Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

  • 250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar
250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 250ML
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 300 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 2000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: İnhalasyon için Sevofluran Şartname: 250ML
Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

aerosol ilaçları

,

farmasötik aerosol

250ml Sevofluran Anestezi İlaçları, İnhale Anestezik Ajanlar

 

 

Ürün: Soluma için Sevofluran

Özellikler: 250ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Sevoflurane, USP, a volatile liquid for inhalation, a nonflammable and nonexplosive liquid administered by vaporization, is a halogenated general inhalation anesthetic drug. İnhalasyon için uçucu bir sıvı olan Sevoflurane, USP, buharlaştırma yoluyla uygulanan yanıcı olmayan ve patlayıcı olmayan bir sıvı halojenli bir genel inhalasyon anestezik ilaçtır. Sevoflurane, USP is a clear, colorless, liquid containing no additives. Sevofluran, USP, katkı maddesi içermeyen berrak, renksiz, sıvıdır. Sevoflurane, USP, is not corrosive to stainless steel, brass, aluminum, nickel-plated, brass, chrome-plated brass or copper beryllium. Sevofluran, USP, paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum, nikel kaplama, pirinç, krom kaplama pirinç veya bakır berilyum için aşındırıcı değildir. Sevoflurane, USP, is nonpungent. Sevofluran, USP, keskin değildir. It is miscible with ethanol, ether, chloroform, and benzene, and it is slightly soluble in water. Etanol, eter, kloroform ve benzen ile karışabilir ve suda az çözünür. Sevoflurane, USP, is stable when stored under normal room lighting conditions according to instructions. Sevofluran, USP, talimatlara göre normal oda aydınlatma koşullarında saklandığında kararlıdır.

 

Göstergeler ve kullanımları :

Sevofluran, yatan ve ayakta tedavi gören yetişkin ve pediatrik hastalarda genel anestezinin indüksiyonu ve sürdürülmesi için endikedir.

Sevoflurane should be administered only by persons trained in the administration of general anesthesia. Sevofluran sadece genel anestezi uygulaması konusunda eğitim almış kişiler tarafından uygulanmalıdır. Facilities for maintenance of a patent airway, artificial ventilation, oxygen enrichment, and circulatory resuscitation must be immediately available. Patent hava yolunun bakımı, suni havalandırma, oksijen zenginleştirme ve dolaşım resüsitasyonu derhal hazır bulundurulmalıdır. Since level of anesthesia may be altered rapidly, only vaporizers producing predictable concentrations of sevoflurane should be used. Anestezi seviyesi hızla değiştirilebildiğinden, sadece tahmin edilebilir konsantrasyonlarda sevofluran üreten buharlaştırıcılar kullanılmalıdır.

 

Klinik Farmakoloji:

Sevoflurane is an inhalational anesthetic agent for use in induction and maintenance of general anesthesia. Sevofluran, genel anestezinin indüksiyonu ve sürdürülmesinde kullanım için inhalasyon anestezi maddesidir. Minimum alveolar concentration (MAC) of sevoflurane in oxygen for a 40-year-old adult is 2.1%. 40 yaşında bir yetişkin için oksijen içinde sevofluranın minimum alveoler konsantrasyonu (MAC)% 2.1'dir. The MAC of sevoflurane decreases with age. Sevofluranın MAC'si yaşla birlikte azalır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler