801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Dasabuvir Farmasötik olarak Aktif Bileşikler 1132935-63-7 Anti Hepatit C Virüsü

Dasabuvir Farmasötik olarak Aktif Bileşikler 1132935-63-7 Anti Hepatit C Virüsü

Dasabuvir Pharmaceutically Active Compounds 1132935-63-7 Anti Hepatitis C Virus

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Model numarası: Ev içi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10KG
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: teneke
Teslim süresi: 30days
Yetenek temini: Ayda bir ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Dasabuvir API'sı CA'LARI: 1132935-63-7
Saflık: NTL% 98.0 Standart: Ev içi
Kullanım: Anti hepatit C virüsü

Dasabuvir Farmasötik olarak Aktif Bileşikler 1132935-63-7 Anti Hepatit C Virüsü

Dasabuvir API'sı

CAS: 1132935-63-7

Saflık: NTL% 98.0

Açıklama :

Dasabuvir, hepatit C virüsü (HCV) enfeksiyonunun tedavisinde kullanılan bir antiviral ilaçtır. Non-Nükleozid NS5B Polimeraz İnhibitörü olarak, dasabuvir, Hepatit C Virüsünün viral replikasyonu için gerekli olan bir RNA'ya bağımlı RNA polimeraz olan Yapısal Olmayan Protein 5B'yi (NS5B) inhibe ederek işlev görür. Enzimin aktif bölgesinin dışındaki NS5b'ye bağlanarak, dasabuvir konformasyonel bir değişikliğe neden olur ve böylece ortaya çıkan viral genomun daha fazla uzamasını engeller. Aktif sitenin dışındaki bağlanmanın kısıtlı olması, bu bağlanma alanlarının viral genotipler arasında kötü bir şekilde korunduğudur. Bu, çapraz genotipik etkinlik için sınırlı bir potansiyel ve direnç gelişimi için potansiyel artışı ile sonuçlanır. Dolayısıyla Dasabuvir, genotip 1a ve 1b'yi tedavi etmekle sınırlıdır ve diğer antiviral ürünlerle kombinasyon halinde kullanılması gerekir. Dasabuvir şu anda Hepatit C enfeksiyonunun tedavisinde ombitasvir, paritaprevir ve kombine ürün Viekira Pak olarak ritonavir ile kombinasyon halinde kullanım için onaylanmıştır.

Endikasyon:

Dasabuvir, ombitasvir, paritaprevir ve ritonavir (Viekira Pak olarak) genotip 1 kronik hepatit C virüsü (HCV) enfeksiyonu olan hastalarda telafi sirozlu hastaların tedavisinde endikedir.

Farmakodinamik:

Paritaprevir, ombitasvir ve dasabuvirin terapötik konsantrasyonlarının yaklaşık 6, 1.8 ve 2 katı konsantrasyonlarda, kombinasyon QTc'yi herhangi bir klinik açıdan önemli ölçüde uzatmadı.


Hareket mekanizması :

Dasabuvir, NS5B geni tarafından kodlanan HCV RNA'ya bağımlı RNA polimerazın, viral genomun replikasyonu için gerekli olan nükleozid olmayan bir inhibitörüdür. HCV genotip 1a ve 1b'nin ilaç direnci haritalama çalışmalarına dayanarak, dasabuvir, NS5B polimerazın avuç içi alanını hedefler ve bu nedenle nükleozid olmayan NS5B-palm polimeraz inhibitörü olarak adlandırılır. Dasabuvir'in HCV replikon hücre kültürü analizlerinde genotip 1a-H77 ve 1b-Con1 suşlarına karşı EC50 değerleri sırasıyla 7.7 nM ve 1.8 nM idi. (Viekira Pak Ürün Monografisi) enzimin aktif bölgesinin dışındaki NS5b'ye bağlanarak, dasabuvir konformasyonel bir değişime yol açarak, ortaya çıkan viral genomun daha fazla uzamasını engeller. Aktif sitenin dışındaki bağlanmanın kısıtlı olması, bu bağlanma alanlarının viral genotipler arasında kötü bir şekilde korunduğudur. Bu, çapraz genotipik etkinlik için sınırlı bir potansiyel ve direnç gelişimi için potansiyel artışı ile sonuçlanır. Dolayısıyla Dasabuvir, genotip 1a ve 1b'yi tedavi etmekle sınırlıdır ve diğer antiviral ürünlerle kombinasyon halinde kullanılması gerekir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)