Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerBeslenme Takviyesi

Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

  • Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak
  • Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak
  • Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak
Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: ISO
Model numarası: 250mg / çanta
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50000 torba
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutu başına 10 torba
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 100, 000 kutu
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: L-Karnitin, Yemek Yerine Koyma Standart: Gıda Sınıfı Ürün
Şartname: 250mg / çanta Lezzet: Çilek, vanilya, matcha
Vurgulamak:

yemek takviyeleri

,

sağlık gıda takviyeleri

Gastrik Beslenme Diyet Takviyesi L Yemek Değiştirmek için Karnitin Süt Sallamak

 

 

Ürün: Yemek Değişimi için L-Karnitin Süt Sallama

Standart: Gıda Sınıfı Ürün

Şartname: 250mg / bag

Lezzet: Çilek, vanilya, matcha

 

Açıklama

Constituent of striated muscle and liver. Çizgili kas ve karaciğer bileşeni. It is used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Gastrik ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılır.

 

belirti

For treatment of primary systemic carnitine deficiency, a genetic impairment of normal biosynthesis or utilization of levocarnitine from dietary sources, or for the treatment of secondary carnitine deficiency resulting from an inborn error of metabolism such as glutaric aciduria II, methyl malonic aciduria, propionic acidemia, and medium chain fatty acylCoA dehydrogenase deficiency. Birincil sistemik karnitin eksikliğinin tedavisi için, normal biyosentezin genetik bozulması veya diyet kaynaklarından levokarnitin kullanımı veya glutarik asidüri II, metil malonik asidüri, propiyonik asidemi gibi doğuştan gelen bir metabolizma hatasından kaynaklanan ikincil karnitin eksikliğinin tedavisi için, ve orta zincirli yağ asilCoA dehidrojenaz eksikliği. Used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Gastrik ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılır. Parenteral levocarnitine is indicated for the prevention and treatment of carnitine deficiency in patients with end-stage renal disease. Parenteral levokarnitin, son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarda karnitin eksikliğinin önlenmesi ve tedavisi için endikedir.

 

Farmakodinamik

Levocarnitine is a carrier molecule in the transport of long chain fatty acids across the inner mitochondrial membrane. Levokarnitin, uzun zincirli yağ asitlerinin iç mitokondriyal zar boyunca taşınmasında bir taşıyıcı moleküldür. It also exports acyl groups from subcellular organelles and from cells to urine before they accumulate to toxic concentrations. Aynı zamanda toksik konsantrasyonlara ulaşmadan önce hücre altı organellerinden ve hücrelerden idrara asil gruplarını ihraç eder. Lack of carnitine can lead to liver, heart, and muscle problems. Karnitin eksikliği karaciğer, kalp ve kas sorunlarına yol açabilir. Carnitine deficiency is defined biochemically as abnormally low plasma concentrations of free carnitine, less than 20 µmol/L at one week post term and may be associated with low tissue and/or urine concentrations. Karnitin eksikliği, biyokimyasal olarak, serbest karnitinin anormal derecede düşük plazma konsantrasyonları, terimden bir hafta sonra 20 umol / L'nin altında olarak tanımlanır ve düşük doku ve / veya idrar konsantrasyonları ile ilişkili olabilir. Further, this condition may be associated with a plasma concentration ratio of acylcarnitine/levocarnitine greater than 0.4 or abnormally elevated concentrations of acylcarnitine in the urine. Ayrıca, bu durum, 0.4'den büyük asilkarnitin / levokarnitinin plazma konsantrasyon oranı veya idrarda anormal olarak yüksek asilkarnitin konsantrasyonları ile ilişkili olabilir. Only the L isomer of carnitine (sometimes called vitamin BT) affects lipid metabolism. Sadece karnitinin L izomeri (bazen BT vitamini olarak adlandırılır) lipid metabolizmasını etkiler. The "vitamin BT" form actually contains D,L-carnitine, which competitively inhibits levocarnitine and can cause deficiency. "BT vitamini" formu aslında levokarnitini rekabetçi bir şekilde inhibe eden ve eksikliğe neden olabilen D, L-karnitin içerir. Levocarnitine can be used therapeutically to stimulate gastric and pancreatic secretions and in the treatment of hyperlipoproteinemias. Levokarnitin, mide ve pankreas salgılarını uyarmak ve hiperlipoproteinemilerin tedavisinde terapötik olarak kullanılabilir.

 

Hareket mekanizması

Levocarnitine can be synthesised within the body from the amino acids lysine or methionine. Levokarnitin vücutta lizin veya metiyonin amino asitlerinden sentezlenebilir. Vitamin C (ascorbic acid) is essential to the synthesis of carnitine. C vitamini (askorbik asit) karnitin sentezi için gereklidir. Levocarnitine is a carrier molecule in the transport of long chain fatty acids across the inner mitochondrial membrane. Levokarnitin, uzun zincirli yağ asitlerinin iç mitokondriyal zar boyunca taşınmasında bir taşıyıcı moleküldür. It also exports acyl groups from subcellular organelles and from cells to urine before they accumulate to toxic concentrations. Aynı zamanda toksik konsantrasyonlara ulaşmadan önce hücre altı organellerinden ve hücrelerden idrara asil gruplarını ihraç eder. Only the L isomer of carnitine (sometimes called vitamin BT) affects lipid metabolism. Sadece karnitinin L izomeri (bazen BT vitamini olarak adlandırılır) lipid metabolizmasını etkiler. Levocarnitine is handled by several proteins in different pathways including carnitine transporters, carnitine translocases, carnitine acetyltransferases and carnitine palmitoyltransferases. Levokarnitin, karnitin taşıyıcıları, karnitin translokazları, karnitin asetiltransferazlar ve karnitin palmitoiltransferazlar dahil olmak üzere farklı yollardaki birkaç protein tarafından kullanılır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler