801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerPatolojik analiz aletleri

Patolojik Analiz Ekipmanları Glikoz Monitörü Hızlı Test için Kan Şekeri Test Şeridi

Patolojik Analiz Ekipmanları Glikoz Monitörü Hızlı Test için Kan Şekeri Test Şeridi

  • Pathological Analysis Equipments Blood Glucose Test Strip for Glucose Monitor Rapid Test
  • Pathological Analysis Equipments Blood Glucose Test Strip for Glucose Monitor Rapid Test
  • Pathological Analysis Equipments Blood Glucose Test Strip for Glucose Monitor Rapid Test
  • Pathological Analysis Equipments Blood Glucose Test Strip for Glucose Monitor Rapid Test
 • Pathological Analysis Equipments Blood Glucose Test Strip for Glucose Monitor Rapid Test

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: CE/ISO/FDA
  Model numarası: İn XY-G-666BS

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1000 adet
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: 50pcs/box
  Teslim süresi: 10-30 Gün
  Ödeme koşulları: L/C, T/T
  Yetenek temini: 200000 Adet / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Kan Şekeri Test Şeridi Türü: Patolojik analiz aletleri
  Malzeme: karbon kaplama Modeli: İn XY-G-666BS
  Min sipariş miktarı: 1000 Kutu Raf ömrü: Üretimden 24 ay sonra

  Patolojik Analiz Ekipmanları Glikoz Monitörü Hızlı Test için Kan Şekeri Test Şeridi

  Ürün parametreleri

  Ürün adı Kan Şekeri Test Şeridi
  tip Patolojik Analiz Cihazları
  Ürün boyutu 33 mm * 6 mm * 0,6 mm
  Depolama 4 ° C - 30 ° C (39.2 ° F - 86 ° F)
  Standart test AST (Alternatif Yer Testi)
  Kan örneği 0.7μl
  Uygun model G-425-3S G-425-2S, G-427S, G-777S, G-666S

  Kan şekeri test kağıdı nasıl kaydedilir?
  Kan şekeri test şeritleri kuru, + 10 derece ve +40 derece arasında yerleştirilmelidir. Banyoda veya mutfakta saklamayın ve buzdolabında saklamayın. Buzdolabına koyduysa, mühürlü kağıt tüp oda sıcaklığına getirilmeli ve oda sıcaklığına erişinceye kadar kullanılmadan önce yavaşça ısıtılmalıdır. Kağıt tüpü oda sıcaklığına erişmeden önce test kağıdını çıkarmayın, kağıt tüpü çalışırken yoğunlaşmış su elde edin. Bazı nemli yerlerde yaşayan hastalar (Güney gibi) aşağıdakilere dikkat etmelidir: Test kağıdının nemli olmasını engellemek için test kağıdını her defasında test tüpü sızdırmazlık kapağını hemen kapatmalıdır; yeni bir test kağıdı tüpü açın ve üç ay içinde kullanın Mümkünse, tek tek paketlenmiş glikoz test kağıdı seçin.

  Testte nelere dikkat edilmelidir?
  (1) oda sıcaklığında olmaya çalışın; (2) cihazı elektromanyetik alanların (cep telefonları, mikrodalga fırınlar, vb.) Yakınına koymaktan kaçının; (3) kan toplama çok fazla veya çok az olmamalıdır (özellikle fotokimyasal yöntem kan şekeri ölçüm cihazı).

  Kan alırken nelere dikkat etmeli?
  Parmağın ortasından bir kan örneği almak çok acı vericidir.Genellikle sinir dağılımının orta parmağından daha az olduğu ve ağrının daha az şiddetli olduğu kanın parmağın yanında alınması tavsiye edilir. çivinin kenarına çok yakın değil, bu yüzden sterilize etmek kolay değil, kanı sıkmak zor. Kan toplama işlemi on parmak arasında döndürülebilir, çoğu insan başparmak dışındaki diğer sekiz parmağı seçer. Sıcak su ellerinizi yıkamak için kullanılabilir kan almadan önce, asılı kol, kan almak kolay, parmak kan damarı dolum yapabilir, parmak kan örnekleme kalem tarafından pricted sonra, kan parmak ucundan (kan örnekleme noktası) hafifçe ve kuvvetlice sıkılmalıdır. Güçlü bir sıkma kullanmayın, aksi takdirde ekstrüde edilmiş plazma ve doku sıvısı hassasiyeti etkiler, büyük bir oranı oluşturur. Ya kanama yoksa ya da daha az kan yoksa ne olabilir? dolaşım, ellerini yıkamak için ılık su alabilir, kolları asmak, vb. (2) kan toplama derinliği yeterli değildir, kan toplama kaleminin, kan toplama için hangi ölçeğin uygun olduğunu bilmek ve daha sonra "başlamak" için farklı ölçekleri vardır. Kanama yeteneği hakim değildir. Yukarıdaki "ışık kuvvetine" ek olarak, kuvvet kan toplama noktasının en az 0.5cm üzerinde olmalıdır ve kanama noktasındaki cilt tıkanıklığı sıkışma sırasında görülebilir. kanama noktasına çok yakın olan kanı sıkın, kan damarları "ezildi", kanı nasıl sıkabilirsiniz?

  Normal bir kan şekeri seviyesi nedir?
  Kan şekeri, kanda bulunan şekeri ifade eder ve kan şekeri ölçümü, diyabetin durumunu ve kontrolünü değerlendiren ana göstergedir. Normal venöz plazma değeri, 3.6 ± 6.1 milimol / 1'dir (65 ~ 110 mg / dl).

  Öz sınama notları:
  1. Kan şekeri ölçüm cihazları hastanede veya satış sonrası servis noktasında düzenli olarak kalibre edilmeli ve onaylanmalıdır, özellikle kan şekeri izleme sonuçları hastaların klinik semptomları veya hba1c ile tutarsız olduğunda kan şekeri ölçümü için venöz kan önerilir.
  2. Son hipoglisemi sıklıkla ortaya çıktığında, yemeklerden önce ve gece kan glukozunu izlemek en iyisidir, ancak yakın gelecekte kan glukozu sıklıkla yüksek olduğunda, açlık ve 2 saatlik postprandial kan glukozu izlenmelidir. Kan şekeri yükselmesinin derecesini doğru olarak yansıtır.
  3. Kan şekeri değerinin günün farklı saatlerinde izlenmesi günün aynı saatinden daha iyidir. Çünkü eski kan şekeri değişiminin günün 24 saati boyunca ve kan şekeri değerinin ölçüldüğü durumlarda değişmesi daha olasıdır. Her gün aynı saat, günün diğer saatlerinde kan şekeri seviyelerinin nasıl kontrol edileceği her zaman belirsizdir.

  Newlystar (Ningbo) Medtech Co., Ltd. Çin'den Patolojik Analiz Cihazları, Diyabet Arıtma Cihazları ve Bitmiş Farmasötiklerin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Geçtiğimiz yılların kanıtlanmış bir sicili olan Newlystar-Medtech, müşterileri tarafından ürünlerinde yüksek kaliteli ve güvenilir bir tedarikçi olarak tanınmıştır; aynı zamanda GMP seviyesinin, kalite yönetim sisteminin, EHS yönetim sisteminin ve Kayıt dosyası desteği, vb. Newlystar-Medtech'in faaliyetlerinin özü, profesyonel hizmeti ve yüksek kaliteli ürünleri etkin maliyet ve yenilikçi çözümlerle müşterilerinin taahhüdüdür.

  Paketleme ve Ödemeler

  Whatsapp: 008618067597709

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Jocelyn

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler