801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKuru Toz Enjeksiyonu

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

Benzylpenicillin Sodium Injection , Penicillin G Benzathine Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: 50 şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyonluk Benzilpenisilin Sodyum Penisilin G Belirtimi: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega
Standart: BP, USP, EP Ambalaj: 50 şişe / kutu

Benzilpenisilin Sodyum Enjeksiyonu, Penisilin G Benzatin Enjeksiyonu

Ürün: Enjeksiyonluk Benzilpenisilin Sodyum

Şartname: 0.8mega, 1.0mega, 1.6mega, 2.0mega, 5.0mega, 10mega

Standart: BP, USP, EP

Ambalaj: 50 şişe / kutu

Açıklama :

Benzilpenisilin (Penisilin G), duyarlı bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan dar spektrumlu antibiyotiktir. Kötü oral emilim nedeniyle intravenöz veya intramuskulusal olarak uygulanan doğal bir penisilin antibiyotiktir. Penisilin G bazı durumlarda duyarlı organizmalara karşı profilaktik olarak da kullanılabilir. Doğal penisilinler, Streptococcus pneumoniae, A, B, C ve G streptokoklar, nonenterokokal D grubu streptokoklar, viridans grubu streptokoklar ve penisilinaz üreten stafilokoklar gibi duyarlı gram pozitif aerobik organizmaların neden olduğu birkaç enfeksiyon için tercih edilen ilaçlardır. Grup B streptokoklara (S. agalactiae), S. viridanlara ve Enterococcus faecalis'e karşı sinirlilik için Aminoglikozitler eklenebilir. Doğal penisilinler aynı zamanda Bacillus anthracis, Corynebacterium difteri ve Erysipelothrix rhusiopathiae gibi duyarlı gram pozitif aerobik basillere karşı birinci veya ikinci seçenek ilaçlar olarak da kullanılabilir. Doğal penisilinler gram negatif organizmalara karşı sınırlı etkinliğe sahiptir; Bununla birlikte, bazı durumlarda Neisseria meningitidis ve Pasteurella'nın neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılabilirler. Genelde anaerobik enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılmazlar. Dayanıklılık kalıpları, yatkınlık ve tedavi esasları bölgeler arasında değişir.

Endikasyon:

Penisilin G'ye duyarlı mikroorganizmaların sebep olduğu ciddi enfeksiyonların tedavisinde, hızlı ve yüksek penisilin düzeyleri, örneğin, septikemi, menenjit, perikardit, endokardit ve ciddi pnömoni gibi durumlarda gereklidir.

Farmakodinamik:

Penisilin G, duyarlı, genelde gram pozitif organizmaların sebep olduğu bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir penisilin beta-laktam antibiyotiktir. "Penisilin" ismi ya mevcut çeşitli penisilin varyantlarına ya da penisilinlerden türetilen antibiyotik gruplarına atıfta bulunulabilir. Penisilin G, gram-pozitif ve gram-negatif aerobik ve anaerobik bakterilere karşı in vitro aktiviteye sahiptir. Penisilin G'nin bakteri öldürücü aktivitesi, hücre duvarı sentezinin inhibisyonundan kaynaklanır ve penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP'ler) penisilin G bağlanması yoluyla aracılık edilir. Penisilin G penisilinazlar, sefalosporinazlar ve uzatılmış spektrumlu beta-laktamazlar da dahil olmak üzere çeşitli beta-laktamazlar ile hidrolize karşı kararlıdır.

Hareket mekanizması :

Bakteriyel hücre duvarının içinde bulunan spesifik penisilin bağlama proteinlerine (PBP'ler) bağlanarak penisilin G, bakteri hücre duvar sentezinin üçüncü ve son aşamasını engeller. Hücre yıkımı daha sonra otolizinler gibi bakteri hücre duvarı otolitik enzimleri tarafından yönlendirilir; Penisilin G'nin bir otolizin inhibitörüne müdahale etmesi mümkündür.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)