801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAktif İlaç İçerikleri

Hepatit C Ledipasvir 1256388-51-8 Saflık% 99.0 Farmasötik Aktif Bileşenler

Hepatit C Ledipasvir 1256388-51-8 Saflık% 99.0 Farmasötik Aktif Bileşenler

Hepatitis C Ledipasvir 1256388-51-8 Purity 99.0% Pharmaceutical Active Ingredients

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Kurum içi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Teneke
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Ayda on ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Ledipasvir API'sı CAS: 1256388-51-8
Saflık: % 99.0 Standart: Kurum içi
kullanım: Anti hepatit C virüsü

Hepatit C Ledipasvir 1256388-51-8 Saflık% 99.0 Farmasötik Aktif Bileşenler

 

 

Ledipasvir API'sı

CAS: 1256388-51-8

Saflık:% 99.0

 

Açıklama :
Ledipasvir, previously known as GS-5885, is an inhibitor of the Hepatitis C Virus (HCV) NS5A protein required for viral RNA replication and assembly of HCV virions. Daha önce GS-5885 olarak bilinen Ledipasvir, viral RNA replikasyonu ve HCV viryonlarının birleştirilmesi için gereken Hepatit C Virüsü (HCV) NS5A proteininin bir inhibitörüdür. Although its exact mechanism of action is unknown, it is postulated to prevent hyperphosphorylation of NS5A which is required for viral production. Kesin etki mekanizması bilinmemekle birlikte, viral üretim için gerekli olan NS5A'nın hiperfosforilasyonunun önlendiği varsayılmaktadır. It is effective against genotypes 1a, 1b, 4a, and 5a and with a lesser activity against genotypes 2a and 3a of HCV. 1a, 1b, 4a ve 5a genotiplerine karşı ve HCV genotipleri 2a ve 3a'ya karşı daha az aktivite ile etkilidir. Ledipasvir is available as a fixed dose drug combination product with sofosbuvir (tradename Harvoni) used for the treatment of chronic Hepatitis C, an infectious liver disease caused by infection with Hepatitis C Virus (HCV). Ledipasvir, Hepatit C Virüsü (HCV) enfeksiyonundan kaynaklanan bulaşıcı bir karaciğer hastalığı olan kronik Hepatit C'nin tedavisinde kullanılan sofosbuvir (tradename Harvoni) ile sabit dozda ilaç kombinasyon ürünü olarak mevcuttur. Approved in October 2014 by the FDA, ledipasvir and sofosbuvir are direct-acting antiviral agents indicated for the treatment of HCV genotype 1 with or without cirrhosis. Ekim 2014'te FDA tarafından onaylanan ledipasvir ve sofosbuvir, HCV genotip 1'in sirozlu veya sirozsuz tedavisi için belirtilen doğrudan etkili antiviral ajanlardır. HCV is a single-stranded RNA virus that is categorized into nine distinct genotypes, with genotype 1 being the most common in the United States affecting 72% of all chronic HCV patients. HCV, dokuz farklı genotip halinde kategorize edilen tek sarmallı bir RNA virüsüdür; genotip 1, tüm kronik HCV hastalarının% 72'sini etkileyen ABD'de en yaygın olanıdır. Prior to development of this drug, the main treatment available was weekly injections of pegylated interferon with weight-based ribavirin over 48 weeks, which achieved a sustained virological response (SVR) of 45-50% and had multiple unpleasant side effects. Bu ilacın geliştirilmesinden önce, mevcut ana tedavi, 48 hafta boyunca ağırlık temelli ribavirin ile haftalık pegile interferon enjeksiyonlarıydı, bu da% 45-50'lik sürekli bir virolojik yanıt (SVR) elde etti ve çok sayıda hoş olmayan yan etkiye sahipti. When combined together, ledipasvir and sofosbuvir have been shown to have a SVR between 93 and 100% after 12 weeks of treatment. Birlikte kombine edildiğinde, ledipasvir ve sofosbuvirin 12 haftalık tedaviden sonra% 93 ile% 100 arasında bir SVR'ye sahip olduğu gösterilmiştir. Its use has also proven successful in the treatment of HCV in patients co-infected with HIV. HIV ile enfekte hastalarda HCV tedavisinde de kullanımının başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

 

Endikasyon:

Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde veya sofosbuvir ve ribavirin ile kombinasyon halinde, yetişkinlerde kronik hepatit C (CHC) genotip 1 enfeksiyonunun tedavisi için endikedir.

 

Farmakodinamik:

Ledipasvir HCV'ye karşı etki gösterir ve doğrudan etkili bir antiviral ajan (DAA) olarak kategorize edilir.

 

Hareket mekanizması :

Ledipasvir is an inhibitor of the Hepatitis C Virus (HCV) NS5A protein required for viral RNA replication and assembly of HCV virions. Ledipasvir, viral RNA replikasyonu ve HCV viryonlarının birleştirilmesi için gereken Hepatit C Virüsü (HCV) NS5A proteininin bir inhibitörüdür. Although its exact mechanism of action is unknown, it is postulated to prevent hyperphosphorylation of NS5A which is required for viral production. Kesin etki mekanizması bilinmemekle birlikte, viral üretim için gerekli olan NS5A'nın hiperfosforilasyonunun önlendiği varsayılmaktadır. It is effective against genotypes 1a, 1b, 4a, and 5a and with a lesser activity against genotypes 2a and 3a of HCV. 1a, 1b, 4a ve 5a genotiplerine karşı ve HCV genotipleri 2a ve 3a'ya karşı daha az aktivite ile etkilidir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)