edebilir. Penicillin G has in vitro activity against gram-positive and gram-negative aerobic and anaerobic bacteria. Penisilin G, gram-pozitif ve gram-negatif aerobik ve anaerobik bakterilere karşı in vitro aktiviteye sahiptir. The bactericidal activity of penicillin G results from the inhibition of cell wall synthesis and is mediated through penicillin G binding to penicillin binding proteins (PBPs). Penisilin G'nin bakterisidal aktivitesi, hücre duvarı sentezinin inhibisyonundan kaynaklanır ve penisilin G'nin penisilin bağlama proteinlerine (PBP'ler) bağlanması yoluyla aracılık eder. Penicillin G is stable against hydrolysis by a variety of beta-lactamases, including penicillinases, and cephalosporinases and extended spectrum beta-lactamases. Penisilin G, penisilinazlar ve sefalosporinazlar ve geniş spektrumlu beta-laktamazlar dahil olmak üzere çeşitli beta-laktamazlar tarafından hidrolize karşı stabildir.

 

Hareket mekanizması :

By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, penicillin G inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Penisilin G, bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP'ler) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins; Daha sonra hücre lizisine, otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri; it is possible that penicillin G interferes with an autolysin inhibitor. penisilin G'nin bir otolizin inhibitörüne müdahale etmesi mümkündür.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)