Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

Renksiz İnhalasyon Anestezi İzofluran 100Ml / Cerrahi Anestezi İlaçları

Renksiz İnhalasyon Anestezi İzofluran 100Ml / Cerrahi Anestezi İlaçları

  • Renksiz İnhalasyon Anestezi İzofluran 100Ml / Cerrahi Anestezi İlaçları
Renksiz İnhalasyon Anestezi İzofluran 100Ml / Cerrahi Anestezi İlaçları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 100ML
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 2000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 20000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: İnhalasyon için İzofluran Şartname: 100ML
Standart: USP paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

aerosol ilaç

,

aerosol ilaçları

Renksiz İnhalasyon Anestezi İzofluran 100Ml / Cerrahi Anestezi İlaçları

 

 

İnhalasyon için İzofluran 100ml anestezik ilaç

 

Ürün: Soluma için İzofluran

Özellikler: 100ml

Standart: USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Isoflurane is a clear, colorless, stable liquid containing no additives or chemical stabilizers. İzofluran, hiçbir katkı maddesi veya kimyasal stabilizatör içermeyen berrak, renksiz, kararlı bir sıvıdır. Isoflurane has a mildly pungent, musty, ethereal odor. İzofluran hafif keskin, küflü, eterik bir kokuya sahiptir. Samples stored in indirect sunlight in clear, colorless glass for five years, as well as samples directly exposed for 30 hours to a 2 amp, 115 volt, 60 cycle long wave UV light were unchanged in composition as determined by gas chromatography. Dolaylı güneş ışığında beş yıl boyunca berrak, renksiz camda saklanan numunelerin yanı sıra 30 saat boyunca 2 amper, 115 volt, 60 döngü uzunluğunda dalga UV ışığına doğrudan maruz kalan numuneler, gaz kromatografisi ile belirlendiği gibi bileşimde değişmedi. Isoflurane in one normal sodium methoxide-methanol solution, a strong base, for over six months consumed essentially no alkali, indicative of strong base stability. Altı aydan fazla bir süre boyunca normal bir sodyum metoksit-metanol çözeltisi olan güçlü bir bazdaki izofluran, güçlü baz stabilitesinin göstergesi olarak temelde alkali içermez. Isoflurane does not decompose in the presence of soda lime (at normal operating temperatures), and does not attack aluminum, tin, brass, iron or copper. İzofluran, soda kireci varlığında (normal çalışma sıcaklıklarında) ayrışmaz ve alüminyum, kalay, pirinç, demir veya bakıra saldırmaz.

Isoflurane, USP is a nonflammable, nonexplosive general inhalation anesthetic agent. İzofluran, USP yanıcı olmayan, patlayıcı olmayan bir genel inhalasyon anestezik maddesidir. Its chemical name is 1-chloro-2,2,2-trifluoroethyl difluoromethyl ether. Kimyasal adı 1-kloro-2,2,2-trifloroetil diflorometil eterdir.

Her mL% 99.9 izofluran içerir.

 

Göstergeler ve kullanımları :

Isoflurane, USP may be used for induction and maintenance of general anesthesia. İzofluran, USP, genel anestezinin indüksiyonu ve sürdürülmesi için kullanılabilir. Adequate data have not been developed to establish its application in obstetrical anesthesia. Obstetrik anestezide uygulanmasını sağlamak için yeterli veri geliştirilmemiştir.

Depolama

Oda sıcaklığında 15 ° -30 ° C (59 ° -86 ° F) arasında saklayın.İsofluran hiçbir katkı maddesi içermez ve oda sıcaklığında beş yılı aşan bir süre boyunca stabil olduğu gösterilmiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler