801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerLiyofilize Pudra Enjeksiyonu

Enjeksiyonluk Gansiklovir 0.25g / Liyofilize Enjeksiyon Gansiklovir

Enjeksiyonluk Gansiklovir 0.25g / Liyofilize Enjeksiyon Gansiklovir

Ganciclovir for  Injection 0.25g / Lyophilized Injection Ganciclovir

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Liyofilize edilmiş, 0.25g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 50vials / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 300, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Enjeksiyon için Gansiklovir Belirtimi: Liyofilize edilmiş, 0.25g
Standart: BP, USP Ambalaj: Kutu başına 50 tüp

Enjeksiyonluk Gansiklovir 0.25g / Liyofilize Enjeksiyon Gansiklovir

Ürün: Enjeksiyonluk Gansiklovir

Şartname: Liyofilize, 0.25g

Standart: BP, USP

Ambalaj: 50 adet kutu

Açıklama :

Sitomegalovirüs de dahil olmak üzere Herpesvirüs ailesinin güçlü bir inhibitörü olan bir asiklovir analoğu. Gansiklovir, AIDS'e bağlı sitomegalovirüs enfeksiyonlarından kaynaklanan komplikasyonları tedavi etmek için kullanılır.

Endikasyon:

Edinilmiş immün yetmezlik sendromu (AIDS) hastaları da dahil olmak üzere bağışıklığı baskılanmış hastalarda sitomegalovirüs (CMV) retinitis tedavisinde indüksiyon ve bakım için. Ayrıca CMV pnömonisi, CMV gastrointestinal hastalık ve yaygın CMV enfeksiyonları da dahil olmak üzere ağır sitomegalovirüs (CMV) hastalığının tedavisinde immün yetmezlikli hastalarda kullanılır.

Farmakodinamik:

Gansiklovir, herpes virüslerinin hem in vitro hem de in vivo replikasyonunu inhibe eden 2'-deoksiguanosinin sentetik bir nükleosid analoğudur. Hassas insan virüsü, sitomegalovirüs (CMV), herpes simpleks virüsü -1 ve -2 (HSV-1, HSV-2), Epstein-Barr virüsü (EBV) ve varisella zoster virüsü (VZV) içerir, ancak klinik araştırmalar değerlendirme ile sınırlıdır CMV enfeksiyonu olan hastalarda etkinlik. Gansiklovir, yapısal olarak asiklovire benzer ön ilaçtır. Viral DNA'ya dahil edilmesiyle virüs replikasyonunu inhibe eder. Bu kodlama, dATP'yi inhibe eder ve virüsün diğer hücrelere yayılması için gerekli olan viral makinenin durdurulması veya geciktirilmesi için arızalı DNA'ya neden olur.

Hareket mekanizması :

Gansiklovir'in antiviral aktivitesi virüs replikasyonunu inhibe eder. Bu inhibe edici etki, ilacın bir virüs kodlu hücresel enzim olan timidin kinaz (TK) ile aktif forma dönüştürülmesi gerektiği için oldukça seçicidir. TK, ganciclovir'in monofosfata fosforilasyonunu katalizler ve daha sonra hücresel guanilat kinaz ile difosfata dönüştürülür ve bir dizi hücresel enzimle trifosfata dönüştürülür. İn vitro, gansiklovir trifosfat herpes viral DNA replikasyonunu durdurur. Viral DNA polimeraz için bir substrat olarak kullanıldığında, gansiklovir trifosfat dATP'yi rekabette inhibe eder ve 'hatalı' DNA'nın oluşumuna yol açar. Burada, gansiklovir trifosfat, adenozin bazlarının birçoğunu değiştiren DNA zincirine dahil edilmiştir. Bu, fosfodiester köprüleri daha uzun süre inşa edilebileceğinden, ipliği dengesizleştirerek DNA sentezinin önlenmesine yol açar. Gansiklovir, viral DNA polimerazları hücresel polimerazdan daha etkili şekilde engeller ve gansiklovir çıkarıldığında zincir uzaması yeniden başlar.

Normal Erişkin Dozları:

1. Akut herpes keratitini (dendritik ülser) tedavi etmek

Kornea ülseri iyileşene kadar günde 5 defa (uyanıkken her 3 saatte bir) 1 gtt; Sonra günde üç kez 7 gün süreyle 1 gtt

2. CMV enfeksiyonunu tedavi etmek

5 mg / kg IV, 14 saat ila 21 gün boyunca her 12 saatte bir 1 saat boyunca. Bakım: Günde üç kez 1.000 mg PÖ

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)